JamaicaJamajka
Premier LeaguePremier League
Kolo 3

Tivoli Gardens vs Chapelton Tipy na sázení

Edward Seaga Sports Complex, Kingston

Naše tipy: Tivoli Gardens — Vítězství (45%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Celkem gólů
Pod 2.5
@ 1.76
53%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?
Sportovní bonus 200 %Bonus na MS 2026
Získat
+100 % první vkladOdpovídající vkladový bonus
Získat

Tipy na sázky

45%
27%
27%
Tivoli GardensRemízaChapelton
Výsledek
Tivoli Gardens
@ 1.85
46%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.75
52%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
@ 1.25
36%
Asijská handikap
H. Domácí -0.5
@ 2.02
50%
1. poločas
Remíza
@ 2.05
43%
HT/FT
Remíza/Doma
@ 4.80
20.8%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Analýza se připravuje

Náš odborník přezkoumá poslední statistiky, formu a kurzy tohoto zápasu. Kompletní analýza bude brzy k dispozici.

Klíčové Statistiky

Tivoli Gardens3
2Remízy
3Chapelton
2.75Prům. Gólů
50%Obě skórují
50%Přes 2.5
25. 3. 2026Tivoli Gardens0-1Chapelton
29. 12. 2025Tivoli Gardens2-0Chapelton
24. 8. 2025Chapelton2-1Tivoli Gardens
27. 4. 2025Chapelton2-2Tivoli Gardens
12. 2. 2025Tivoli Gardens1-1Chapelton
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet2.003.243.32
Bet3651.503.302.50
Betano1.473.302.32

Časté dotazy

Tivoli Gardens vs Chapelton: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá Tivoli Gardens s 46% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Je dvojitá šance 1X dobrá sázka na Tivoli Gardens vs Chapelton?
Náš tip na dvojitou šanci je 1X s 36% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je nejlepší sázka na Tivoli Gardens vs Chapelton?
Naše hlavní doporučení je Pod 2.5 s 53% jistotou.
Tivoli Gardens vs Chapelton: jaký je náš tip na Asijský handicap?
Náš tip na Asijský handicap je Tivoli Gardens -0.5 s 50% jistotou.
Jaká je předpověď Polčas pro Tivoli Gardens vs Chapelton?
Náš tip na Polčas je Remíza s 43% jistotou.
Kdy a kde se hraje Tivoli Gardens vs Chapelton?
Tivoli Gardens vs Chapelton se hraje 27. 9. 2026 na Edward Seaga Sports Complex.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Racing UnitedRacing United220042+26
2Tru-JuiceTru-Juice211040+44
3Tivoli GardensTivoli Gardens211041+34
4Montego Bay UnitedMontego Bay United211020+24
5WaterhouseWaterhouse110050+53
6Arnett GardensArnett Gardens210153+23
7CavalierCavalier110021+13
8Molynes UnitedMolynes United21014403
9ChapeltonChapelton210123-13
10Treasure BeachTreasure Beach201134-11
11Portmore UnitedPortmore United00000000
12DunbeholdenDunbeholden200215-40
13Mount Pleasant AcademyMount Pleasant Academy200205-50
14Humble LionsHumble Lions200208-80

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Tivoli Gardens
PPPPP
10Odehráno
3Vítězství
0Remízy
7Prohry
Body/Hru0.9
Procent Výher %30%
Góly/Hru2.9
Průměr Gólů0.9
Průměr Inkasa2
Obě skórují30%
Čisté konta20%
Nezapsal50%

Nedávné Zápasy

6. 5.Pu Portmore United0-3
3. 5.Pvs Cavalier0-2
30. 4.Pu Treasure Beach2-4
27. 4.Pu Molynes United0-2
22. 4.Pu Montego Bay United1-5
Chapelton
PVPPP
10Odehráno
2Vítězství
2Remízy
6Prohry
Body/Hru0.8
Procent Výher %20%
Góly/Hru4.5
Průměr Gólů1.7
Průměr Inkasa2.8
Obě skórují60%
Čisté konta10%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

13. 9.Pu Montego Bay United0-2
6. 5.Pvs Arnett Gardens2-7
3. 5.Pu Waterhouse0-3
26. 4.Vvs Policie města Španělsko6-2
24. 4.Pu Mount Pleasant Academy2-5

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů8
Průměr Gólů2.75
Obě skórují50%
Více než 2.5 Góly50%
Více než 1.5 Góly88%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Tivoli Gardens121.5 na hru
Chapelton101.25 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Tivoli Gardens2 (25%)
Chapelton2 (25%)
25. 3. 2026Premier LeagueTivoli Gardens0-1Chapelton
29. 12. 2025Premier LeagueTivoli Gardens2-0Chapelton
24. 8. 2025Premier LeagueChapelton2-1Tivoli Gardens
27. 4. 2025Premier LeagueChapelton2-2Tivoli Gardens
12. 2. 2025Premier LeagueTivoli Gardens1-1Chapelton
1. 12. 2024Premier LeagueChapelton2-3Tivoli Gardens
20. 2. 2023Premier LeagueChapelton2-0Tivoli Gardens
29. 10. 2022Premier LeagueTivoli Gardens3-0Chapelton

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika