EnglandAnglie
Národní ligaNárodní liga
Kolo 12

Scunthorpe vs Forest Green Rovers Tipy na sázení

Attis Arena, Scunthorpe

Naše tipy: Forest Green Rovers — Vítězství (39%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Tipy na sázky

36%
24%
39%
ScunthorpeRemízaForest Green Rovers
Výsledek
Forest Green Rovers
@ 2.14
40%
Celkem gólů
Přes 2.5
@ 1.49
62%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
@ 1.24
37%
Asijská handikap
H. Hosté -0.25
@ 1.55
65%
1. poločas
Remíza
@ 2.31
38%
HT/FT
Remíza/Hosté
@ 6.00
16.7%
Správný výsledek
1:2
@ 8.00
12.5%

Další trhy

Celkem rohy
Přes 9.5
@ 1.52
60.4%
Kdo dá kdykoliv
Danny Whitehall
43.5%@ 2.30
Kairo Mitchell
43.5%@ 2.30
Nick Haughton
43.5%@ 2.30
Mees Rijks
40.0%@ 2.50
Jose Marquez
40.0%@ 2.50
D'Mani Mellor
40.0%@ 2.50
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
10 min čtení

Na stadionech anglické nižší soutěže není nouze o dramatičtější příběhy než ten, který se tento víkend odehraje na Attis Areně v Scunthorpe. Domácí celek vstoupí do dvanáctého kola z pozice jasného outsidera – s pouhými deseti body a bilancí tří výher, jedné remízy a šesti porážek se nachází v hlubo...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Scunthorpe4
1Remízy
4Forest Green Rovers
2.78Prům. Gólů
44%Obě skórují
33%Přes 2.5
24. 1. 2026Scunthorpe3-2Forest Green Rovers
13. 9. 2025Forest Green Rovers1-1Scunthorpe
2. 4. 2022Forest Green Rovers1-0Scunthorpe
16. 10. 2021Scunthorpe0-2Forest Green Rovers
17. 4. 2021Forest Green Rovers3-2Scunthorpe
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet2.574.162.36
Bet3652.003.701.73
Betano1.953.701.80

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Scunthorpe vs Forest Green Rovers — předpověď a náhled zápasu
Scunthorpe
PVPPP
Aktuální formavs
Forest Green Rovers
PRVVR

Scunthorpe čelí Forest Green Rovers s cílem prolomit negativní sérii

Na stadionech anglické nižší soutěže není nouze o dramatičtější příběhy než ten, který se tento víkend odehraje na Attis Areně v Scunthorpe. Domácí celek vstoupí do dvanáctého kola z pozice jasného outsidera – s pouhými deseti body a bilancí tří výher, jedné remízy a šesti porážek se nachází v hlubokých problemech. Hosté z Forest Green Rovers naopak přijíždějí s sebevědomím, které jim dodal dvojzápasový vítězný sled v jejich posledních dvou utkáních.

Otázka, která visí ve vzduchu před sobotní 16:00 hodinou českého času, je jasná: dokáže Scunthorpe využít domácí prostředí k obratu ve svém pádu tabulkou, nebo Forest Green Rovers potvrdí rostoucí formu a přiblíží se k horní polovině? Bookmakerovo hodnocení favorizuje hosty, ale Scunthorpe nemá co ztratit – a právě tato situace dokáže někdy přinést ty nejnebezpečnější výkony. Kouč domácích jistě vsadí na kompaktní defenzivní strukturu a bude čekat na chybu soustředěného soupeře.

Vyrovnaná bilance obou týmů v vzájemných střetnutích

Při pohledu na historii vzájemných duelů mezi Scunthorpe a Forest Green Rovers Rovers se nelze ubránit pocitu, že jde o výrazně vyrovnanou rivalitu. Z posledních devíti utkání si oba celky připsaly shodně čtyři výhry, přičemž pouze jednou se body rozdělily remízou. Tato statistika jasně naznačuje, že předpovídat výsledek jejich vzájemných střetnutí je mimořádně obtížné a favorit není z těchto dat patrný.

Průměrný počet vstřelených branek na zápas činí v tomto vzájemném poměru solidních 2,78 gólu, což naznačuje spíše ofenzivně laděné duely s tendencí k vyššímu skóre. Při bližší analýze posledních pěti zápasů ovšem zjišťujeme, že pouze ve 44 % případů padly branky na obou stranách – ukazatel BTTS tedy signalizuje, že nearly polovina střetnutí skončila minimálně jednou čistou kontinuitou.

V nejnovějším vzájemném utkání z ledna 2026 Scunthorpe porazil Forest Green Rovers Rovers poměrem 3:2 na domácí půdě, čímž narušil předešlou vyrovnanou bilanci a ukázal, že domácí prostředí může hrát klíčovou roli. Předchozí zářijová remíza 1:1 a dubnové vítězství domácího celku 1:0 naznačují, že bookmakeři by při stanovení kurzů na 1X2 měli pečlivě zvážit vliv aktuální formy a místa konání.

Taktická analýza: Jak rozhodnou formy a aktuální forma obou týmů výsledek?

Při pohledu na aktuální ligovou tabulku je zřejmé, že oba celky vstupují do tohoto střetnutí 12. kola v odlišných rozpoloženích. Forest Green Rovers Rovers se nacházejí na 12. příčce s 14 body a jejich forma DLDWW naznačuje vzestupnou tendenci, když poslední dva zápasy dotáhli do vítězného konce. Naproti tomu Scunthorpe, usazený na 20. místě s pouhými 10 body, prochází nepravidelným obdobím s bilancí WLLWL, která ukazuje na problémy s konzistencí. Obě mužstva měla k dispozici stejný počet dnů odpočinku – sedm dní –, což eliminuje faktor únavy a přenáší rozhodující vliv na taktickou připravenost a aktuální herní pohodu.

Takticky lze očekávat, že Forest Green Rovers Roves budou chtít využít lepší formy a převzít iniciativu. Jejich čtyři výhry v sezóně naznačují, že tým dokáže být produktivní, a zisk dvou čistých kont v posledních zápasech signalizuje zlepšenou defenzivní organizaci. Scunthorpe naopak bude nucen hrát z hlubšího bloku a spoléhat na rychlé přechody, neboť jeho domácí bilance vyžaduje body zejména na vlastním hřišti. Klíčové pro výsledek bude, jak efektivně dokáže hostující tým prosazovat svůj herní plán proti kompaktní obraně, která se bude snažit minimalizovat prostory pro kombinaci.

Dobrá forma Forest Green Rovers Rovers vykazuje vzestupnou tendencii, Scunthorpe sa snaží prerušiť nepriaznivú sériu

Pohľad na aktuálnu formu oboch mužstiev naznačuje pomerne vyrovnaný súboj s miernou preferenciou pre hosťujúci tím. Forest Green Rovers Rovers prezentujú v posledných kolách výrazne lepšie výsledky, keď v posledných piatich stretnutiach zaznamenali dve víťazstvá za sebou vrátane presvedčivej výhry 4:0 proti Gateshead a tesného triumfu 1:0 na pôde AFC Hornchurch. Tento vzostupný trend sa odráža aj v ich celkovej štatistike, kde dosahujú priemerný počet strelených gólov 1,6 na zápas, čo ich radí medzi strelecky produktívnejšie mužstvá ligy. Ich defenzívna bilancia však nie je bezchybná, priemer 1,7 inkasovaného gólu na zápas a iba 20% čistých kont naznačujú problémy v zadných radoch.

Scunthorpe naopak prežíva turbulentnejšie obdobie s formou WLLWL, ktorá ilustruje ich neschopnosť udržať súvislé víťazné série. Ich jediným povzbudivým výsledkom z posledného obdobia je vysoká výhra 4:1 proti Hartlepool, no v ostatných stretnutiach prehrávali tesne 0:1 s AFC Hornchurch a podľahli aj Boreham Wood 1:2. Ofenzívny priemer 1,5 gólu na zápas je len mierne nižší ako u súpera, avšak ich obraná práca zostáva alarmujúca s priemerným počtom 1,6 inkasovaného gólu a tragickým percentom čistých kont iba 10%. Vzhľadom na to, že až 60% ich zápasov končí s BTTS, dá sa očakávať, že oba tímy budú schopné skórovať.

Zaujímavým aspektom tohto stretnutia je priamy súboj v stredobode tabuľky, kde Forest Green Rovers Rovers obsadzujú 12. miesto s 14 bodmi oproti 20. pozícii Scunthorpe s iba 10 bodmi. Hostia majú v tejto sezóne štyri víťazstvá a dva remízy, zatiaľ čo domáci mužstvu chýba konzistentnosť s tromi víťazstvami, jednou remízou a až šiestimi prehrami. Defenzívne statistiky jednoznačne favorizujú Forest Green Rovers Rovers s hodnotou 64% oproti iba 36% u Scunthorpe, čo naznačuje, že hostia by mali mať navrch v organizačnej práci vzadu. Napriek tomu ich slabšia forma v posledných zápasoch proti Boston United (1:3) aremíza 3:3 na pôde Sutton Utd ukazujú, že ani oni nie sú imúnni voči výkyvom.

Pre tipujúcich ponúka tento zápas niekoľko zaujímavých možností s prihliadnutím na aktuálnu výkonnosť oboch tímov. Forest Green Rovers Rovers vstupujú do stretnutia v lepšej forme s dvoma po sebe idúcimi víťazstvami a celkovou hodnotou formy 54% oproti Scunthorpe 46%, čo ich radí do pozície mierneho favorita. Scunthorpe sa však môže oprieť o povzbudzujúcu domácu výhru 4:1 proti Hartlepool, ktorá naznačuje ich potenciál v ofenzíve. Keďže oba tímy vykazujú vysoký 60% pomer BTTS a slabé defenzívne výkony s priemerom inkasovaných gólov prevyšujúcim 1,5, zdá sa pravdepodobné, že zápas prinesie gólové príležitosti na oboch stranách. Otázkou zostáva, či Scunthorpe dokáže využiť domáce prostredie na Attis Arene na prerušenie svojej nepriaznivej série.

Hodnota leží na straně hostů v dvojité šanci

Sobotní utkání dvanáctého kola anglické National League nabídne souboj dvou týmů, které se nacházejí na opačných pólech aktuální formy. Domácí Scunthorpe sužovaný sérií šesti porážek v posledních deseti kolech přivítá na Attis Areně Forest Green Rovers Rovers, kteří se mohou pochlubit čtyřmi výhrami a celkově vyrovnanou bilancí. Náš predikční model přiděluje hostům 45% šanci na plnohodnotné vítězství, přičemž stejnou pravděpodobnost přisuzuje i remíze. Tato distribuce pravděpodobností naznačuje mimořádně vyrovnaný zápas, kde rozhodnutí může padnout v kterémkoli okamžiku. Forest Green Rovers Rovers jsou mírným favoritem především díky solidnější defenzivní struktuře a schopnosti udržet konzistentní výkony v průběhu celého utkání.

Co se týče trhu 1X2, model asignuje domácímu celku pouhá 10% naděje na úspěch, což odráží současnou krizi Scunthorpe. Tým ze dvacáté příčky nasbíral pouhých deset bodů a jejich defenzivní výkony vzbuzují vážné obavy. Přesto je remíza vysoce pravděpodobná a bookmakeři by měli nabídnout atraktivní kurz na nejzajímavější výsledek tohoto klání. Dvojitá šance X2 s vysokou 90% konfidencí představuje nejsilnější sázku tohoto kola, jelikož kombinuje obě hostující možnosti do jedné příležitosti s maximální pravděpodobností úspěchu.

Při pohledu na brankové trhy nacházíme zajímavou divergenci mezi predikovaným počtem gólů a pravděpodobností obou týmů skórovat. Model predikuje vysokou 61% šanci na BTTS ano, přesto současně favorizuje variantu pod 2.5 góly s 51% konfidencí. Tato zdánlivě rozporuplná statistika ve skutečnosti ukazuje na těsné utkání, kde oba celky najdou branku, ale celkový součet nepřekročí hranici dvou gólů. Nejpravděpodobnější výsledek 2:1 zrcadlí přesně tento scénář a nabízí zajímavou hodnotu pro sázkaře hledající vyšší kurzy. Oba faktory dohromady vytvářejí komplexní obraz vyrovnaného duelu s mírnou převahou hostů.

Forest Green Rovers Rovers jako jasná volba na Attis Aréně

Sobotní duel na Attis Aréně nabídne souboj dvou celků v odlišné formě. Forest Green Rovers Rovers, kteří se pohybují v horní polovině tabulky, vstupují do tohoto střetnutí v pozici mírného favorita, což potvrzuje i vysoká konfidence u tipu DC X2 s 90% spolehlivostí. Scunthorpe naopak strádá v dolních patrech tabulky s pouhými deseti body a sérií šesti porážek v posledních kolech, což výrazně snižuje jejich šance na úspěch proti vyrovnanějšímu soupeři.

Náš systém nejvyšší jistotu přikládá tipu X2 s 90% konfidencí, přičemž slušnou hodnotu nabízí také BTTS: ano s 61% pravděpodobností. Zápas by měl být vyrovnaný z hlediska branek — pod 2.5 gólu s 51% konfidencí naznačuje, že oba týmy mohou skórovat, ale celkový počet gólů zůstane nízký. Pro sázkaře doporučujeme kombinaci DC X2 a BTTS: ano jako nejstabilnější volbu pro tento duel.

Naše tipy: Scunthorpe vs Forest Green Rovers — Forest Green Rovers — Vítězství (39%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Scunthorpe vs Forest Green Rovers: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá Forest Green Rovers s 40% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Jaká je předpověď Polčas pro Scunthorpe vs Forest Green Rovers?
Náš tip na Polčas je Remíza s 38% jistotou.
Scunthorpe vs Forest Green Rovers: jaký je náš tip na PP/KV?
Náš tip na PP/KV je X/2 s 17% jistotou.
Jaká je předpověď Rohy pro Scunthorpe vs Forest Green Rovers?
Náš tip na Rohy je Přes 9.5 s 60% jistotou.
Kolik gólů padne v Scunthorpe vs Forest Green Rovers?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (62% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Kdy a kde se hraje Scunthorpe vs Forest Green Rovers?
Scunthorpe vs Forest Green Rovers se hraje 3. 10. 2026 na Attis Arena.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Boreham WoodBoreham Wood1614204417+2744
2Harrogate TownHarrogate Town1610243423+1132
3SouthendSouthend168533827+1129
4AFC FyldeAFC Fylde169253024+629
5Yeovil TownYeovil Town168443520+1528
6WorthingWorthing168443225+728
7AltrinchamAltrincham169162424028
8CarlisleCarlisle167543223+926
9BarrowBarrow157442619+725
10FC Halifax TownFC Halifax Town167362820+824
11Sutton UtdSutton Utd167362021-124
12WokingWoking166372524+121
13Kidderminster HarriersKidderminster Harriers165651716+121
14Aldershot TownAldershot Town166371919021
15AFC HornchurchAFC Hornchurch167091826-821
16Forest Green RoversForest Green Rovers145452324-119
17EastleighEastleigh165471925-619
18WealdstoneWealdstone165382329-618
19Boston UnitedBoston United165382129-818
20TamworthTamworth155282532-717
21HartlepoolHartlepool1650111827-915
22Solihull MoorsSolihull Moors1641111940-2113
23ScunthorpeScunthorpe1531111930-1110
24GatesheadGateshead151113934-254
Liga Mistrů
Evropská Liga
Konferenční liga
Sestup

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Scunthorpe
PVPPP
10Odehráno
3Vítězství
0Remízy
7Prohry
Body/Hru0.9
Procent Výher %30%
Góly/Hru3.3
Průměr Gólů1.4
Průměr Inkasa1.9
Obě skórují60%
Čisté konta10%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

31. 10.Pu Boston United1-2
27. 10.Pu Tamworth1-4
24. 10.Pvs Woking2-3
17. 10.Vu Boston United3-1
10. 10.Pu AFC Fylde0-2
Forest Green Rovers
PRVVR
10Odehráno
3Vítězství
5Remízy
2Prohry
Body/Hru1.4
Procent Výher %30%
Góly/Hru3.5
Průměr Gólů2.1
Průměr Inkasa1.4
Obě skórují60%
Čisté konta40%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

31. 10.Rvs Harrogate Town2-2
28. 10.Vvs Eastleigh2-0
20. 10.Vvs Chesham United5-0
17. 10.Ru Chesham United0-0
10. 10.Pvs Hartlepool2-4

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů9
Průměr Gólů2.78
Obě skórují44%
Více než 2.5 Góly33%
Více než 1.5 Góly78%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Scunthorpe121.33 na hru
Forest Green Rovers131.44 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Scunthorpe3 (33%)
Forest Green Rovers2 (22%)
24. 1. 2026Národní ligaScunthorpe3-2Forest Green Rovers
13. 9. 2025Národní ligaForest Green Rovers1-1Scunthorpe
2. 4. 2022Liga dvaForest Green Rovers1-0Scunthorpe
16. 10. 2021Liga dvaScunthorpe0-2Forest Green Rovers
17. 4. 2021Liga dvaForest Green Rovers3-2Scunthorpe
10. 10. 2020Liga dvaScunthorpe1-4Forest Green Rovers
22. 2. 2020Liga dvaScunthorpe1-0Forest Green Rovers
7. 12. 2019Liga dvaForest Green Rovers0-2Scunthorpe
9. 11. 2014FA pohárForest Green Rovers0-2Scunthorpe

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika