SpainŠpanělsko
Primera RFEF - Skupina 2Primera RFEF - Skupina 2
Kolo 2

Real Madrid II vs Atlético Madrid II Tipy na sázení

Správně
Náš výběr
Celkem gólů
Přes 2.5
3 : 2
FT

Tipy na sázky

53%
23%
24%
Real Madrid IIRemízaAtlético Madrid II
Výsledek
Real Madrid II
53%
Celkem gólů
Přes 2.5
59%
Obě týmy skórují
Ano
59%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
39%
Asijská handikap
H. Domácí -1.00
@ 2.08
48%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
12 min čtení

Dvě madridská rezervní mužstva se v pátek 2. října 2026 odehrají v vzájemném duelu, který nabízí zajímavý kontrast v aktuální formě obou celků. zatímco hosté z Vincenteho morera (domácí hřiště Realu Madrid II nebylo v datech specifikováno) vstupují do tohoto střetnutí s bilancí pouhých pěti bodů a f...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Real Madrid II1
3Remízy
2Atlético Madrid II
2.83Prům. Gólů
67%Obě skórují
33%Přes 2.5
2. 10. 2026Real Madrid II3-2Atlético Madrid II
12. 4. 2025Real Madrid II1-1Atlético Madrid II
2. 11. 2024Atlético Madrid II1-1Real Madrid II
17. 3. 2024Atlético Madrid II2-0Real Madrid II
16. 9. 2023Real Madrid II2-2Atlético Madrid II
Zobrazit všechna utkání

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Real Madrid II vs Atlético Madrid II — předpověď a náhled zápasu
Real Madrid II
VRVPV
Aktuální formavs
Atlético Madrid II
PRPRR

Real Madrid II vs Atlético Madrid II: 1X2 analýza a preview před derby v PrimaFEF Skupina 2

Dvě madridská rezervní mužstva se v pátek 2. října 2026 odehrají v vzájemném duelu, který nabízí zajímavý kontrast v aktuální formě obou celků. zatímco hosté z Vincenteho morera (domácí hřiště Realu Madrid II nebylo v datech specifikováno) vstupují do tohoto střetnutí s bilancí pouhých pěti bodů a formou LDLWD, Atlético Madrid II se prezentuje stabilnějším výkonnostním profilem s osmi body a sérií LDWWD. Tyto statistiky naznačují, že favorit dle bookmakera (Bet365 vypsal kurz 1.57 na výhru domácích) má před sebou náročný večer proti odhodlanému soupeři.

Zápas začíná v 21:15 SELČ, což představuje tradiční prime-time termín pro španělský fotbal. kurz 3.90 na remízu a 4.50 na výhru hostů od Bet365 odráží respekt bookmakera k ambicím Atlética, přestože Real Madrid II nastupuje v roli papírového favorita. Rozdíl v odpočinku je minimální — Real měl k dispozici pět dní přípravy oproti sedmi dnům Atlética — což naznačuje, že rozhodujícím faktorem bude spíše herní pohotovost a schopnost proměnit šance než fyzická свежесть. S ohledem na pozici obou týmů v tabulce — Real na 14. příčce, Atlético na 7. — půjde o důležitý zápas pro obě mužstva hledající stabilitu v první polovině sezóny.

Poslední vzájemné zápasy: Atlético II dominuje

Při pohledu na posledních pět vzájemných utkání obou celků vyvstává jasný obrázek — rezerva Atlética Madrid má nad rezervou Realu Madrid převahu. Z pěti duelů dokázalo Atlético II zvítězit ve dvou případech, zatímco Real Madrid II se ze vzájemného klání radoval nulově. Tři střetnutí pak skončila remízou, což vypovídá o vyrovnanosti těchto zápasů a zároveň o problémech madridského "B" týmu s přetavením vyrovnaných duelů ve svůj prospěch.

Průměrný počet branek na utkání činí 2.4 gólu, přičemž v šedesáti procentech případů padly branky na obou stranách. Hodnota BTTS je v tomto derhy klíčovým faktorem, neboť oba celky pravidelně nacházejí cestu k brance soupeře. V posledním střetnutí z dubna 2025 pak oba týmy remizovaly 1:1, což potvrzuje tendenci k vyrovnaným výsledkům mezi těmito soupeři.

Real Madrid II tak čeká na první vzájemnou výhru v této sérii už od roku 2019, přičemž Atlético II si v posledních dvou měřeních sil připsalo celkem čtyři body. Pro sázkaře je tento historický vzorec důležitý — statistika favorizuje hosty, byť varianta remízy zůstává s ohledem na třetinovou úspěšnost v posledních duelech relevantní volbou.

Aktuální forma obou týmů před derby reservních celků

Pohled na tabulku Primera RFEF Skupina 2 odhaluje markantní rozdíl v aktuální kondici obou madridských rezerv. Real Madrid Castilla se nachází na 14. příčce s pouhými 5 body a působí jako tým v hluboké herní krizi. Jejich forma LDLWD v posledních pěti kolech jasně dokumentuje zápasový průběh: prohra 1:2 s Alcorcónem, remíza 1:1 na hřišti Sant Andreu, další porážka 0:1 v Auilase, přičemž jediným světlem byla domácí výhra 2:0 nad Juventud Torremolinos a bezbranková remíza 0:0 v Teruleu. Při průměru 1,3 vstřeleného gólu na zápas a 1,4 obdrženého gólu je zřejmé, že kastilský tým má vážné problémy jak v ofenzivě, tak v defenzivě, přičemž pouze 30% čistých kont a 60% zápasů s BTTS neindikuje žádnou stabilitu.

Naproti tomu Atlético Madrid II prezentuje výrazně lepší herní pohodu a momentálně okupuje 7. místo s 8 body. Jejich forma LDWWD ukazuje schopnost rychle reagovat na nepříznivé výsledky: po porážce 1:3 s Villarrealem II následovala bezbranková remíza 0:0 v Huesce, na kterou navázaly přesvědčivé výhry 4:0 proti Realu Murcia a 2:0 venku nad Hérculesem, především však velmi cenný bod z remízy 2:2 s Juventud Torremolinos. S průměrem 2,1 vstřeleného gólu na zápas se atléticové řadí mezi nejproduktivnější celky skupiny, přičemž 70% výskyt BTTS a 2,1 gólu na zápas svědčí o jejich ofenzivní síle, byť 1,5 obdrženého gólu na zápas odhaluje určité mezery v zadních řadách.

Statistická analýza formy přisuzuje Atlético Madrid II výraznou převahu 64 % ku 36 %, přičemž v útočném hodnocení dosahuje favorita 80% oproti pouhým 20% kastilského celku. Tento rozdíl koresponduje s herní realitou: zatímco Real Madrid Castilla se trápí v koncovce a dokázal vstřelit více než jeden gól pouze v jednom z posledních pěti utkání, Atlético pravidelně skóruje a vytváří vysoký počet brankových příležitostí. Defenzivní parametry jsou naopak silnější u Realu Madrid Castilla (67 %), avšak aktuální herní projev naznačuje, že tato statistika odráží spíše štěstí než skutečnou organizaci defenzívy, neboť kastilci inkasují góly v naprosté většině zápasů.

Pro sázkaře nabízí tento duel několik zajímavých parametrů: vysoká frekvence BTTS u obou celků (60 % a 70 %) naznačuje, že oba týmy pravděpodobně najdou cestu k brance soupeře, přičemž Atlético má navrch v produktivitě. Derby rivalů v rámci stejného města obvykle přinášejí emotivní a vyrovnaná utkání, nicméně současná forma naznačuje, že Atlético Madrid II vstoupí do zápasu v roli jasného favorita a jeho ofenzivní kapacity by měly převážit nad neustálenou defenzívou Castilla.

Real Madrid II vs. Atlético Madrid II: Taktická přetahovaná mezi rezervami

Souboj rezervních týmů madridských gigantů v rámci skupiny 2 Primera RFEF nabídne fascinující střetnutí dvou odlišných herních přístupů. Real Madrid II, přestože v tomto ročníku dosud nezapsal ani jeden vstřelený gól, je podle kurzu Bet365 jasným favoritem utkání s kurzrem 1.57 na výhru v základní hrací době. Atlético Madrid II naopak vstupuje do zápasu v pozici outsidea s kurzem 4.50, nicméně jejich herní projev naznačuje potenciál překvapit.

Taktická rovina utkání bude pravděpodobně záviset na herní disciplíně domácího celku. Real Madrid II se v dosavadních výsledcích prezentuje formou LDLWD, což indikuje problémy s konzistencí a efektivitou v ofenzivních fázích. Hosté z rezervy Atlética mají za sebou sérii LDWWD, která ukazuje na lepší stabilitu a schopnost bodovat i v náročných momentech. Atlético Madrid II by měl vsadit na kompaktní defenzivní blok a rychlé přechody, zatímco Real Madrid II bude muset vyvinout tlak především středem hřiště, kde může využít herní převahu.

S ohledem na absenci gólového hrození u obou celků a vyrovnanou situaci v tabulce skupiny 2 (Real Madrid II na 14. místě s 5 body, Atlético Madrid II na 7. místě s 8 body) se jeví jako pravděpodobný scénář vyrovnané utkání s nízkým počtem branek. Bookmaker Bet365 nabízí kurz 3.90 na remízu, což odráží nejistotu ohledně toho, který tým dokáže překonat defenzivní řady soupeře. Pro sázející může být zajímavá možnost nízkého počtu gólů nebo remízy, jelikož oba týmy prokazují spíše defenzivní charakteristiky než ofenzivní sílu.

Real Madrid II vs Atlético Madrid II: Analýza sázek a tipy na 6. kolo Primera RFEF

Derby madridských rezerv nabízí zajímavý souboj dvou týmů v odlišné formě. Real Madrid II obsazuje 14. příčku v tabulce Primera RFEF – Skupina 2 se ziskem pouhých 5 bodů po jedné výhře, dvou remízách a dvou porážkách. Atlético Madrid II je na tom podstatně lépe – nachází se na 7. místě s 8 body a bilancí 2-2-1. Domácí tým potřebuje bodový zisk, aby se odpoutal od spodních pater tabulky, zatímco hosté chtějí potvrdit svou pozici v první polovině pelotonu. Podle aktuálních dat je Real Madrid II papírovým favoritem s kurzem 1.62 na výhru doma, což odpovídá implikované pravděpodobnosti 54,6 %.

Bookmakeři vypsala nejlepší kurz na domácí výhru na 1.68 u 1xBet, kde lze také najít nejvýhodnější remízu 4.34. Pro ty, kteří věří v překvapení hostů, nabízí Betfair kurz 4.75 na výhru Atlético Madrid II. Náš model přisuzuje domácímu týmu 57% pravděpodobnost výhry, což koreluje s kurzy, ale zároveň naznačuje, že remíza a venkovní triumf zůstávají reálnými scénáři. Pro opatrné sázkaře je k dispozici DC 1X s kurzem kolem 1.18-1.20, který eliminuje riziko remízy.

Nejzajímavější sázkou se jeví – více 2.5 s 58% konfidencí. Obě mužstva inkasují pravidelně, což podporuje i trh BTTS s 57% pravděpodobností ano. Zápasy rezervních týmů v této soutěži často přinášejí otevřený fotbal s vyšším počtem branek, a derby motivace k tomu přidává další rozměr. Kombinace obou tipů – více 2.5 a BTTS – nabízí slušnou hodnotu pro sázkaře hledající vyšší kurz.

Při pohledu na strukturu kurzu 1X2 vidíme, že marže bookmakerů je rozdělena v poměru 54,6 % / 23,3 % / 22,1 %, což zanechává prostor pro hodnotu na méně pravděpodobných výsledcích. ProMatchers, kteří preferují konzervativní přístup, doporučujeme kombinaci 1X2 1 + více 2.5 jako primární sázku. Pro odvážnější hráče může být zajímavá kombinace BTTS Ano s vyšším kurzem, případně menší sázka na překvapivou výhru hostů u Betfair, kde je kurz 4.75.

Další zajímavé sázky na duel rezervních týmů

Kromě základních kurzů na výsledek zápasu nabízí tento souboj rezervních mužstev zajímavé možnosti i v dalších sázkových trzích. Model vyhodnotil dva tipy jako statisticky nejpravděpodobnější. Při využití Asian Handicapu s hranicí -1.00 na Real Madrid II získáme kurz 2.02 s intervalem spolehlivosti 50 %. Tato volba odráží očekávání, že domácí celek dokáže udržet minimálně dvougólový náskok, případně remizovat či vyhrát. Druhým tipem je správný výsledek 2:1 s kurzem 7.10, který nabízí osmiprocentní pravděpodobnost dle modelu. Ačkoliv jde o nejpravděpodobnější skóre, sázkaři by měli zvážit vyšší volatilitu tohoto trhu oproti standardním 1X2 kurzům. Při kombinaci obou tipů lze vytvořit zajímavou strategií s vyšším potenciálním výnosem, nicméně s odpovídajícím rizikem.

Při sázení na zápasy rezervních týmů je třeba přihlédnout k rotaci soupěrek a proměnlivé dostupnosti talentovaných mladých hráčů z hlavního kádru. Týmy jako Real Madrid II a Atlético Madrid II pravidelně střídají své mladé talenty mezi rezervou a první ligou, což může ovlivnit výkonnost a tím i kurzy. Doporučujeme sledovat předzápasové zprávy ohledně možného nasazení hráčů a přizpůsobit sázkovou strategii aktuální situaci obou mužstev v tomto ročníku Primera RFEF Skupina 2.

Souhrn a doporučené sázky na madridské derby rezerv

Analýza šestého kola skupiny 2 Primera RFEF ukazuje vyrovnané derby mezi madridskými rezervami, kde mírným favoritem na papíře (kurzy kolem 2.10) zůstává domácí Real Madrid II s 57% pravděpodobností výhry. Hosté z Atlético Madrid II však drží lepší pozici v tabulce (7. místo, 8 bodů) a jejich forma naznačuje, že remíza nebo výhra hostů rozhodně není vyloučena. Pro opatrné sázkaře nabízí dvojitá šance 1X solidní zajištění s 40% konfidencí.

Nejzajímavější hodnota ovšem spočívá v kombinaci BTTS: ano a více 2.5 gólu (kurz kolem 1.85), která odpovídá hernímu stylu obou celků a jejich vzájemným tendencím ke kreativnímu fotbalu. Atlético Madrid II vstřelilo gól v 75 % venkovních zápasů, zatímco Real Madrid II inkasuje průměrně 1.4 gólu na domácím hřišti. Očekávejme ofenzivní derby s minimálně třemi brankami a góly na obou stranách.

Náš výběrVíce 2.5Přes/Pod góly@1.60 · 58%
Nejlepší HodnotaAnoObě strany skórují@1.62 · 57%
Naše tipy: Real Madrid II vs Atlético Madrid II — Real Madrid II — Vítězství (53%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Náš model předpovídá Real Madrid II s 53% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Kolik gólů padne v Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (59% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Oba týmy skórují: Ano (59% jistota).
Je dvojitá šance 1X dobrá sázka na Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Náš tip na dvojitou šanci je 1X s 39% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je předpověď Asijský handicap pro Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Náš tip na Asijský handicap je Real Madrid II -1.00 s 48% jistotou.
Kdy a kde se hraje Real Madrid II vs Atlético Madrid II?
Real Madrid II vs Atlético Madrid II se hraje 2. 10. 2026.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Villarreal IIVillarreal II106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3Real MurciaReal Murcia10613128+419
4IbizaIbiza105231713+417
5Real JaénReal Jaén9441139+416
6HérculesHércules105141011-116
7AlcorcónAlcorcón103611810+815
8FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
9Real Madrid IIReal Madrid II104331311+215
10GimnásticGimnástic94231514+114
11AlgecirasAlgeciras94141313013
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera102531414011
16AguilasAguilas10154915-68
17Rayo MajadahondaRayo Majadahonda10217712-57
18Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos101451120-97
19Europa FCEuropa FC10217618-127
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrů
Evropská Liga
Konferenční liga
Sestup

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Real Madrid II
VRVPV
10Odehráno
4Vítězství
3Remízy
3Prohry
Body/Hru1.5
Procent Výher %40%
Góly/Hru2.4
Průměr Gólů1.3
Průměr Inkasa1.1
Obě skórují50%
Čisté konta30%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

31. 10.Vvs FC Cartagena2-0
25. 10.Pu Algeciras0-2
18. 10.Vvs Antequera3-2
9. 10.Ru Ibiza1-1
2. 10.Vvs Atlético Madrid II3-2
Atlético Madrid II
PRPRR
10Odehráno
2Vítězství
5Remízy
3Prohry
Body/Hru1.1
Procent Výher %20%
Góly/Hru3.4
Průměr Gólů1.8
Průměr Inkasa1.6
Obě skórují70%
Čisté konta30%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

30. 10.Rvs Alcorcón1-1
25. 10.Rvs Real Jaén1-1
18. 10.Pu Gimnástic1-2
11. 10.Rvs Zaragoza4-4
2. 10.Pu Real Madrid II2-3

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů6
Průměr Gólů2.83
Obě skórují67%
Více než 2.5 Góly33%
Více než 1.5 Góly100%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Real Madrid II71.17 na hru
Atlético Madrid II101.67 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Real Madrid II0 (0%)
Atlético Madrid II2 (33%)
2. 10. 2026Primera RFEF - Skupina 2Real Madrid II3-2Atlético Madrid II
12. 4. 2025Primera RFEF - Skupina 2Real Madrid II1-1Atlético Madrid II
2. 11. 2024Primera RFEF - Skupina 2Atlético Madrid II1-1Real Madrid II
17. 3. 2024Primera RFEF - Skupina 2Atlético Madrid II2-0Real Madrid II
16. 9. 2023Primera RFEF - Skupina 2Real Madrid II2-2Atlético Madrid II
30. 11. 2019Primera RFEF - Skupina 1Atlético Madrid II2-0Real Madrid II

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika