South KoreaJižní Korea
K League 1K League 1
Kolo 17

Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors Tipy na sázení

Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan
Správně
Náš výběr
Obě týmy skórují
Ano
1 : 3
FT

Tipy na sázky

38%
26%
36%
Ulsan Hyundai FCRemízaJeonbuk Motors
Výsledek
Ulsan Hyundai FC
38%
Celkem gólů
Pod 2.5
51%
Obě týmy skórují
Ano
55%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
36%
Asijská handikap
H. Domácí -0.25
@ 2.04
49%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
11 min čtení

Když se v sobotu 11. července 2026 rozezní na Ulsan Munsu Football Stadium úvodní píšťalka, strhne se souboj dvou tradičních gigantů jihokorejského fotbalu, který může zásadně ovlivnit rozložení sil v čele K League 1. Ulsan Hyundai FC, momentálně druhý tým tabulky, hostí čtvrtý Jeonbuk Motors v zápa...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Ulsan Hyundai FC7
3Remízy
9Jeonbuk Motors
2.26Prům. Gólů
42%Obě skórují
37%Přes 2.5
22. 8. 2026Jeonbuk Motors1-0Ulsan Hyundai FC
11. 7. 2026Ulsan Hyundai FC1-3Jeonbuk Motors
4. 4. 2026Jeonbuk Motors2-0Ulsan Hyundai FC
30. 8. 2025Ulsan Hyundai FC0-2Jeonbuk Motors
31. 5. 2025Jeonbuk Motors3-1Ulsan Hyundai FC
Zobrazit všechna utkání

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors — předpověď a náhled zápasu
Ulsan Hyundai FC
PPVRV
Aktuální formavs
Jeonbuk Motors
RPVRR

Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors: Vrcholné sólo v boji o titul v K League 1

Když se v sobotu 11. července 2026 rozezní na Ulsan Munsu Football Stadium úvodní píšťalka, strhne se souboj dvou tradičních gigantů jihokorejského fotbalu, který může zásadně ovlivnit rozložení sil v čele K League 1. Ulsan Hyundai FC, momentálně druhý tým tabulky, hostí čtvrtý Jeonbuk Motors v zápase, který nabídne nejen atraktivní fotbal, ale především klíčové body v závěrečné fázi pravidelné sezóny. Náš los tipy na fotbal zdarma vám přináší komplexní analýzu tohoto velkolepého střetnutí.

Současná situace v K League 1

Pohled na aktuální tabulku K League 1 odhaluje mimořádně vyrovnaný souboj o čelní pozice. FC Seoul suverénně vévodí soutěži s 35 body, ovšem druhé místo Ulsan Hyundai FC (27 bodů) a čtvrtý Jeonbuk Motors (26 bodů) naznačují, že závěr sezóny bude dramatický. Rozdíl pouhých šesti bodů mezi třetím a čtvrtým místem vytváří neuvěřitelný tlak na všechny zúčastněné celky, přičemž oba dnešní protagonisté bojují o přímý postup do skupiny mistrů.

Ulsan Hyundai FC má za sebou 16 odehraných zápasů s bilancí osmi výher, tří remíz a pěti porážek. Jejich konkurenti z Jeonbuku sehráli stejný počet utkání s bilancí sedmi výher, pěti remíz a čtyř porážek. Tato minimální diference ve statistikách dokonale ilustruje vyrovnanost obou mužstev a naznačuje, že dnešní střetnutí rozhodne o mnoha více než pouze o třech bodech.

Analýza aktuální formy obou celků

Formulace Ulsan Hyundai FC v posledních pěti zápasech nese označení DLWWW, což představuje velmi slušnou trajektorii výkonnosti. Z posledních deseti soutěžních utkání si Ulsan připsal čtyři výhry, dvě remízy a čtyři porážky, přičemž v průměru vstřelil 1,4 gólu na zápas při inkasování 1,6 branky. Tato čísla odhalují určitou defenzivní zranitelnost, která může být v klíčových momentech sezóny problémem.

Statistika obou týmů skórují (BTTS) dosahuje u Ulsanu impozantních 70 %, což znamená, že v sedmi z deseti posledních zápasů se podařilo oběma mužstvům najít cestu k brance soupeře. Čistá konta jsou však vzácným zjevem – pouhých 10 % utkání Ulsanu skončilo bez obdržené branky, což představuje značný prostor pro zlepšení v zadních řadách.

Naproti tomu Jeonbuk Motors vykazuje ve formaci LWDDW o něco stabilnější trend. Z deseti posledních zápasů si připsali čtyři výhry, tři remízy a tři porážky, přičemž jejich defenzivní statistiky jsou podstatně lepší. S průměrem 1,4 vstřelené branky na zápas a pouhých 0,9 obdrženého gólu se jedná o jeden z nejlépe organizovaných defenzivních celků v soutěži. Jeonbuk udržel čisté konto v 40 % svých posledních utkání, což představuje čtyřnásobek oproti jejich soupeři.

Zajímavým aspektem je také fakt, že obě mužstva měla podobný odpočinkový režim před tímto střetnutím. Ulsan Hyundai FC měl šest dní odpočinku (jeden zápas za posledních deset dní), zatímco Jeonbuk Motors absolvoval sedmidenní pauzu. Tento minimální rozdíl v přípravě by neměl hrát zásadní roli, přestože delší odpočinek může teoreticky přinést mírnou výhodu v regeneraci sil.

Taktický rozbor a herní styl

Srovnání herních parametrů obou celků nabízí fascinující pohled na odlišné fotbalové filosofie. Analýza umělé inteligence přisuzuje Ulsan Hyundai FC pouhých 38 % v kategorii útoku proti 62 % pro Jeonbuk Motors, což jasně demonstruje rozdíl v ofenzivní produktivitě. Jeonbuk Motors se prezentuje dynamičtějším a produktivnějším útočným projevem, schopným generovat více gólových příležitostí.

V defenzivní fázi je rozdíl ještě markantnější – Ulsan Hyundai FC disponuje pouhými 17 % ve srovnání s ohromujícími 83 % pro Jeonbuk Motors. Tato čísla korespondují s actualními statistikami obdržených branek a naznačují, že Jeonbuk Motors má výrazně organizovanější a efektivnější defenzivní strukturu. Jejich brankář a zadní řady pracují jako kompaktní jednotka s minimálním prostorem pro chyby.

Při pohledu na celkové hodnocení (Ulsan 30 % vs. Jeonbuk 69 %) je patrné, že bookmakeri a analytické modely favorizují hosty. Nicméně fotbal není matematika a Ulsan Hyundai FC na domácím hřišti představuje nebezpečného soupeře, který dokáže překvapit i nejzkušenějšího protivníka. Domácí prostředí Ulsan Munsu Football Stadium může hrát klíčovou roli v motivaci hráčů a eliminaci chyb.

Vzájemné zápasy: Historická rivalita

Historie vzájemných střetnutí mezi Ulsan Hyundai FC a Jeonbuk Motors představuje jednu z nejintenzivnějších rivalit v celé K League 1. Z posledních sedmnácti vzájemných duelů si každý z týmů připsal sedm výher, přičemž tři zápasy skončily remízou. S průměrem 2,24 gólu na zápas se jedná o ofenzivně laděná střetnutí, která tradičně nabízejí atraktivní podívanou.

Při bližším pohledu na nejnovější vzájemná utkání zjistíme zajímavý trend. Ve čtyřech z posledních pěti střetnutí se prosadil právě Jeonbuk Motors, včetně dvougólových výher 2:0 a 3:1. Jedinou výjimkou byla březnová výhra Ulsanu 1:0 z roku 2025. Tato bilance nahrává psychologické výhodě hostů, nicméně domácí prostředí může tento deficit vyrovnat.

Zajímavým statistickým údajem je relativně nízká incidence obou týmů skórujících v historii vzájemných zápasů – pouze 41 % střetnutí skončilo s brankami na obou stranách. V kontextu aktuální formy Ulsanu (70% BTTS v posledních zápasech) se však tato historická statistika může jevit jako zastaralá a aktuální trend naznačuje pravděpodobnější góly na obou stranách.

Nejnovější vzájemný zápas z dubna 2026 skončil výhrou Jeonbuku 2:0, což přidává další kapitolu do historie této rivality. Pro Ulsan Hyundai FC představuje dnešní utkání příležitost k odplatě a potvrzení ambicí na titul, zatímco Jeonbuk Motors bude usilovat o prodloužení příznivé série.

Sázkařská analýza a hodnotové sázky

Bookmaker Bet365 stanovil kurzy pro tento zápas následovně: Ulsan Hyundai FC 2.62, remíza 3.3, Jeonbuk Motors 2.62. Tyto kurzy implikují pravděpodobnosti 34,6 % pro domácí výhru, 29,2 % pro remízu a 36,2 % pro výhru hostů. Rozdíl pouhých 0,08 v kurzech mezi domácím a away týmem demonstruje mimořádnou vyrovnanost tohoto střetnutí v očích bookmakerů.

Alternativní kurzy z dalších poskytovatelů nabízejí domácí kurz 2.62, remízu 3.1 a away kurz 2.5, přičemž implikované pravděpodobnosti činí 34,6 % / 29,2 % / 36,2 %. Tyto minimální odchylky mezi různými bookmakery naznačují konsenzus v hodnocení tohoto utkání a omezené možnosti pro arbitrážní sázkaře.

Při pohledu na asijský handicap nacházíme kurzy Home +0 za 1.85 a Away +0 za 1.85, což prakticky odpovídá nabídce bezhandicapového kurzu. Pro variantu Home -1.25 nabízí bookmakeři kurz 4.95, zatímco Away -1.25 je oceněn na 1.11. Tyto kurzy reflektují očekávání poměrně vyrovnaného zápasu s možností minimálního rozdílu v konečném skóre.

Sázka Dvojitá šance nabízí kurzy 1X (domácí neprohra) 1.5, 12 (ne-remíza) 1.33 a X2 (hosté neprohra) 1.4. Nejvyšší hodnota se skrývá v kurzu na ne-remízu (1.33), což odpovídá statistice, že v posledních vzájemných zápasech převládají výhry jednoho z týmů.

Pro správný výsledek najdeme kurzy v rozmezí 5.5 až 6.0 pro remízu 1:1, což představuje nejpravděpodobnější variantu podle bookmakerů. Tyto kurzy implikují pravděpodobnost přibližně 17-18 % pro tento specifický výsledek.

Z naší vlastní analýzy vyplývá, že největší hodnota spočívá v sázce na oba týmy skórující (BTTS – ano) s důvěrou 55 %. Statistika Ulsanu (70% BTTS v posledních zápasech) a solidní útočná forma Jeonbuku (1.4 gólu na zápas) podporují tuto volbu. Kurzy na tento trh by měly odrážet vyšší pravděpodobnost, než jakou nabízejí bookmakeři.

Druhým doporučením je méně 2.5 gólu s 51% důvěrou. Přestože průměrný počet gólů ve vzájemných zápasech činí 2.24, současná defenzivní forma obou celků – zejména Jeonbuku s pouhými 0.9 obdržené branky na zápas – naznačuje možnost opatrného přístupu s důrazem na eliminaci chyb.

Vítězství Ulsanu (kurz 2.62) představuje zajímavou hodnotu, neboť domácí prostředí a motivace (boj o druhé místo) mohou převážit nad aktuální formou. Naše predikce přisuzuje Ulsanu 37% šanci na výhru, což vzhledem k nabízenému kurzu 2.62 (implikovaná pravděpodobnost 38,2 %) naznačuje minimální, ale existující hodnotu.

Klíčové faktory ovlivňující výsledek

Při analýze tohoto střetnutí je nutné zohlednit několik zásadních aspektů, které mohou rozhodnout o konečném výsledku. Zaprvé, motivace obou mužstev je na absolutním maximu. Ulsan Hyundai FC se nachází pouze osm bodů za vedoucím FC Seoul a každý bod je kritický pro udržení kontaktu s čelem tabulky. Jeonbuk Motors na čtvrtém místě nemůže dovolit zaváhání, pokud chce postoupit do skupiny mistrů a reálně bojovat o titul.

Zadruhé, rozdíl v defenzivních statistikách představuje klíčový faktor. Jeonbuk Motors s 0.9 obdržené branky na zápas a 40% čistých kont je zřejmým favoritem v tomto ohledu. Ulsan Hyundai FC naopak inkasuje v průměru 1.6 gólu na zápas, což naznačuje problémy v organizaci defenzívy, které mohou být fatální proti kvalitnímu protivníkovi.

Zatřetí, vzájemná bilance posledních zápasů hovoří ve prospěch Jeonbuku, který vyhrál čtyři z posledních pěti vzájemných střetnutí. Tato psychologická výhoda může hrát roli v krizových momentech zápasu, kdy zkušenosti z předchozích konfrontací mohou rozhodnout.

Začtvrté, domácí prostředí Ulsan Munsu Football Stadium nabízí Ulsanu určitou kompenzaci. Atmosféra před domácím publikem může povzbudit hráče k nadstandardním výkonům a vytvořit tlak na hostující mužstvo. Historicky Ulsan na tomto stadiónu dosahuje lepších výsledků než na hřištích soupeřů.

Prognózy a doporučené sázky

Nyní přichází čas na konkrétní tipy na sázení fotbal s přihlédnutím ke všem dostupným datům a analýzám. Na základě komplexního vyhodnocení statistik, formy, vzájemných zápasů a sázkařských kurzů jsme připravili následující doporučení.

Primární sázkou je oba týmy skórují – ANO s kurzovým nabídnutím od bookmakerů. Ulsan Hyundai FC vstřelil branku v 70 % svých posledních zápasů a Jeonbuk Motors disponuje dostatečnou ofenzivní silou (průměr 1.4 gólu na zápas) na to, aby se prosadil i proti defenzivně orientovanému soupeři. Tato sázka nabízí vysokou pravděpodobnost úspěchu při solidním kurzu.

Sekundární sázkou je remíza nebo výhra hostů (X2) s kurzem přibližně 1.4. Historická bilance vzájemných zápasů, aktuální forma Jeonbuku a lepší defenzivní statistiky podporují tento tip. Sázka nabízí

Zdroje

Goal

Náš výběrAnoObě strany skórují@1.70 · 55%
Nejlepší HodnotaUlsan Hyundai FCVýsledek zápasu (1X2)@2.33 · 37%
Naše tipy: Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors — Ulsan Hyundai FC — Vítězství (38%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Náš model předpovídá Ulsan Hyundai FC s 38% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 36% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je předpověď Asijský handicap pro Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Náš tip na Asijský handicap je Ulsan Hyundai FC -0.25 s 49% jistotou.
Kolik gólů padne v Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Očekáváme Pod 2.5 gólů (51% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Oba týmy skórují: Ano (55% jistota).
Kdy a kde se hraje Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors?
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors se hraje 11. 7. 2026 na Ulsan Munsu Football Stadium.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1FC SeoulFC Seoul3420776130+3167
2Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC34166125448+654
3Daejeon CitizenDaejeon Citizen341311105341+1250
4Incheon UnitedIncheon United341310114435+949
5Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors34121394333+1049
6Gangwon FCGangwon FC34111584132+948
7Jeju United FCJeju United FC341211114038+247
8FC AnyangFC Anyang341113104249-746
9Pohang SteelersPohang Steelers341110133140-943
10Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC3452093442-835
11Bucheon FC 1995Bucheon FC 199534711163349-1632
12Gwangju FCGwangju FC34313183170-3922

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Ulsan Hyundai FC
PPVRV
10Odehráno
5Vítězství
2Remízy
3Prohry
Body/Hru1.7
Procent Výher %50%
Góly/Hru3.1
Průměr Gólů1.7
Průměr Inkasa1.4
Obě skórují80%
Čisté konta20%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

1. 11.Vvs Gangwon FC2-1
24. 10.Rvs Pohang Steelers2-2
17. 10.Vvs Bucheon FC 19952-1
11. 10.Pu Gwangju FC3-4
19. 9.Pu FC Anyang1-2
Jeonbuk Motors
RPVRR
10Odehráno
2Vítězství
6Remízy
2Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %20%
Góly/Hru2.3
Průměr Gólů1.2
Průměr Inkasa1.1
Obě skórují70%
Čisté konta30%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

31. 10.Rvs Daejeon Citizen0-0
24. 10.Ru FC Anyang1-1
18. 10.Vvs Jeju United FC3-2
9. 10.Pu Daejeon Citizen1-2
20. 9.Rvs Gwangju FC2-2

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů19
Průměr Gólů2.26
Obě skórují42%
Více než 2.5 Góly37%
Více než 1.5 Góly63%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Ulsan Hyundai FC170.89 na hru
Jeonbuk Motors261.37 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Ulsan Hyundai FC6 (32%)
Jeonbuk Motors6 (32%)
22. 8. 2026K League 1Jeonbuk Motors1-0Ulsan Hyundai FC
11. 7. 2026K League 1Ulsan Hyundai FC1-3Jeonbuk Motors
4. 4. 2026K League 1Jeonbuk Motors2-0Ulsan Hyundai FC
30. 8. 2025K League 1Ulsan Hyundai FC0-2Jeonbuk Motors
31. 5. 2025K League 1Jeonbuk Motors3-1Ulsan Hyundai FC
1. 3. 2025K League 1Ulsan Hyundai FC1-0Jeonbuk Motors
20. 7. 2024K League 1Jeonbuk Motors2-0Ulsan Hyundai FC
1. 6. 2024K League 1Ulsan Hyundai FC1-0Jeonbuk Motors
30. 3. 2024K League 1Jeonbuk Motors2-2Ulsan Hyundai FC
3. 12. 2023K League 1Ulsan Hyundai FC1-0Jeonbuk Motors
19. 8. 2023K League 1Ulsan Hyundai FC1-0Jeonbuk Motors
3. 6. 2023K League 1Jeonbuk Motors2-0Ulsan Hyundai FC
25. 2. 2023K League 1Ulsan Hyundai FC2-1Jeonbuk Motors
8. 10. 2022K League 1Ulsan Hyundai FC2-1Jeonbuk Motors
7. 8. 2022K League 1Jeonbuk Motors1-1Ulsan Hyundai FC
19. 6. 2022K League 1Ulsan Hyundai FC1-3Jeonbuk Motors
6. 3. 2022K League 1Jeonbuk Motors0-1Ulsan Hyundai FC
6. 11. 2021K League 1Jeonbuk Motors3-2Ulsan Hyundai FC
10. 9. 2021K League 1Ulsan Hyundai FC0-0Jeonbuk Motors

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika