Svět
Konferenční liga UEFAUEFA Konferenční Liga
Kolo 1

FC Twente vs FC Thun Tipy na sázení

De Grolsch Veste, Enschede

Naše tipy: FC Twente — Vítězství (78%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Výsledek
FC Twente
@ 1.16
78%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?

Tipy na sázky

78%
14%
9%
FC TwenteRemízaFC Thun
Výsledek
FC Twente
@ 1.16
78%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.77
53%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
@ 1.04
46%
Asijská handikap
H. Domácí -2.25
@ 2.08
48%
1. poločas
FC Twente
@ 1.48
58%
HT/FT
Doma/Doma
@ 1.54
64.9%
Správný výsledek
2:1
@ 8.90
11.2%

Další trhy

Celkem rohy
Přes 9.5
@ 1.67
54.9%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
12 min čtení

Úterý 15. října 2026 přivítá hokejisté Enschede v aréně De Grolsch Veste FC Thun pro první fázi skupinové fáze Konferenční ligy UEFA. Zápas odstartuje v 19:00 SELČ, což odpovídá lokálnímu času 21:00 (CEST) pro diváky v Praze. Oba celky vstupují do tohoto klání s čistým štítem tabulky a nulovým ziske...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

FC TwentevsFC Thun
100%
Forma
0%
100%
Útok
0%
0%
Obrana
100%

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet1.217.6512.50
Bet3651.087.008.00
Betano1.076.907.20

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
FC Twente vs FC Thun — předpověď a náhled zápasu
FC Twente
RVVVR
Aktuální formavs
FC Thun
PPPVP

FC FC Twente vs FC Thun: První kolo Konferenční ligy UEFA na De Grolsch Veste

Úterý 15. října 2026 přivítá hokejisté Enschede v aréně De Grolsch Veste FC Thun pro první fázi skupinové fáze Konferenční ligy UEFA. Zápas odstartuje v 19:00 SELČ, což odpovídá lokálnímu času 21:00 (CEST) pro diváky v Praze. Oba celky vstupují do tohoto klání s čistým štítem tabulky a nulovým ziskem bodů, což podtrhuje rovnováhu sil před tímto prvním střetem. Obě mužstva mají za sebou shodně 25denní odpočinek bez zápasu v posledních deseti dnech, což vytváří specifickou dynamiku síly a vytrvalosti.

Klíčovým aspektem této konfrontace je riziko rotace sestav, které může zásadně ovlivnit výsledek. Zatímco FC FC Twente čeká další zápas již za tři dny v jiné soutěži, FC Thun bude muset odehrát další duel ještě rychleji, a to za pouhé dva dny. Tato skutečnost nutí oba trenéry zvážit strategické šetření klíčových hráčů pro udržení formy v domácích ligových soutěžích. Sázkaři mohou očekávat napjatou bitvu s možností překvapení, pokud domácí nebo hosté zvolí konzervativnější přístup.

Z pohledu trhu se kurzy na Bet365 pohybují kolem hodnoty 1.2 pro vítězství FC FC Twente, remízu oceňuje bookmaker kurzem 7 a vítězství FC Thun má kurz 9. Tyto odds reflektují jasnou roli favorita pro nizozemský celek, který hraje na domácí půdě. Přesto faktory jako blížící se termíny dalších zápasů a nutnost rotace mohou otevřít prostor pro hodnotní sázky na remízu nebo méně favorizované výsledky.

Forma FC FC Twente a FC Thun: Dynamika před zápasem v Enschede

Do letošního ročníku Konferenční ligy UEFA vstupují oba celky s ambicemi prosadit se v nové skupinové fázi, avšak jejich aktuální výkonnostní úroveň naznačuje jasný rozdíl. FC FC Twente přichází na domácí půdu De Grolsch Veste s výraznou morálkou a důvěrou, která pramení z velmi solidních výsledků v posledních kolech. Tým z Enschede ukazuje stabilní výkon, kdy v posledních deseti zápasech vybojoval šest vítězství, dvě remízy a pouze dvakrát podľahl soupeři. Průměrná střelecká bilance 2.4 gólu na zápas svědčí o ofenzivní hře, která by mohla být klíčová proti obraně švýcarského soupeře. Naopak FC Thun prožívá období nestability; z posledních deseti zápasů vylepšil svůj účet pouze dvěma výhrami, zatímco šestkrát prohrál. Tento poměr 2-6-2 naznačuje, že tým z Thunu má problém udržet si vedení nebo dotáhnout remízu v náročných situacích.

Podrobný rozbor nedávných výsledků odhaluje zajímavé vzorce ve hře obou týmů. FC FC Twente nedávno potvrdil svou kvalitu vítězstvím 3:2 nad PSV Eindhoven, což ukazuje na schopnost překonávat i silné konkurenty doma. Domácí tým dále zaznamenal čistá vítězství 2:0 proti Ado Den Haag a 1:0 proti Telstaru, což dokládá jeho rostoucí sebevědomí ve finální fázi akcí. Zajímavé je také venkovní vítězství 4:1 proti SC Cambuur, které ukazuje na vysoký ofenzivní potenciál i mimo domácí prostředí. Na druhou stranu FC Thun prošel smíšeným obdobím. Po remíze 0:0 s Lausanne následovala porážka 0:1 od Grasshopperu a venkovní prohra 2:3 s FC Sion. Největší ranou bylo pravděpodobně domácí selhání se Servette FC (prohra 2:4), což naznačuje křehkost obrany při soustředěném tlaku soupeře. Přesto si Thun dokázal uctít vítězství venku proti FC Vaduz (2:1), což ukazuje, že není zcela bez šancí.

Statistické ukazatele jasně korespondují s výsledky v tabulce. Zatímco FC FC Twente má průměr inkasovaných gólů na úrovni 1.1 a dosahuje clean sheet v třetině svých zápasů (30 %), obrana FC Thun prodělává těžké časy s průměrem 2.8 inkasovaných branek za zápas. Tento fakt je podložen i tím, že u více než dvou třetin zápasů obou týmů padl gól v obou brankách (BTTS: FC FC Twente 50 %, FC Thun 70 %). Pro betstery to znamená signál, že střelecké akce budou pravděpodobně častější než u klasičtějších defenzivních soubojů. Domácí tým má navíc výhodu domácího prostředí, kde se mu daří více než venku, kde sice prohrál s Groningenem (2:2), ale zároveň dokázal porazit Cambuur vysokým rozdílem.

V součtu lze konstatovat, že forma FC FC Twente je jednoznačně nadřazena formě FC Thun (srovnání formy ukazuje absolutní převahu FC Twente). Zatímco FC Twente se pohybuje na vrcholu své aktuální kapacity s průměrem skórování nad dvěma brankami, Thun bojuje s konzistencí a stabilitou zadních řad. Pokud bude švýcarský celek pokračovat ve stylu, kdy inkasuje téměř tři góly za zápas (O/U nad hranici), bude mít velký problém ubránit útočné řady Enschede. Analýza nedávných duelů jasně ukazuje cestu k očekávání dynamického utkání s větším počtem branek ve prospěch hostitelů.

Taktická bitva: FC FC Twente vs FC Thun

Před utkáním v rámci prvního kola skupinové fáize Konferenční ligy UEFA se oba celky představí na De Grolsch Veste v Enschede. Úvodní kolo přináší specifickou taktickou výzvu, kde domácí FC FC Twente bude pravděpodobně držet iniciativu a tlak na polovinu soupeře. S využitím formace 4-2-1-3 očekáváme, že FC Twente postaví silnou linií tří útočníků vpředu, kteří budou tlačit na obranu FC Thun. Domácí tým má za sebou dvacetipětidenní pauzu bez zápasů, což může znamenat čerstvé nohy, ale zároveň riziko ztráty zápasové rytmu. Naopak oba týmy čelí vysokému riziku rotace sestav, protože FC FC Twente odehraje další zápas již za tři dny v jiné soutěži a FC Thun bude hrát znovu o dva dny dříve. Tuto skutečnost mohou trenéři obou celků zohlednit výběrem sestavy a intenzitou hry.

FC Thun přichází do tohoto duelu s bilancí nula gólů a nula inkasovaných branek, což naznačuje, že zatímco obrana mohla být stabilní v předchozích zápasech nebo přípravných duších, ofenzivní fáze může trpět nedostatkem gólové hmatnosti. Pokud tým využije kontrachyby a rychlé přechody do útoku, může být nebezpečný i proti týmu s vyšším držením míče. Taktický souboj bude pravděpodobně o tom, zda domácí dokážou prolomit organizovanou obranu hostů nebo zda hosté dokážou využít prostor za obrannou linií FC Twente při jejich postupném postupu míče.

Z pohledu sázek je důležité sledovat vývoj hry v první půli a možnost čistého listu (clean sheet) pro jednoho z týmů. Bookmaker Bet365 nabízí na výhru domácího FC FC Twente odds 1.20, remízu zhodnocuje kurzem 7.00 a vítězství FC Thun má kurzy 9.00 pro 1X2 trh. Tyto hodnoty odrážejí jasné favorizování domácího celku na základě domácího prostředí a historické síly týmu proti švýcarskému soupeři.

Analýza a sázky na utkání FC FC Twente – FC Thun

V úvodním kole skupinové fáze Konferenční ligy UEFA se střetnou FC FC Twente a FC Thun. Tento duel proběhne ve čtvrtek 15. října 2026 na stadionu De Grolsch Veste v Enschede. Analýza aktuálních kurzů naznačuje, že domácí celek je jasným favoritem na postup do další fáze soutěže. Kurz na výhru hostí činí 9, zatímco pro vítězství domácích je nabízena hodnota 1,2. To odpovídá implicitní pravděpodobnosti 75,9 % pro domácí výhru. Pro sázkaře je důležité si uvědomit, že tyto kurzy odrážejí očekávání trhu ohledně dominance hostitelů. Nejlepší dostupná kvóta pro výhru FC FC Twente je k dispozici u sázkové kanceláře Betano, kde činí 1,24. Pro sázky na remízu nabízí nejlepší podmínky 1xBet s kurzem 7,65 a pro vítězství FC Thun pak Betfair s hodnotou 13.

Na základě poskytnutých dat je nejpravděpodobnějším scénářem výhra domácího týmu, což potvrzuje naše predikce s mírou důvěry 78 %. Domácí prostředí a vyšší kvalita by měla přinést tři body pro FC Twente. Dále se zaměřujeme na trh celkového počtu branek (Přes/Pod góly). Predikce naznačuje hodnotu nad 2,5 gólu s pravděpodobností 71 %. To znamená, že očekáváme dynamický zápas s větším počtem gólů než tři. Tento trh často souvisí s ofenzivním stylem hry favoritů v domácím prostředí proti méně zkušeným soupeřům v evropských pohárech.

Trh BTTS (BTTS) ukazuje mírnou tendenci k ano s pravděpodobností 53 %. To naznačuje, že i když je domácí tým favoritem, hosté by mohli najít cestu k brance. Trh Dvojitá šance (DC) nabízí pokrytí pro výhru nebo remízu domácího týmu (1X) s pravděpodobností 46 %, což z něj dělá konzervativnější volbu pro ty, kteří chtějí snížit riziko nečekané porážky favorita. Přestože je remíza méně pravděpodobná než výhra domácích, stále existuje reálná šance na její nastavení.

Další sázky pro FC FC Twente a FC Thun: Trhy za hlavní kurzem

Pro tento zápas v rámci Konferenční ligy UEFA, který se odehraje na stadionu De Grolsch Veste, nabízí naše modelová data zajímavé příležitosti mimo základní trh 1X2. Významnou roli hraje tržní očekávání, že domácí celek FC FC Twente bude vést již v poločase. Sázkový tip na poloviční výhru domácího týmu (Výsledek v poločase) má kurzy 1.48 a model mu přiřazuje pravděpodobnost 58 %. Toto číslo naznačuje, že analytici očekávají raný tlak a dominanci hostitelů od úvodních minut. Tato dynamika je dále potvrzena kombinovaným trhem Polčas / Celý zápas (PP/KV), kde nejpravděpodobnějším scénářem je výsledek domácí výhra v poločase i na konci zápasu (Home/Home). Tento trh má kurzy 1.54 s vysokou důvěrou modelu ve výši 65 %, což signalizuje silnou tendenci k udržení vedení po celé dvacetipětiminutové přestávce.

Pokud se podíváme na konkrétní průběh hry a zakončení, model identifikuje nejpravděpodobnější přesný výsledek (Správný výsledek) jako 2:1 pro domácí tým. I když tato konkrétní kombinace má nižší odhadovanou pravděpodobnost 11 %, kurzy dosahují hodnoty 8.90, což z něj činí atraktivní volbu pro sázky s vyšším rizikem a potenciálně vyšším zhodnocením. V oblasti kórnů pak model předpovídá celkový součet nad hranici 9.5 kórnů (Přes/Pod góly), s kurzy 1.67 a pravděpodobností 55 %. Tento údaj naznačuje, že očekáváme fyzický a ofenzivní styl hry obou týmů, který bude doprovázen častými rohovými kopmi z obou stran hřiště.

Shrnutí predikce: FC FC Twente vs FC Thun

Vzhledem k tomu, že oba týmy vstupují do tohoto ročníku Konferenční ligy UEFA s nulovým bodovým ziskem a nulovou bilancí zápasů, je jasným favoritem domácí celek FC FC Twente. S ohledem na silnou pozici na De Grolsch Veste a vyšší důvěru v domácí výhru (78 %) doporučujeme sázku na výsledek 1X2 jako hlavní tip. Domácí tým by měl mít dostatečnou kvalitu na to, aby porazil hostující FC Thun, který se nachází až na 26. příčce tabulky.

Kromě samotného vítězství domácího mužstva je velmi pravděpodobné, že v zápase padne více než 2,5 gólu (více 2.5 s 71% důvěrou). Očekáváme dynamický průběh, kde oba celky mohou skórovat (BTTS: yes), což potvrzuje i mírně vyšší pravděpodobnost tohoto trhu (53 %). Pro konzervativnější hráče může být zajímavou alternativou dvojnásobná šance Dvojitá šance (1X), která pokrývá domácí výhru i remízu s 46% pravděpodobností. Celkově se zdá být nejrozumnější vsadit na přímou výhru FC FC Twente v základní hrací době.

Náš výběrVíce 2.5Přes/Pod góly@1.32 · 71%
Nejlepší HodnotaAnoObě strany skórují@1.77 · 53%
Naše tipy: FC Twente vs FC Thun — FC Twente — Vítězství (78%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje FC Twente vs FC Thun?
Náš model předpovídá FC Twente s 78% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
FC Twente vs FC Thun: jaký je náš tip na Polčas?
Náš tip na Polčas je FC Twente s 58% jistotou.
Jaká je předpověď PP/KV pro FC Twente vs FC Thun?
Náš tip na PP/KV je 1/1 s 65% jistotou.
FC Twente vs FC Thun: jaký je náš tip na Rohy?
Náš tip na Rohy je Přes 9.5 s 55% jistotou.
Kolik gólů padne v FC Twente vs FC Thun?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (71% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Kdy a kde se hraje FC Twente vs FC Thun?
FC Twente vs FC Thun se hraje 15. 10. 2026 na De Grolsch Veste.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Mjällby AIFMjällby AIF00000000
2BrightonBrighton00000000
3MonacoMonaco00000000
4JablonecJablonec00000000
5GentGent00000000
6St. TruidenSt. Truiden00000000
7SC FreiburgSC Freiburg00000000
8AtalantaAtalanta00000000
9AjaxAjax00000000
10FC TwenteFC Twente00000000
11GetafeGetafe00000000
12KuPSKuPS00000000
13CSKA SofiaCSKA Sofia00000000
14HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split00000000
15PafosPafos00000000
16AarhusAarhus00000000
17FC KøbenhavnFC København00000000
18FC MidtjyllandFC Midtjylland00000000
19FC NordsjællandFC Nordsjælland00000000
20PanathinaikosPanathinaikos00000000
21BrannBrann00000000
22SC BragaSC Braga00000000
23Heart of MidlothianHeart of Midlothian00000000
24FC LuganoFC Lugano00000000
25FK Crvena ZvezdaFK Crvena Zvezda00000000
26FC ThunFC Thun00000000
27TrabzonsporTrabzonspor00000000
28Borac Banja LukaBorac Banja Luka00000000
29Kairat AlmatyKairat Almaty00000000
30Egnatia RrogozhinëEgnatia Rrogozhinë00000000
31Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes00000000
32Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris00000000
33Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova00000000
34FC Iberia 1999FC Iberia 199900000000
35Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps00000000
36RigaRiga00000000

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

FC Twente
RVVVR
10Odehráno
5Vítězství
3Remízy
2Prohry
Body/Hru1.8
Procent Výher %50%
Góly/Hru3.1
Průměr Gólů1.9
Průměr Inkasa1.2
Obě skórují60%
Čisté konta20%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

10. 10.Ru Fortuna Sittard1-1
20. 9.Vvs PSV Eindhoven3-2
12. 9.Vvs Ado Den Haag2-0
9. 9.Vvs Telstar1-0
6. 9.Ru Groningen2-2
FC Thun
PPPVP
10Odehráno
2Vítězství
2Remízy
6Prohry
Body/Hru0.8
Procent Výher %20%
Góly/Hru4.4
Průměr Gólů1.6
Průměr Inkasa2.8
Obě skórují70%
Čisté konta10%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

10. 10.Pu FC Zürich2-4
20. 9.Vu FC Vaduz2-1
16. 9.Pvs Servette FC2-4
12. 9.Pvs Grasshopper0-1
6. 9.Pu FC Sion2-3

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika