WalesWales
FAW MistrovstvíFAW mistrovství
Kolo 10

Rhyl vs Brickfield Rangers Tipy na sázení

Belle Vue, Rhyl
Správně
Náš výběr
Asijská handikap
Brickfield Rangers -0.25
@ 1.47
2 : 3
FT

Tipy na sázky

33%
24%
43%
RhylRemízaBrickfield Rangers
Výsledek
Brickfield Rangers
43%
Celkem gólů
Přes 2.5
60%
Obě týmy skórují
Ano
62%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
38%
Asijská handikap
H. Hosté -0.25
@ 1.47
68%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
9 min čtení

V sobotu 3. října 2026 se na stadiónu Belle Vue v Rhylu odehraje zápas 10. kola severní části FAW Mistrovství, který nabídne výrazný kontrast mezi oběma celky v tabulce. Brickfield Rangers přijíždí v pozici suverénního lídra s 24 body z devíti odehraných zápasů a impozantní bilancí osmi výher. Rhyl ...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Rhyl1
1Remízy
1Brickfield Rangers
2.67Prům. Gólů
67%Obě skórují
67%Přes 2.5
3. 10. 2026Rhyl2-3Brickfield Rangers
17. 3. 2026Brickfield Rangers1-2Rhyl
25. 7. 2025Rhyl0-0Brickfield Rangers
Zobrazit všechna utkání

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Rhyl vs Brickfield Rangers — předpověď a náhled zápasu
Rhyl
PPRRP
Aktuální formavs
Brickfield Rangers
VVPVR

Rhyl vs Brickfield Rangers: 1X2 analýza a tipy před soubojem ligového lídra

V sobotu 3. října 2026 se na stadiónu Belle Vue v Rhylu odehraje zápas 10. kola severní části FAW Mistrovství, který nabídne výrazný kontrast mezi oběma celky v tabulce. Brickfield Rangers přijíždí v pozici suverénního lídra s 24 body z devíti odehraných zápasů a impozantní bilancí osmi výher. Rhyl naopak okupuje 11. příčku s pouhými deseti body a formou LDDWL v posledních pěti kolech, což vytváří předpoklady pro jasně favorizovaného soupeře.

Dle aktuálních kurzů od bookmakera Bet365 je na vítězství Brickfield Rangers vypsán kurz 1.95, remíza potom 3.80 a na výhru domácího Rhylu kurz 3.00. Při přepočtu na implikovanou pravděpodobnost představuje kurz na hostující tým přibližně 51 %, což odráží jejich dominantní postavení v soutěži. Oba celky mají shodně sedm dní odpočinku před tímto střetnutím, takže fyzická kondice by neměla hrát roli v rozdílu výkonnosti.

Pro Rhyl představuje tento zápas příležitost k bodovému zisku proti papírově silnějšímu soupeři, přestože jejich poslední výkony naznačují obtížnou schopnost konkurovat týmům z čela tabulky. Brickfield Rangers naopak potřebuje udržet náskok a pokračovat ve vinoucí sérii, která je v této sezóně do značné míry definuje. Utkání začíná v 15:30 SELČ.

Forma obou týmů před sobotním střetnutím na Belle Vue

Pohled na aktuální formu obou celků odhaluje propastný rozdíl v jejich vzájemném postavení v ligové tabulce. Brickfield Rangers vévodí šuplíku s bilančí W8 D0 L1 a solidním náskokem 24 bodů, zatímco Rhyl se krčí na jedenácté příčce s pouhými deseti body z deseti odehraných zápasů. Během posledních pěti kol Rhyl zaznamenal smíšené výsledky zakončené sérií LDDWL, přičemž jeho defenzivní problémy jsou patrný z posledního kola, kdy doma podlehl Bala Town vysokým poměrem 1-3. Tým však prokázal bojovnost v říjnovém utkání na půdě Denbigh Town, kde zvítězil poměrem 3-1, a předvedl solidní defenzivní výkon v remízách 3-3 s Buckley Town a 2-2 na hřišti Bangor City 1876 FC.

Brickfield Rangers vstoupí do tohoto utkání v naprostém elánu, o čemž svědčí jejich forma WWWWL a impozantní statistiky. Tento celek inkasoval pouhých 0.4 gólu na zápas a drží 70% úspěšnost clean sheet, což z něj činí jednu z nejlépe organizovaných defenziv v celé soutěži. Jeho ofenzivní kapacity jsou rovněž působivé s průměrem 2.5 vstřelené branky na utkání, ačkoliv poslední ligové kolo přineslo nečekanou porážku 1-2 na hřišti Bangor City 1876 FC. Před touto ztrátou však Rangers nasázeli čtyřem soupeřům v řadě shodně dvě branky – Denbigh Town, Caersws, Guilsfield i Ruthin Town padli bez response.

Při bližším srovnání útočných statistik vychází najevo zajímavý paradox: Rhyl má vyšší BTTS procento (70% oproti 30% u hostů), což naznačuje, že domácí celek pravidelně skóruje, ale současně inkasuje. Jeho průměr 1.6 vstřelené branky na zápas indikuje schopnost překonat defenzívu Brickfield Rangers, byť vzhledem k její konzistenci bude tento úkol nesmírně obtížný. Brickfield naopak boduje v efektivitě, kdy minimálním počtem gólů dosahuje maximálního bodového zisku, což je charakteristické pro týmy hrající disciplinovaný a organizovaný fotbal.

Pro analytika je forma Rhyl znepokojivá především absencí konzistence – tým střídá výhry s remízami a prohrami bez jasného vzoru, který by naznačoval blížící se zlepšení. Brickfield Rangers naproti tomu působí jako zralý stroj, kde i jediná ligová ztráta působí jako anomálie v jinak bezvadné statistice. Při pohledu na defenzivní metriky (15% vs 85% ve prospěch Rangers) je zřejmé, že Rhyl bude čelit obrovskému tlaku a jeho šance na úspěch závisí na maximální koncentraci a využití omezených příležitostí, které obrana hostů povolí.

Taktická analýza: Systémy a střet stylů na Belle Vue

Utkání mezi Rhyl a Brickfield Rangers představuje na papíře jasný střet mezi papírovým favoritem a outsiderem. Brickfield Rangers vévodí tabulce s impozantní bilancí osmi výher z devíti zápasů a působí jako tým s jasně definovaným herním plánem, který mu přináší stabilní výsledky. Naopak Rhyl se nachází v nezáviděníhodné pozici jedenáctého týmu ligy s pouhými deseti body a formou LDDWL v posledních pěti kolech. Bookmaker Bet365 nabízí na výhru Brickfield Rangers kurz 1.95, což odpovídá přibližně 51% pravděpodobnosti, zatímco na remízu jsou vypsány kurzy 3.80 a na výhru Rhyl atraktivní 3.00. Tyto kurzy odrážejí papírovou převahu hostujícího celku, ale taktická připravenost domácích může tyto predikce zásadně zpochybnit.

Brickfield Rangers s bilancí WWWWL ukazují známky dominance, ale poslední prohra naznačuje, že i tento tým je zranitelný. Jejich herní styl pravděpodobně stojí na aktivním pressingovém režimu a rychlých přechodech, které jim umožňují drtit soupeře silou a efektivitou. Domácí tým bude muset přistoupit k disciplinované defenzivní struktuře a spoléhat na kontrastní útoky. Klíčové bude, jak Rhyl zorganizuje středovou linii, aby omezil tvůrčí prostor favorita a využil přípupné prostory při jeho útočných výpadech. Srovnatelný herní klid na obou stranách po sedmidenním odpočinku může přinést vyrovnanější duel, než jaký kurzy naznačují.

Rhyl má v posledních vzájemných střetnutích navrch

Historické souboje mezi těmito dvěma celky ukazují poměrně vyrovnaný obrázek, přičemž Rhyl dokázal v posledních dvou utkáních dvakrát bodovat. V březnu 2026 Rhyl zvítězil na hřišti soupeře poměrem 2:1, zatímco v červenci 2025 se oba týmy rozešly smírně 0:0. Průměrný počet branek v těchto dvou zápasech činí pouhých 1.5 gólu na utkání, což naznačuje, že vzájemné duely nebývají příliš gólově bohaté.

Co se týče tržby BTTS, oba týmy skórovaly v 50 % případů – v prvním utkání Rhyl přidal dvě branky, zatímco Brickfield Rangers pouze jednu, zatímco druhé střetnutí skončilo bezbrankovým remízou. Brickfield Rangers v posledních dvou vzájemných zápasech ani jednou nevyhrál, což může hrát roli v psychologické přípravě před nadcházejícím soubojem.

Rhyl vs Brickfield Rangers: Analýza kurzů a sázkařské tipy před 10. kolem

V sobotu 3. října 2026 se na Belle Vue v Rhylu odehraje zápas 10. kola severovelšské soutěže, ve kterém se utká domácí celek s lídrem tabulky. Brickfield Rangers vévodí ligové tabulce s impozantní bilancí osmi výher v devíti odehraných zápasech a 24 nasbíranými body, zatímco Rhyl okupuje 11. příčku s pouhými 10 body. Hosté vstřelili 26 gólů při pouhých 14 inkasovaných, což naznačuje výraznou ofenzivní sílu v kombinaci s pevnou defenzívou. Rhyl naopak působí problematicky především v defenzivě s bilancí 14 vstřelených a 19 inkasovaných branek, což odráží jeho nevyrovnané výkony v letošní sezóně.

Sázkové kurzy na 1X2 trh jasně favorizují hosty z Brickfield Rangers. Základní kurz na výhru hostů činí 1.93, což odpovídá implikované pravděpodobnosti přibližně 46 %. Pro sázkaře hledající optimální hodnotu nabízí 1xBet nejlepší dostupný kurz 2.07 na výhru Brickfield Rangers, zatímco kurz na remízu dosahuje hodnoty 3.7 (maximálně 4.18 u 1xBet) a na výhru domácích 2.99 (nejlepší kurz 3.06 opět u 1xBet). Rozdíl mezi základním a nejlepším dostupným kurzem u hostů činí 0.14 bodu, což představuje pro dlouhodobě orientované sázkaře relevantní hodnotu.

Naše predikční model dospěl k závěru, že nejpravděpodobnějším výsledkem je výhra hostů s 47% konfidencí, přičemž sekundují pravděpodobnosti 38 % na dvojitý výsledek 12. Velmi zajímavě působí trh BTTS s 63% konfidencí na variantu ano, protože Rhyl inkasuje pravidelně aBrickfield Rangers skórují téměř v každém utkání. Na trhu predikce favorizuje variantu více 2.5 s 61% konfidencí, což odpovídá ofenzivním statistikám obou celků a slabší defenzívě domácího týmu.

Sazatelné tipy a očekávaný scénář utkání v Rhylu

Na základě aktuální ligové formy obou týmů vstupuje Brickfield Rangers do tohoto utkání v roli jasného favorita. Domácí celek z Rhylu se nachází v spodní polovině tabulky s pouhými deseti body a bilancí dvou výher, čtyř remíz a tří porážek, zatímco Brickfield Rangers kraluje celé soutěži s impozantními 24 body a osmizápasovou sérií vítězství. Rozdíl v kvalitě a sebevědomí mezi oběma mužstvy je patrný z jejich vzájemných statistik a aktuální ligové dynamiky.

Náš primární tip směřuje na výhru Brickfield Rangers v rámci trhu 1X2 s pravděpodobností 47 %, přičemž vysoká hodnota kurzů bookmakerů kompenzuje nižší jistotu oproti gólovým trhům. S ohledem na ofenzivní potenciál hostů a současnou défensivní nestabilitu domácích doporučujeme vsadit na více než 2,5 gólu v zápase s 61% pravděpodobností a na oboustranný úspěšný zásah (BTTS) s 63% konfidencí. Kombinace těchto trhů nabízí vyvážený poměr mezi potenciálním ziskem a statistickou relevancí aktuální výkonnosti obou celků.

Náš výběrAnoObě strany skórují@1.46 · 63%
Nejlepší HodnotaBrickfield RangersVýsledek zápasu (1X2)@1.89 · 47%
Naše tipy: Rhyl vs Brickfield Rangers — Brickfield Rangers — Vítězství (43%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje Rhyl vs Brickfield Rangers?
Náš model předpovídá Brickfield Rangers s 43% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na Rhyl vs Brickfield Rangers?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 38% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je předpověď Asijský handicap pro Rhyl vs Brickfield Rangers?
Náš tip na Asijský handicap je Brickfield Rangers -0.25 s 68% jistotou.
Kolik gólů padne v Rhyl vs Brickfield Rangers?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (60% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Rhyl vs Brickfield Rangers?
Oba týmy skórují: Ano (62% jistota).
Kdy a kde se hraje Rhyl vs Brickfield Rangers?
Rhyl vs Brickfield Rangers se hraje 3. 10. 2026 na Belle Vue.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Brickfield RangersBrickfield Rangers1310122811+1731
2Newtown AFCNewtown AFC12831225+1727
3Mold AlexandraMold Alexandra127323015+1524
4PorthmadogPorthmadog137332014+624
5Bala TownBala Town136342624+221
6CaerswsCaersws125522518+720
7Bangor City 1876 FCBangor City 1876 FC125432519+619
8GuilsfieldGuilsfield134632018+218
9Buckley TownBuckley Town134362523+215
10LlanuwchllynLlanuwchllyn134362331-815
11Holyhead HotspurHolyhead Hotspur124261720-314
12Denbigh TownDenbigh Town124172426-213
13RhylRhyl132652124-312
14Ruthin TownRuthin Town123361222-1012
15Gresford AthleticGresford Athletic11218724-177
16PenrhyncochPenrhyncoch120111637-311

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Rhyl
PPRRP
10Odehráno
2Vítězství
4Remízy
4Prohry
Body/Hru1
Procent Výher %20%
Góly/Hru4.2
Průměr Gólů2
Průměr Inkasa2.2
Obě skórují100%
Čisté konta0%
Nezapsal0%

Nedávné Zápasy

31. 10.Pu Mold Alexandra1-2
24. 10.Rvs Newtown AFC2-2
9. 10.Ru Ruthin Town1-1
3. 10.Pvs Brickfield Rangers2-3
26. 9.Pu Gresford Athletic1-3
Brickfield Rangers
VVPVR
10Odehráno
7Vítězství
1Remízy
2Prohry
Body/Hru2.2
Procent Výher %70%
Góly/Hru2.5
Průměr Gólů1.6
Průměr Inkasa0.9
Obě skórují30%
Čisté konta60%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

31. 10.Rvs Bala Town1-1
24. 10.Vu Porthmadog1-0
10. 10.Pvs Mold Alexandra0-4
3. 10.Vu Rhyl3-2
26. 9.Vvs Denbigh Town2-0

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů3
Průměr Gólů2.67
Obě skórují67%
Více než 2.5 Góly67%
Více než 1.5 Góly67%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Rhyl41.33 na hru
Brickfield Rangers41.33 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Rhyl1 (33%)
Brickfield Rangers1 (33%)
3. 10. 2026FAW mistrovstvíRhyl2-3Brickfield Rangers
17. 3. 2026FAW mistrovstvíBrickfield Rangers1-2Rhyl
25. 7. 2025FAW mistrovstvíRhyl0-0Brickfield Rangers

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika