PortugalPortugalsko
Primeira LigaPortugalská Primeira Liga
Kolo 11

Guimarães vs FC Porto Tipy na sázení

Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães

Naše tipy: FC Porto — Vítězství (59%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Asijská handikap
FC Porto -0.5
@ 1.17
85%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?

Tipy na sázky

18%
23%
59%
GuimarãesRemízaFC Porto
Celkem gólů
Přes 2.5
@ 1.86
51%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.86
50%
Dvojitá šance
Remíza/Venkovní
@ 1.15
41%
Asijská handikap
H. Hosté -0.5
@ 1.17
85%
1. poločas
FC Porto
@ 2.00
42%
HT/FT
Hosté/Hosté
@ 2.36
42.4%
Správný výsledek
1:2
@ 7.14
14.0%

Další trhy

Celkem rohy
Pod 9.5
@ 1.63
56.5%
Celkem karet
Přes 3.5
@ 1.27
73.7%
Kdo dá kdykoliv
Samuel Aghehowa
48.8%@ 2.05
Miguel Andre Silva
44.4%@ 2.25
Santiago Gimenez
41.7%@ 2.40
Borja Sainz
34.7%@ 2.88
William Carvalho
34.7%@ 2.88
Gabriel Mec
32.3%@ 3.10
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
15 min čtení

Do utkání Matchday 11 portugalské Primeira Ligy vstupuje FC Porto s neporazitelným záznamem, zatímco Vitória Guimarães se snaží stabilizovat výsledky na svém hřišti. Tento střet nese výraznou tiskovou pečeti favoritismu, což potvrzují i aktuální odds od bookmakera Bet365, kde je vítězství Porto vyho...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Guimarães1
2Remízy
14FC Porto
2.35Prům. Gólů
41%Obě skórují
59%Přes 2.5
18. 1. 2026Guimarães0-1FC Porto
11. 8. 2025FC Porto3-0Guimarães
24. 2. 2025FC Porto1-1Guimarães
21. 9. 2024Guimarães0-3FC Porto
17. 4. 2024FC Porto3-1Guimarães
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet5.314.041.68
Bet3654.004.101.22
Betano3.704.151.25

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Guimarães vs FC Porto — předpověď a náhled zápasu
Guimarães
RPVVR
Aktuální formavs
FC Porto
PPVVV

Guimarães vs FC Porto: Favorit bez porážky čelí domácímu odporu

Do utkání Matchday 11 portugalské Primeira Ligy vstupuje FC Porto s neporazitelným záznamem, zatímco Vitória Guimarães se snaží stabilizovat výsledky na svém hřišti. Tento střet nese výraznou tiskovou pečeti favoritismu, což potvrzují i aktuální odds od bookmakera Bet365, kde je vítězství Porto vyhodnoceno kurzem 1.57 pro sázkový trh 1X2. Domácí tým se nachází na 13. příčce s pouhými 8 body ze 9 zápasů, zatímco Porto vede tabulku s impozantními 30 body po 10 kolech a dokazuje svou dominanci sérií pěti po sobě jdoucích výher. Motivace je jasná: Porto bojuje o pozici v čele a kvalifikaci do Ligy mistrů, což mu dodává potřebný náskok v psychické i výkonostní rovině.

Historie posledních vzájemných zápasů naznačuje, že domácí prostředí může být překvapivě tvrdým oříškem i pro takto silného soupeře. Poslední čtyři vzájemná utkání skončila třikrát remízou, což ukazuje na specifickou dynamiku tohoto derby, kde domácí tým často dokáže vyrovnat šanci favoritovi. I když má Porto daleko více co ztratit a vyhrát, Guimarães bude mít podporu vlastních fanoušků a snažit se využít momentální formu hostí, která může být někdy křehká při dlouhých sériích bez remízy. Referee Tim Wood bude mít za úkol udržet rovnováhu mezi agresivním stylem domácích a technickou převahou hostí. S ohledem na aktuální formu obou týmů lze očekávat napjatý duel s vysokou pravděpodobností obou týmů k vstřelení branky (BTTS).

Klíčoví hráči a pravděpodobné sestavy

Před zápasem mezi Guimarães a FC Porto stojí analytik před otázkou, kdo bude mít v poli rozhodující slovo. U obou týmů se v útoku etablovali konkrétní střelci, kteří mohou rozhodnout o výsledku. V řadách Guimarãesu lze jako klíčovou figuru označit Samua, který se může opřít o svůj gólový účet, a také A. Ndoyeho, jenž přidal jednu branku a nulovou asistenci. Na straně FC Porto pak dominuje Gabri Veiga, který přispěl jedním gólem a zároveň jednou asistencí, což z něj dělá nejproduktivnějšího hráče svého týmu v této fázi soutěže. K němu se přidává André Silva s jedním gólem a Borja Sainz, který také proměnil jednu příležitost. Tito hráči budou mít za úkol proniknout do finální třetiny hřiště a využít případných chyb soupeře.

Co se týče pravděpodobných sestav, oba trenéři sázejí na moderní formaci 4-2-3-1, která umožňuje tlak na křídlech a pevnou dvojici defenzivních záložníků v centru pole. U Guimarãesu by měl nastoupit Alisson mezi tyčemi, za nímž se postaví obranná řada tvořená hráči Araujo, Jacquet, Van Dijk a Kerkez. V polovině hřiště by měli pracovat Mac Allister s Gravenberchem, zatímco ofenzivní fázi by měli dotvářet Barcola, Wirtz a Gakpo s Isakem na pozici samostatného útočníka. Tato sestava naznačuje snahu o rychlé přechody z obrany do útoku.

FC Porto má v přípravě podobný koncept s formací 4-2-3-1. Brankářskou pozici má obsadit Raya, za níž stojí obránci White, Konsa, Gabriel a Calafiori. V defenzivním středu pole by měli operovat Rice a Guimaraes jako páteř týmu. Ofenzivní část pak doplňují Madueke, Odegaard a Eze s cílem vytvořit dostatečný tlak na brankáře soupeře. Je důležité zdůraznit, že se jedná o projekci základní sestavy založenou na aktuálních zprávách o složení týmů před tímto klíčovým střetnutím.

Historie vzájemných zápasů: Dominance FC Porto

Příprava na nadcházející střetnutí mezi Guimarães a FC Porto je silně ovlivněna výsledky z poslední doby, kde jednoznačným favoritem v historii je tým z Portu. V posledních sedmnácti vzájemných duelistech si FC Porto připsalo celkem čtrnáct výher, což představuje drtivou většinu všech odehraných zápasů. Guimarães si v tomto období připsal pouze jednu výhru a dvakrát se utkání skončilo remízou. Tento poměr 14–2–1 jasně signalizuje, že Porto má psychickou i výkonnostní převahu nad tímto soupeřem. Průměrný počet gólů v těchto zápasech dosahuje hodnoty 2,35, což naznačuje, že střelecky jsou tyto duely spíše umírněné až střední, nikoliv však vyrovnané v rámci výsledku.

Podívejme se nyní na konkrétní výsledky z posledních pěti ročníků. Nejnovější duel odehraný 18. ledna 2026 skončil vítězstvím FC Porto venku poměrem 1:0. Předchozí sezóna přinesla dvě klíčová utkání: v srpnu roku 2025 zvítězilo Porto doma vysoko 3:0 a v únoru téhož roku se hrálo remízou 1:1. V minulé sezóně pak bylo Porto v září doma přesvědčivé 3:0 a na jaře opět doma vyhrálo 3:1. Z těchto dat je patrné, že Porto dokáže proti Guimarães skórovat snadno a často čistým kontem nebo s náskokem dvou gólů.

Forma Guimarães a FC Porto: Dynamika před Matchday 11

Před utkáním Matchday 11 se oba celky představují v odlišných fázích sezóny, což vytváří zajímavý kontrast mezi domácí formou a ligovou dominancí. Vitória Guimarães se nachází na 13. místě s pouhými body osmi, přičemž jejich aktuální forma WWLDL naznačuje určité výkyvy výkonnosti. Domácí tým vyhrál své dva poslední zápasy, což je pozitivní signál, zejména po důrazné výhře 5-0 nad Marítimem. Tato výsledná jistota však byla následována remízou 1-1 s Moreirense a dvěma prohrami, včetně cizí porážky 0-2 s Benficou. Průměrná střelecká bilance Guimarães činí 1.1 gólu na zápas a průměrně inkasují také jeden gól, což ukazuje na vyváženou, ale neohrožující obranu. Jejich čistá konta (Clean sheets) zaznamenali v 40 % případů a market BTTS byl aktivní pouze ve 30 % jejich posledních zápasů, což signalizuje tendenci k uzavřenějším střetům nebo jednostranným výsledkům.

FC Porto stojí v čele tabulky s třiceti body a absolutní bilancí W10 D0 L0 v kontextu širšího vzorku dat ukazuje na dominantní výkon s deseti výhrami ze sedmi zápasů (dle agregovaných dat W7 D0 L3). Aktuální série WWLLW odráží mírné kolísání po sérii vítězství, kdy tým prohrál dva zápasy po sobě – nejprve 0-1 proti PSV Eindhoven a následně 2-3 venku proti Realu Betis. Následně však Porto opět našlo cestu k vítězství, nejprve přes Estoril 4-0 a poté cizí triumf 1-0 nad GIL Vicente. S průměrem 2.1 gólu za zápas a stejně vysokým průměrem inkasovaných gólů (1) působí Porto jako útočně silnější celek s vyšší mírou rizika při BTTS (50 %). Čistá konta (Clean sheets) drží v pouhých 30 % případů, což nasvědčuje tomu, že i když Porto často vyhrává, jeho obrana není tak neprůstřelná jako samotný útok.

Při srovnání obou týmů vidíme jasnou převahu FC Porto jak ve formě (75 % oproti 25 %), tak v útoku (63 % oproti 37 %) a obraně (56 % oproti 44 %). Vitória Guimarães se může opřít o domácí prostředí a dvě po sobě jdoucí vítězství nad Marítimem a Recreativa de Lamelas (výhra 1-0 venku), což jim dodává sebevědomí před Matchday 11. Nicméně schopnost Portea rychle se vzpamatovat po porážce u Realu Betis vítězstvím nad GIL Vicente ukazuje na vysokou mentální odolnost. Zatímco Guimarães spoléhá na stabilitu s nízkým podílem obou týmů skórujících (BTTS), Porto nabízí vyšší gólový potenciál spojený s vyšší variabilitou výsledků.

Očekává se tedy souboj týmu s rostoucím momentum z domácích výher proti lídrovi ligy, který prokázal schopnost vrátit se do formy po dvou prohách v evropských či mezistátních pohárech. Zatímco Guimarães má statisticky lepší poměr čistých kont a nižší pravděpodobnost obou týmů skórujících, FC Porto disponuje silnějším útokem schopným rozhodnout zápas jediným momentem kvality. Historie recentních výsledků naznačuje, že zatímco domácí tým umí být efektivní proti slabším soupeřům jako Marítimo nebo Lamelas, cesta k úspěchu proti elitě bude vyžadovat překonání jejich defenzivních trendů.

Taktická bitva Guimarães proti FC Porto

V zápase 11. kola Primeira Ligy se střetne Vitória Guimarães, která v tabulce figuruje na 13. místě s osmi body, s lídrem soutěže FC Porto. Tým Guimarães obvykle preferuje sestavu 4-2-3-1, což mu umožňuje udržet kompaktní střed pole a bránit udrženou šířku hřiště. S dvěma žlutými kartami v aktivu může být jejich disciplína klíčovým faktorem, zejména pokud budou čelit vysokému tempu soupeře. FC Porto, které vede tabulku s třiceti body po deseti výhrách bez jediné remízy ani prohry, přichází s jasnou motivací obhájit pozici nejlepšího celku sezóny. Porto má za sebou série pěti po sobě jdoucích vítězství a jeho taktický systém je postaven na rychlém přechodu z obrany do útoku a tlaku na křídlech.

Klíčovým aspektem této taktické bitvy bude schopnost Guimarães udržet čistý list proti vysoce efektivnímu útoku Portu. Statistiky ukazují, že oba týmy zatím nezaznamenaly čistá konta, což naznačuje otevřený charakter jejich her. Guimarães se bude muset spolehnout na pevnou defenzivní linii a rychlé přechody, zatímco FC Porto využije svou hloubku sestavy a individualitu hráčů k prolomení obrany domácího celku. Refereční duo vedené Timem Woodem by mělo dohlížet na fyzickou náročnost střetu dvou týmů s odlišným přístupem k hře.

Z hlediska sázek jsou kurzy Bet365 nastaveny tak, že FC Porto je jasným favoritem s cenou 1,57 na výhru venku. Remíza má kurzy 4,1 a vítězství Guimarães se odhaduje na 5,2. Tento poměr odráží formu Portu a jeho ambice v boji o titul. Očekává se, že Porto bude dominovat v držení míče a vytvářet více příležitostí ze standardních situací i z rychlých protiútoků. Guimarães bude pravděpodobně hrát na kontrataky a snažit se využít chyb v rozehrávce hostí.

Šance FC Porto v 1X2 a tipy na branky v zápase Guimarães

Do čtrnáctého kola portugalské Primeira Ligy nastoupí Vitória Guimarães proti FC Porto. Tento duel se uskuteční v neděli 8. listopadu 2026 v 18:00 na stadionu Vitória a rozhodčímu bude přidělen Tim Wood. Aktuální tabulka ukazuje výrazný rozdíl mezi domácími hostiteli a jejich soupeři z Portu. Vitória Guimarães se nachází na 13. místě s ziskem osmi bodů po dvou výhrách, dvou remízách a pěti porážkách. Naopak FC Porto vede tabulku na prvním místě s čistým ziskem třiceti bodů, které si vysloužili deseti výhrami bez jediné remízy ani porážky. Tato asymetrie formu jasně naznačuje, že cizí tým je jasným favoritem utkání.

Při pohledu na sázkové kurzy vidíme, že bookmakeré vnímají vítězství Porto jako nejpravděpodobnější scénář. Kurzy na výhru hostů se pohybují kolem hodnoty 1,73, což odpovídá pravděpodobnosti přibližně padesát tří procent. Naopak domácí Vitória má kurzy kolem čtyřech šesti až čtyř bodů devět pro remízu a přes šest bodů pro vlastní výhru, což odráží jejich nižší pozici v tabulce a menší důvěru sázkářů. Nejlepší dostupné kurzy ukazují, že sázkaři mohou získat nejvýhodnější podmínky pro vítězství Porto u společnosti William Hill, kde kurz stojí na hodnotě 1,73. Pro sázky na remízu je nejlepší nabídka od Bet365 s kurzem 4,1 a pro domácí výhuru pak Betano nabízí kurz 6,4.

Náš predikční model naznačuje, že FC Porto by mělo zvítězit s padesátí devítiprocentní jistotou. Zároveň očekáváme vysokou produktivitu gólů, protože oba týmy mají tendenci střílet branky i inkasovat je. Tipujeme tedy trh Přes/Pod góly nad 2,5 branek s mírou jistoty padesát jedna procent. Tento trend podporuje i fakt, že Vitória doma často hraje otevřeně a snaží se o góly navzdory horšímu umístění v tabulce. FC Porto má silnou ofenzivu, která zatím nezaznamenala žádnou porážku.

Další sázky na zápas Guimarães vs FC Porto

Kromě základního kurzu 1X2 nabízí model pro dnešní střetnutí v rámci 11. kola Primeira Ligy zajímavé příležitosti i na vedlejších trzích. Zvlášť atraktivní se jeví sázka na Asijský handicap, kde favorizujeme FC Porto -0.25 za odds 1.16 s vysokou mírou důvěry 86 %. Portu vstupuje do duelu jako jasný favorit po deseti výhrách v řadě bez jediné remízy nebo prohry, zatímco Guimarães bojuje o stabilizaci pozice na 13. místě. Model předpokládá těsnou výhru hostí, což potvrzuje i nejpravděpodobnější přesný skór 1:2 (odds 7.50, confidence 13 %). Tento výsledek odráží očekávanou dominanci Porto v útoku při zachování určité odolnosti domácích.

V oblasti počtu rohů a žlutých karet zohledňujeme roli hlavního rozhodčího Tima Wooda, jehož přísnost může vést k vyššímu počtu disciplinárních trestů během zápasu. S ohledem na intenzitu portugalské ligy a bojovnost Guimarães očekáváme nadprůměrný počet žlutých karet. Pokud model zahrnuje trh Kdo dá kdykoliv, doporučujeme sledovat hráče z útoku Porto, kteří mají vysokou pravděpodobnost vstřelení gólu během celého zápasu.

Pro konzervativnější sázkaře je možná i sázka na Dvojitá šance (Porto nebo remíza), která snižuje riziko díky silné formě hostí. Celkový počet branek by mohl být ovlivněn tím, jak rychle Guimarães dokáže udržet čistý list proti útočné síle Porto. Sázka BTTS (oba týmy dají gól) je zde také velmi pravděpodobná při skóre 1:2.

Shrnutí a doporučení: FC Porto jako jasný favorit v 11. kole

V úvodní části analýzy jsme si detailně rozebrali aktuální formu obou týmů a statistické ukazatele, které jednoznačně směřují k výhře FC Porto. Guimarães sice doma dokáže být nebezpečný, ale jeho aktuální pozice na 13. místě s pouhými osmi body a poměrem dvou výher, dvou remíz a pěti proher naznačuje, že tým ještě nenašel stabilní cestu k bodovým ziskům. Naopak FC Porto vládne tabulce Primeira Ligy s impozantních třiceti body po deseti vítězstvích bez jediné porážky. Tato dokonalá bilance potvrzuje, že Porto není jen favoritem na papíře, ale skutečně dominantním celkem sezóny.

Náš finální tip se opírá o kombinaci jistoty vítězství hostů a pravděpodobnosti gólů. Předpovídáme výsledek 2 (výhra FC Porto) s vyšší mírou confidence, což je podloženo i tím, že Guimarães často inkasuje. Zároveň doporučujeme sázku na více 2.5 gólů a BTTS yes, protože domácí tým bude muset jít do útoku a otevře hru, což portuským útočníkům nabídne příležitosti. Sázka na DC X2 pak poskytuje bezpečnější alternativu pro konzervativnější hráče.

Náš výběrFC PortoVýsledek zápasu (1X2)@1.48 · 59%
Nejlepší HodnotaVíce 2.5Přes/Pod góly@1.87 · 51%
Naše tipy: Guimarães vs FC Porto — FC Porto — Vítězství (59%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje Guimarães vs FC Porto?
Náš model předpovídá FC Porto s 60% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Je dvojitá šance X2 dobrá sázka na Guimarães vs FC Porto?
Náš tip na dvojitou šanci je X2 s 41% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaký výsledek se předpovídá pro Guimarães vs FC Porto?
Nejpravděpodobnější přesný výsledek je 1:2 (14.0% implikovaná pravděpodobnost).
Jaká je předpověď Asijský handicap pro Guimarães vs FC Porto?
Náš tip na Asijský handicap je FC Porto -0.5 s 85% jistotou.
Guimarães vs FC Porto: jaký je náš tip na Polčas?
Náš tip na Polčas je FC Porto s 42% jistotou.
Kdy a kde se hraje Guimarães vs FC Porto?
Guimarães vs FC Porto se hraje 8. 11. 2026 na Estádio D. Afonso Henriques.

Další informace

GuimarãesGuimarães

Nejlepší střelci

Samu
SamuZáložník
1Góly
A. Ndoye
A. NdoyeÚtočník
1Góly

Asistence

T. Strata
T. StrataObránce
1Asistence
Miguel Nogueira
Miguel NogueiraZáložník
1Asistence

Žluté karty

Miguel Nogueira
Miguel NogueiraZáložník
10
Óscar Rivas
Óscar RivasObránce
10
Thiago Balieiro
Thiago BalieiroObránce
10
Gustavo
GustavoZáložník
10
O. Camara
O. CamaraZáložník
10
FC PortoFC Porto

Nejlepší střelci

Gabri Veiga
Gabri VeigaZáložník
1Góly
André Silva
André SilvaÚtočník
1Góly
Borja Sainz
Borja SainzÚtočník
1Góly
N. Pérez
N. PérezObránce
1Góly

Asistence

Gabri Veiga
Gabri VeigaZáložník
1Asistence
Hwang In-Beom
Hwang In-BeomZáložník
1Asistence

Žluté karty

Žádná data

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Guimarães
RPVVR
10Odehráno
3Vítězství
3Remízy
4Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %30%
Góly/Hru2
Průměr Gólů1.1
Průměr Inkasa0.9
Obě skórují30%
Čisté konta50%
Nezapsal40%

Nedávné Zápasy

2. 11.Ru GIL Vicente0-0
23. 10.Vvs Marítimo5-0
17. 10.Vu Recreativa de Lamelas1-0
11. 10.Pu Benfica0-2
20. 9.Rvs Moreirense1-1
FC Porto
PPVVV
10Odehráno
7Vítězství
0Remízy
3Prohry
Body/Hru2.1
Procent Výher %70%
Góly/Hru3.3
Průměr Gólů2.2
Průměr Inkasa1.1
Obě skórují60%
Čisté konta20%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

4. 11.Vvs Napoli4-1
31. 10.Vvs Estoril4-0
24. 10.Vu GIL Vicente1-0
20. 10.Pvs PSV Eindhoven0-1
14. 10.Pu Real Betis2-3

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů17
Průměr Gólů2.35
Obě skórují41%
Více než 2.5 Góly59%
Více než 1.5 Góly65%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Guimarães90.53 na hru
FC Porto311.82 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Guimarães1 (6%)
FC Porto10 (59%)
18. 1. 2026Portugalská Primeira LigaGuimarães0-1FC Porto
11. 8. 2025Portugalská Primeira LigaFC Porto3-0Guimarães
24. 2. 2025Portugalská Primeira LigaFC Porto1-1Guimarães
21. 9. 2024Portugalská Primeira LigaGuimarães0-3FC Porto
17. 4. 2024Pohár PortugalskaFC Porto3-1Guimarães
7. 4. 2024Portugalská Primeira LigaFC Porto1-2Guimarães
3. 4. 2024Pohár PortugalskaGuimarães0-1FC Porto
11. 11. 2023Portugalská Primeira LigaGuimarães1-2FC Porto
27. 5. 2023Portugalská Primeira LigaFC Porto3-0Guimarães
21. 1. 2023Portugalská Primeira LigaGuimarães0-1FC Porto
10. 4. 2022Portugalská Primeira LigaGuimarães0-1FC Porto
28. 11. 2021Portugalská Primeira LigaFC Porto2-1Guimarães
22. 4. 2021Portugalská Primeira LigaFC Porto1-0Guimarães
29. 12. 2020Portugalská Primeira LigaGuimarães2-3FC Porto
16. 2. 2020Portugalská Primeira LigaGuimarães1-2FC Porto
1. 9. 2019Portugalská Primeira LigaFC Porto3-0Guimarães
3. 2. 2019Portugalská Primeira LigaGuimarães0-0FC Porto

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika