KenyaKeňa
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Kolo 4

Mathare United vs Tusker Tipy na sázení

Naše tipy: Remíza (33%); Obě strany skórují: Ne.

Tipy na sázky

33%
33%
33%
Mathare UnitedRemízaTusker
Výsledek
Remíza
33%
Obě týmy skórují
Ne
62%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
66%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Analýza se připravuje

Náš odborník přezkoumá poslední statistiky, formu a kurzy tohoto zápasu. Kompletní analýza bude brzy k dispozici.

Klíčové Statistiky

Mathare United5
6Remízy
8Tusker
2.21Prům. Gólů
47%Obě skórují
37%Přes 2.5
14. 2. 2026Mathare United3-1Tusker
1. 10. 2025Tusker0-0Mathare United
27. 4. 2025Mathare United2-1Tusker
7. 12. 2024Tusker2-0Mathare United
12. 4. 2023Mathare United0-2Tusker
Zobrazit všechna utkání

Časté dotazy

Kdo vyhraje Mathare United vs Tusker?
Náš model předpovídá Remíza s 33% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Skórují oba týmy v Mathare United vs Tusker?
Oba týmy skórují: Ne (62% jistota).
Je dvojitá šance 1X dobrá sázka na Mathare United vs Tusker?
Náš tip na dvojitou šanci je 1X s 66% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Kdy a kde se hraje Mathare United vs Tusker?
Mathare United vs Tusker se hraje 18. 9. 2026.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Gor MahiaGor Mahia220052+36
2KCBKCB211032+14
3HomeboyzHomeboyz211021+14
4ShabanaShabana211010+14
5Murang'a SEALMurang'a SEAL210175+23
6TuskerTusker110020+23
7Nairobi UnitedNairobi United20202202
8Mara SugarMara Sugar10102201
93K3K10102201
10Kenya PoliceKenya Police10101101
11Migori YouthMigori Youth10101101
12AFC LeopardsAFC Leopards10100001
13BandariBandari10100001
14Mathare UnitedMathare United201101-11
15APS BometAPS Bomet201101-11
16Ulinzi StarsUlinzi Stars201113-21
17Mombasa EliteMombasa Elite100101-10
18Posta Rangers FCPosta Rangers FC200216-50

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Mathare United
VPVRP
10Odehráno
3Vítězství
3Remízy
4Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %30%
Góly/Hru1.8
Průměr Gólů0.9
Průměr Inkasa0.9
Obě skórují30%
Čisté konta50%
Nezapsal40%

Nedávné Zápasy

17. 10.Pu KCB0-1
10. 10.Rvs APS Bomet0-0
31. 5.Vvs Bandari1-0
23. 5.Pu Ulinzi Stars1-2
16. 5.Vu Mara Sugar1-0
Tusker
VPPRV
10Odehráno
3Vítězství
2Remízy
5Prohry
Body/Hru1.1
Procent Výher %30%
Góly/Hru1.3
Průměr Gólů0.6
Průměr Inkasa0.7
Obě skórují10%
Čisté konta40%
Nezapsal60%

Nedávné Zápasy

11. 10.Vu Ulinzi Stars2-0
31. 5.Rvs APS Bomet1-1
27. 5.Pu Ulinzi Stars0-2
24. 5.Pu Bandari0-1
10. 5.Vvs Bidco United2-0

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů19
Průměr Gólů2.21
Obě skórují47%
Více než 2.5 Góly37%
Více než 1.5 Góly68%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Mathare United170.89 na hru
Tusker251.32 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Mathare United4 (21%)
Tusker8 (42%)
14. 2. 2026FKF Premier LeagueMathare United3-1Tusker
1. 10. 2025FKF Premier LeagueTusker0-0Mathare United
27. 4. 2025FKF Premier LeagueMathare United2-1Tusker
7. 12. 2024FKF Premier LeagueTusker2-0Mathare United
12. 4. 2023FKF Premier LeagueMathare United0-2Tusker
18. 2. 2023FKF Premier LeagueTusker2-1Mathare United
30. 12. 2021FKF Premier LeagueTusker4-1Mathare United
20. 7. 2021FKF Premier LeagueMathare United0-0Tusker
31. 1. 2021FKF Premier LeagueTusker1-0Mathare United
14. 9. 2019FKF Premier LeagueTusker1-1Mathare United
6. 4. 2019FKF Premier LeagueMathare United1-1Tusker
12. 1. 2019FKF Premier LeagueTusker1-2Mathare United
23. 9. 2018FKF Premier LeagueTusker2-2Mathare United
8. 4. 2018FKF Premier LeagueMathare United1-0Tusker
17. 9. 2017FKF Premier LeagueTusker1-0Mathare United
20. 5. 2017FKF Premier LeagueMathare United0-2Tusker
6. 8. 2016FKF Premier LeagueMathare United0-2Tusker
28. 4. 2016FKF Premier LeagueTusker2-2Mathare United
31. 7. 2015FKF Premier LeagueMathare United1-0Tusker

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika