Kolo 13
Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago Tipy na sázení
19. 10. 2026
22:00
Estadio Marcelo Bielsa, Rosario
Naše tipy: Newell's Old Boys — Vítězství (48%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Nejlepší sázka
Náš výběr
Celkem gólů
Pod 2.5
@ 1.50
63%
DůvěraTipy na sázky
Newell's Old BoysRemízaCentral Córdoba de Santiago
Výsledek
Newell's Old Boys
@ 1.73
50%
Celkem gólů
Nejlepší HodnotaPod 2.5
@ 1.50
63%
Obě týmy skórují
Ne
@ 1.62
57%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
@ 1.21
39%
Asijská handikap
H. Domácí -0.75
@ 2.10
48%
1. poločas
Remíza
@ 1.86
46%
HT/FT
Remíza/Doma
@ 4.35
23.0%
Správný výsledek
1:0
@ 5.00
20.0%
Další trhy
Celkem rohy
Pod 9.5
@ 1.55
60.3%
Kdo dá kdykoliv
Ignacio Ramirez
40.0%@ 2.50
Matias Coccaro
40.0%@ 2.50
Santiago Solari
33.3%@ 3.00
Jeronimo Mattar
27.8%@ 3.60
Francisco Scarpeccio
25.0%@ 4.00
Walter Nunez
25.0%@ 4.00
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem
Expertíza
Analýza se připravuje
Náš odborník přezkoumá poslední statistiky, formu a kurzy tohoto zápasu. Kompletní analýza bude brzy k dispozici.
Fakta zápasu
Newell's Old Boys jsou neporažení v posledních 4 ligových zápasech
Central Córdoba de Santiago neproměnili v 4 z 5 zápasů (80%)
Central Córdoba de Santiago průměrně 2.8 žlutých karet na zápas (14 z 5 zápasů)
Klíčové Statistiky
1Remízy
3
2.78Prům. Gólů
44%Obě skórují
44%Přes 2.5
5. 4. 2026Central Córdoba de Santiago1-3Newell's Old Boys
9. 8. 2025Newell's Old Boys1-1Central Córdoba de Santiago
7. 2. 2025Central Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
20. 11. 2024Newell's Old Boys2-3Central Córdoba de Santiago
8. 7. 2023Central Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
Kurzy
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 3.10 | 4.18 |
| Bet365 | 1.30 | 3.20 | 3.40 |
| Betano | 1.36 | 3.20 | 3.00 |
Časté dotazy
Kdo vyhraje Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Náš model předpovídá Newell's Old Boys s 50% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Skórují oba týmy v Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Oba týmy skórují: Ne (57% jistota).
Je dvojitá šance 1X dobrá sázka na Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Náš tip na dvojitou šanci je 1X s 39% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je nejlepší sázka na Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Naše hlavní doporučení je Pod 2.5 s 63% jistotou.
Jaký výsledek se předpovídá pro Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Nejpravděpodobnější přesný výsledek je 1:0 (20.0% implikovaná pravděpodobnost).
Kdy a kde se hraje Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago?
Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago se hraje 19. 10. 2026 na Estadio Marcelo Bielsa.
Další informace
Nejlepší střelci
W. NúñezÚtočník
1Góly
M. HoyosÚtočník
1Góly
M. CóccaroÚtočník
1Góly
O. SalomónObránce
1Góly
Asistence
W. NúñezÚtočník
1Asistence
Facundo GauchÚtočník
1Asistence
Žluté karty
M. LucianoZáložník
30
R. HerreraZáložník
20
J. MattarZáložník
20
M. CóccaroÚtočník
10
S. SalcedoObránce
10
Nejlepší střelci
M. SantosÚtočník
1Góly
Asistence
M. IacobellisZáložník
1Asistence
Žluté karty
A. MacielObránce
20
A. AguerreBrankář
10
L. GonzálezZáložník
10
D. BarreraZáložník
10
F. JuárezZáložník
10
Podrobná Forma & Nedávné Zápasy
RRVRP
10Odehráno
3Vítězství
5Remízy
2Prohry
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 30% |
| Góly/Hru | 1.8 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 0.8 |
| Obě skórují | 50% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 30% |
Nedávné Zápasy
12. 10.Pu Gimnasia M.0-1
3. 10.Rvs Lanús0-0
20. 9.Vu Platense1-0
11. 9.Rvs Vélez Sarsfield1-1
6. 9.Ru Rosario Central1-1
PPRRR
10Odehráno
2Vítězství
4Remízy
4Prohry
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.3 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 1.3 |
| Obě skórují | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 30% |
Nedávné Zápasy
10. 10.Rvs Estudiantes LP2-2
5. 10.Ru Deportivo Riestra1-1
18. 9.Rvs Defensa y Justicia2-2
12. 9.Pu Boca Juniors1-3
6. 9.Pvs Independiente0-1
Vzájemná Historie
Sázkové Statistiky
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 9 |
| Průměr Gólů | 2.78 |
| Obě skórují | 44% |
| Více než 2.5 Góly | 44% |
| Více než 1.5 Góly | 89% |
Góly podle Týmu
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Newell's Old Boys | 15 | 1.67 na hru |
| Central Córdoba de Santiago | 10 | 1.11 na hru |
Čisté konta
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Newell's Old Boys | 3 (33%) |
| Central Córdoba de Santiago | 2 (22%) |
5. 4. 2026Profesionální ligaCentral Córdoba de Santiago1-3Newell's Old Boys
9. 8. 2025Profesionální ligaNewell's Old Boys1-1Central Córdoba de Santiago
7. 2. 2025Profesionální ligaCentral Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
20. 11. 2024Profesionální ligaNewell's Old Boys2-3Central Córdoba de Santiago
8. 7. 2023Profesionální ligaCentral Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
11. 10. 2022Profesionální ligaCentral Córdoba de Santiago0-3Newell's Old Boys
24. 11. 2021Profesionální ligaNewell's Old Boys1-0Central Córdoba de Santiago
28. 12. 2020Profesionální ligaNewell's Old Boys3-1Central Córdoba de Santiago
28. 7. 2019Profesionální ligaNewell's Old Boys2-0Central Córdoba de Santiago

