AlgeriaAlžírsko
Ligue 1Ligue 1
Kolo 5

Khenchela vs CS Káhira Tipy na sázení

Naše tipy: Khenchela — Vítězství (36%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Celkem gólů
Pod 2.5
@ 1.45
62%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?

Tipy na sázky

36%
31%
34%
KhenchelaRemízaCS Káhira
Výsledek
Remíza
@ 2.92
29%
Obě týmy skórují
Ne
@ 1.67
55%
Asijská handikap
H. Hosté +0.25
@ 2.01
50%
1. poločas
Remíza
@ 1.80
46%
HT/FT
Remíza/Remíza
@ 3.95
25.3%
Správný výsledek
0:0
@ 6.00
16.7%

Další trhy

Celkem rohy
Pod 9.5
@ 1.46
62.8%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
14 min čtení

Představujeme si pětý hrací týden alžírské Ligue 1, ve kterém se střetnou USM Khenchela a CS Káhira. Základním motorem dnešního zápasu je výrazný kontrast v aktuální formě obou celků. Zatímco Khenchela sbírá body velmi opatrně a po třech odehraných kolech se s pouhými dvěma body řadí na 13. místě, C...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Khenchela1
3Remízy
4CS Káhira
2.38Prům. Gólů
63%Obě skórují
50%Přes 2.5
19. 5. 2026CS Káhira2-2Khenchela
26. 12. 2025Khenchela0-0CS Káhira
3. 6. 2025CS Káhira2-1Khenchela
15. 11. 2024Khenchela1-0CS Káhira
19. 4. 2024Khenchela1-2CS Káhira
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet2.492.912.68
Bet3651.802.881.91
Betano1.802.951.87

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Khenchela vs CS Káhira — předpověď a náhled zápasu
Khenchela
VVRRP
Aktuální formavs
CS Káhira
PRVPV

Představujeme si pětý hrací týden alžírské Ligue 1, ve kterém se střetnou USM Khenchela a CS Káhira. Základním motorem dnešního zápasu je výrazný kontrast v aktuální formě obou celků. Zatímco Khenchela sbírá body velmi opatrně a po třech odehraných kolech se s pouhými dvěma body řadí na 13. místě, CS Káhira ukazuje mnohem vyšší kvalitu a pohybuje se na špičkové druhé příčce s sedmi body. Tento rozdíl v tabulkové pozici naznačuje, že domácí tým bude mít těžkou úlohu, pokud chce překvapit favorizovaného hosta.

Khenchela nastupuje do tohoto duelu s mírným motivačním náskokem díky delšímu odpočinku, což může být klíčové pro fyzickou přípravu mužstva. Obě mužstva mají k dispozici pět dní volna po posledních zápasech, což znamená, že únava by neměla být rozhodujícím faktorem pro žádnou ze stran. Nicméně motivace CS Káhira je zřejmá — tým bojuje o přední místa a případnou kvalifikaci do CAF Champions League, což jim dodává potřebnou energii. Naopak Khenchela bojuje spíše o udržení stability a stabilizaci herního výkonu.

Z hlediska dalšího programu stojí za zmínku, že USM Khenchela bude muset brzy po tomto duelu řešit další výzvu. V kalendáři mají naplánovaný zápas proti CR Témouchent, který se uskuteční 24. října 2026 v 18:00 na stadionu Amar Hamam Stadium. Tento fakt může ovlivnit taktický přístup trenérů, kteří mohou zvážit rotaci sestavy nebo konzervativnější přístup k výsledku dnešního duelu proti silnému soupeři.

Forma Khenchela a CS Káhira: Trendy skórování a aktuální výkonnost

Před pátým kolem alžirské Ligue 1 se oba celky představí v odlišných kontextech, přesto jejich aktuální forma vykazuje překvapivou rovnováhu. Khenchela, která se po pěti kolech nachází na 13. místě s pouhými dvěma body, ukazuje v posledních zápasech stabilizaci. Poslední série výsledků končí dvojicí remíz proti Ben Aknoun (1:1) a USM Alžír (0:0), což naznačuje snahu udržet defenzivní ucelenost. V minulosti dokázali vyhrát doma proti MB Rouisset (1:0) nebo venku nad USM Alžír (2:1), ale poslední výhra venku proti CR Belouizdad (0:1) odhaluje určité problémy při tvorbě šancí na hřištích soupeřů. Celkově průměrný počet vstřelených branek 1,2 a inkasovaných 1,2 ukazuje na vyvážený, ale ne příliš produktivní styl hry.

CS Káhira, umístěný na druhém místě s sedmi body, přichází do zápasu s většími ambicemi a vyšší střeleckou kapacitou. Jejich průměr 1,9 vstřelených i inkasovaných gólů na zápas naznačuje velmi otevřený přístup k fotbalu. Poslední výsledky jsou smíšené: po výhře 4:0 nad US Biskra následovaly prohry s ES Sétif (1:5) a JS Saoura (1:3), přičemž remíza 1:1 s Témouchentem ukazuje schopnost bodovat i venku. S BTTS frekvencí na úrovni 60 % jsou zápasy CS Káhira často bohaté na góly z obou stran. Ačkoli mají lepší pozici v tabulce, jejich obrana je zranitelnější než obrana Khenchely.

Srovnání klíčových statistik odhaluje zásadní rozdíl ve stylu hry. Zatímco útočná síla CS Káhira dominuje s hodnotou 100 % oproti Khenchele, obrana Khenchely je hodnocena jako silnější (100 % vs 0 %). To znamená, že zatímco egyptský tým bude pravděpodobně tlačit vpřed a hledat branky, Khenchela se může spolehnout na svou pevnější defenzivu a snahu o nulový výsledek nebo minimální ztráty. Čistá konta má oba týmy ve stejné míře – 30 %, což je u CS Káhira překvapivě vysoké číslo vzhledem k průměru inkasovaných branek.

Při pohledu na očekávání pro tento zápas je jasné, že form guide ukazuje na vyrovnaný souboj dvou odlišných filozofií. Khenchela přijde jako tým s lepší defenzivní stabilitou v posledních kolech, zatímco CS Káhira nabízí vyšší potenciál pro gólovou slávnu díky své agresivnější hře. S ohledem na to, že oba týmy mají stejný podíl formových procent (50 %), můžeme očekávat těsný duel, kde bude klíčové využít momentky. BTTS vypadá jako velmi pravděpodobný scénář, zejména pokud CS Káhira potvadí svou střeleckou pohotovost proti solidně hrajícímu soupeři.

Historie přímých soubojů: Khenchela vs. CS Káhira

Pohled do historie vzájemných zápasů odhaluje vyrovnaný, ale historicky favorizující poměr ve prospěch egyptského celku. V posledních osmi vzájemných startech si CS Káhira připsala čtyři vítězství, zatímco Khenchela triumfovala pouze jednou. Třikrát se utkání skončila remízou, což svědčí o velké těsnosti těchto střetnutí. Průměrný počet gólů v těchto zápasech činí 2,38, což naznačuje, že oba týmy nejsou v obraně zcela pevné a gólové šance vznikají poměrně pravidelně. Z pohledu trhu BTTS (Oba týmy dají gól) se tento scénář objevil v 63 % případů, což je výrazně nadprůměrná hodnota signalizující otevřený styl hry obou stran.

Nejnovější vývoj ukazuje na trend blížící se k remízám nebo těsným výsledkům. Nejdelší série bez porážky CS Káhira byla přerušena až v posledním zápase hraném 19. května 2026, kde oba celky skórovaly a výsledek zněl 2:2. Předchozí duel v prosinci 2025 skončil bezbrankovou remízou 0:0, což odpovídá nižšímu průměru gólů v daném období. V sezóně 2024/25 dominovala CS Káhira s výsledky 1:2 venku a 2:1 doma, zatímco v listopadu 204 vyhrála Khenchela doma 1:0. Tyto výsledky potvrzují, že domácí prostředí hraje klíčovou roli, ale oba týmy jsou schopny si proti sobě poradit i na hřišti soupeře.

Další předchozí zápasy z dubna a listopadu roku 2024 ukazují střídavé úspěchy s jednogólovými rozdíly nebo remízami. Celkově lze konstatovat, že tyto dva celky znají svou hru a vzájemné souboje jsou často o detailu. Pro sázkaře může být zajímavé sledovat trh BTTS, který má vysokou pravděpodobnost úspěchu díky historickému průměru přesahujícímu dvě branky na zápas a vysokému podílu zápasů s brankami na obou stranách.

Taktická otázka: Jak Khenchela a CS Káhira vyřeší střet v 5. kole

V rámci 5. kola alžirské Ligue 1 se střetnou Khenchela a CS Káhira. Obě mužstva vstupují do zápasu s identickým časovým odpočinkem pět dní, což vytváří vyrovnané fyzické podmínky. Tím klíčovým faktorem však bude motivace a taktická flexibilita. CS Káhira, která se drží na druhém místě s devíti body z pěti utkání (výhry nad USM El Harrach a JS Kabylie), přichází s jasným cílem upevnit pozici v boji o titul. Naopak Khenchela, která po třech zápasech získala pouhá dvě body, potřebuje zisk bodů k udržení se v horní polovině tabulky. Podle dostupných dat z Bet365 jsou kurzy na výhru CS Káhira nastaveny na hodnotu 2.70, což odráží jejich favoritský status, ale zároveň naznačuje, že domácí prostředí pro Khenchelou může být překvapivě silné.

Takticky se očekává, že CS Káhira bude dominovat v držení míče a využije svou hloubku sestavy k vytvoření tlaku na obranu soupeře. Jejich forma WLWD ukazuje na schopnost rychle si vzít zpět iniciativu po výpadcích, což je klíčová vlastnost pro tým hrající vysoký pressing. Khenchela pravděpodobně zvolí více defenzivní přístup, spoléhajíc na rychlé přechody z obrany do útoku. Vzhledem k tomu, že oba týmy mají zatím nulový skóre a nulové clean sheety v aktuálním sledovaném období (což může být dáno malým vzorkem dat nebo specifickým stylem hry), bude zápas pravděpodobně rozhodován o zlomky sekundy v rozhodujících momentech. BTTS (Oba týmy dají gól) by mohlo být logickou volbou, pokud se obě strany dokážou prosadit ve svých šancích.

Kde se skrývá hodnota v sázkových kurzech pro Khenchela a CS Káhira

Před pátým kolem algierské Ligue 1 se střetnou dva celky s odlišnými ambicemi. Domácí Khenchela, která po pěti kolech sbírá jen dva body a nachází se na 13. příčce tabulky, nastoupí proti favorizovanému CS Káhira. Egypťané vedou tabulku s devíti body a bilancují dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru. Kurzy na tento duel jsou velmi vyrovnané, což naznačuje těsný souboj. Na vítězství domácího Khenchely sázkové kanceláře nabízejí kurz 2,50, zatímco na výhru CS Káhira je kurz 2,62. Remíza je ohodnocena kurzem 2,88. Pokud porovnáme nejlepší dostupné kurzy, pro příznivce domácího týmu je nejlepší cena 2,61 u bookmakeru Pinnacle. Pro tipaře hledajícího jistotu v remíze nabízí Betfair atraktivnější kurz 3,10 než standardních 2,88 u ostatních kanceláří. Naopak na vítězství hostů z Egypta najdou sázkaři nejlepší cenu u Dafabetu, kde kurz činí 2,80.

V našem predikčním modelu dominuje trh 1X2, kde jako hlavní výběr uvádíme remízu (X) s konfidence úrovní 29 %. Tento výběr vychází z velmi těsného poměru sil obou týmů a skutečnosti, že domácí tým má za sebou sérii bez výhry (D2 L1), což může znamenat psychickou bariéru nebo naopak snahu nevynechat bod doma. Dále doporučujeme sázku na trh O/U, konkrétně méně 2.5 gólů s vysokou mírou jistoty 62 %. Oba týmy zatím vstřelily poměrně málo branek a statistiky nasvědčují tomu, že tento duel bude taktický a opatrný. Dalším doporučením je trh BTTS (BTTS) s volbou „no“ (ne), který má konfidence 55 %. To znamená předpoklad, že alespoň jeden z týmů nepřekoná brankářskou lazeň a nebude mít čisté konto.

Z pohledu ochrany kapitálu doporučujeme také kombinaci DC (Dvojitá šance). Sázka na dvojitý šance 12 (vítězství domácího nebo hostujícího týmu) má sice nižší konfidence pouhých 35 %, ale vzhledem k tomu, že remíza je v tomto případě považována za rizikovější scénář než čistá výhra jednoho z účastníků, může být tato sázka zajímavou alternativou pro konzervativní hráče. Je však třeba zdůraznit, že naše hlavní predikce směřuje spíše k nízkému počtu branek a případné remíze.

Při výběru nejlepších hodnot v kurzech doporučujeme sledovat aktuální nabídku bookmakerů. Pro fanoušky CS Káhira je aktuálně nejvýhodnější kurz u Dafabetu (2,80), což představuje lepší hodnotu než středový kurz 2,62. Pokud si tipujete domácí překvapení, Pinnacle nabízí nejvyšší možnou návratnost při kurzu 2,61 pro vítězství Khenchely. Pro milovníky remízových výsledků je pak klíčovým bookmakerem Betfair s kurzem 3,10 na remízu.

Alternativní sázky a specifické kurzy pro Khenchela vs CS Káhira

Pro hráče, kteří hledají vyšší hodnotu než v základních trzích, nabízí model pro zápas 5. kola alžírské Ligue 1 mezi Khenchelou a CS Káhira řadu zajímavých alternativ. Nejvýraznějším prediktorem je zde očekávání vyrovnaného první poločasu. Sázka na remízu v poločase (PP/KV) má pravděpodobnost 47 % a aktuální kurzy se pohybují kolem hodnoty 1.87. Tento výsledek logicky navazuje na nízkou očekávanou produktivitu celého zápasu, kde model nejvíce pravděpodobným konečným výsledkem označuje skóre 0:0 (Správný výsledek). Tento scénář má sice nižší absolutní pravděpodobnost 15 %, ale díky vysokému kurzu 6.50 představuje atraktivní šanci pro tipéry s vyšším apetitem po riziku. Očekává se, že oba týmy budou velmi opatrné a bude dominovat taktický boj bez velkého prostoru pro gólové příležitosti.

Z hlediska herní dynamiky model předpovídá poměrně klidný průběh i co do rohových kopů. Trh na počet rohů (Corners) jasně ukazuje na možnost sázky pod hranici 9.5 rohu za kurz 1.44, což je podpořeno vysokou důvěrou modelu ve výši 63 %. Tento údaj koreluje s předpokladem nižší intenzity hry a méně střel z dálky nebo do vápna. Pro hráče preferujících konzervativnější přístup může být kombinace těchto trhů zajímavá. Zatímco CS Káhira vládne tabulce s dvěma body náskokem před druhým místem, Khenchela si vede jen s body ze dvou remíz, což naznačuje, že oba soupeři budou mít zájem si bodovat a nevybíhet z kontroly, což dále podporuje hypotézu o nízkém počtu rohů a možná i o čistém konte (clean sheet) pro jednu nebo obě strany.

Finální verdikt: Khenchela vs CS Káhira

Před pátým kolem alžirské Ligue 1 se střetnou Khenchela a CS Káhira, přičemž oba týmy přicházejí s velmi odlišnou dynamikou. Hosté z Káhiry vládí tabulce s sedmi body po dvou výhrách a jedné remíze, zatímco domácí Khenchela sbírá teprve dva body po dvou remízách. Na základě této rozdílné formy a aktuálního stavu ligy očekáváme vyrovnaný souboj, který pravděpodobně neskoní vysokým skóre. Model predikce s důvěrou 62 % preferuje trh pod 2,5 gólu, což naznačuje takticky opatrný průběh zápasu. Zároveň BTTS s pravděpodobností 55 % směřuje k tomu, že oba celky nemusí skórovat, což je v souladu s nízkou očekávanou produktivitou.

Konečný tip pro tento zápas spočívá v kombinaci opatrnosti a rovnováhy. Nejvyšší důvěru budeme věnovat trhu pod 2,5, kde je šance na úspěch nejvyšší. Výsledek Remíza (X) je sice označen jako hlavní tip pro 1X2, ale jeho konfidence je jen 29 %, což odráží nejistotu ohledně rozhodujícího faktoru. Pro konzervativní sázkaře může být atraktivní i Dvojitá šance (12), která pokrývá všechny výsledky kromě výhry hostů, ačkoli ta má jen 35 % konfidence. Celkově se zdá, že CS Káhira má mírnou výhodu díky lepší formě, ale domácí prostředí a absence jasných favoritů v tomto kole činí z tohoto zápasu ideální kandidáta na nízký počet branek.

Náš výběrMéně 2.5Přes/Pod góly@1.48 · 62%
Nejlepší HodnotaRemízaVýsledek zápasu (1X2)@2.97 · 29%
Naše tipy: Khenchela vs CS Káhira — Khenchela — Vítězství (36%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne

Časté dotazy

Khenchela vs CS Káhira: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá Remíza s 29% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Khenchela vs CS Káhira: jaký je náš tip na Asijský handicap?
Náš tip na Asijský handicap je CS Káhira +0.25 s 50% jistotou.
Jaká je předpověď Polčas pro Khenchela vs CS Káhira?
Náš tip na Polčas je Remíza s 46% jistotou.
Khenchela vs CS Káhira: jaký je náš tip na PP/KV?
Náš tip na PP/KV je X/X s 25% jistotou.
Jaká je předpověď Rohy pro Khenchela vs CS Káhira?
Náš tip na Rohy je Pod 9.5 s 63% jistotou.
Kdy a kde se hraje Khenchela vs CS Káhira?
Khenchela vs CS Káhira se hraje 12. 10. 2026.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1CR BelouizdadCR Belouizdad431063+310
2CS KáhiraCS Káhira421196+37
3MC OranMC Oran321030+37
4USM AlžírUSM Alžír421153+27
5MC AlgerMC Alger220030+36
6Ben AknounBen Aknoun413065+16
7JS KabylieJS Kabylie320121+16
8MB RouissetMB Rouisset42023306
9ES SétifES Sétif411253+24
10JS El BiarJS El Biar41126604
11Olympique AkbouOlympique Akbou411245-14
12TémouchentTémouchent411224-24
13KhenchelaKhenchela302112-12
14JS SaouraJS Saoura302104-42
15US BiskraUS Biskra402227-52
16ASO ChlefASO Chlef401338-51

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Khenchela
VVRRP
10Odehráno
4Vítězství
3Remízy
3Prohry
Body/Hru1.5
Procent Výher %40%
Góly/Hru2.4
Průměr Gólů1.2
Průměr Inkasa1.2
Obě skórují50%
Čisté konta30%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

7. 10.Pu CR Belouizdad0-1
18. 9.Rvs Ben Aknoun1-1
4. 9.Rvs USM Alžír0-0
5. 6.Vvs MB Rouisset1-0
25. 5.Vvs USM Alžír2-1
CS Káhira
PRVPV
10Odehráno
3Vítězství
3Remízy
4Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %30%
Góly/Hru3.8
Průměr Gólů1.9
Průměr Inkasa1.9
Obě skórují60%
Čisté konta30%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

7. 10.Vvs US Biskra4-0
19. 9.Pu ES Sétif1-5
12. 9.Vvs ASO Chlef3-0
5. 9.Ru Témouchent1-1
5. 6.Pu JS Saoura1-3

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů8
Průměr Gólů2.38
Obě skórují63%
Více než 2.5 Góly50%
Více než 1.5 Góly75%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Khenchela70.88 na hru
CS Káhira121.5 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Khenchela2 (25%)
CS Káhira2 (25%)
19. 5. 2026Ligue 1CS Káhira2-2Khenchela
26. 12. 2025Ligue 1Khenchela0-0CS Káhira
3. 6. 2025Ligue 1CS Káhira2-1Khenchela
15. 11. 2024Ligue 1Khenchela1-0CS Káhira
19. 4. 2024Ligue 1Khenchela1-2CS Káhira
1. 12. 2023Ligue 1CS Káhira2-0Khenchela
10. 2. 2023Ligue 1Khenchela1-1CS Káhira
26. 8. 2022Ligue 1CS Káhira3-1Khenchela

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika