EnglandAnglie
Národní ligaNárodní liga
Kolo 12

Hartlepool vs Tamworth Tipy na sázení

3. 10. 2026
0-1
Konec
Victoria Park, Hartlepool
Špatně
Náš výběr
Obě týmy skórují
Ano
0 : 1
FT

Tipy na sázky

44%
24%
32%
HartlepoolRemízaTamworth
Výsledek
Hartlepool
44%
Celkem gólů
Přes 2.5
59%
Obě týmy skórují
Ano
62%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
37%
Asijská handikap
H. Domácí -0.50
@ 2.05
49%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
11 min čtení

V sobotu 3. října 2026 se na Victoria Parku v Hartlepoolu odehraje jeden z nejdůležitějších zápasů tohoto kola. Při lokálním výkopu v 16:00 SELČ se proti sobě postaví dva týmy, které se aktuálně nacházejí na samotném dně tabulky páté anglické ligy. Hartlepool drží 21. příčku s devíti body po deseti ...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Hartlepool1
3Remízy
1Tamworth
2Prům. Gólů
60%Obě skórují
20%Přes 2.5
3. 10. 2026Hartlepool0-1Tamworth
7. 2. 2026Tamworth1-1Hartlepool
27. 9. 2025Hartlepool1-1Tamworth
11. 2. 2025Hartlepool2-2Tamworth
20. 8. 2024Tamworth0-1Hartlepool
Zobrazit všechna utkání

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Hartlepool vs Tamworth — předpověď a náhled zápasu
Hartlepool
VPVPP
Aktuální formavs
Tamworth
VPPVP

Hartlepool vs Tamworth: Přímý souboj o každý bod v boji o záchranu

V sobotu 3. října 2026 se na Victoria Parku v Hartlepoolu odehraje jeden z nejdůležitějších zápasů tohoto kola. Při lokálním výkopu v 16:00 SELČ se proti sobě postaví dva týmy, které se aktuálně nacházejí na samotném dně tabulky páté anglické ligy. Hartlepool drží 21. příčku s devíti body po deseti odehraných kolech, zatímco Tamworth je na nelichotivém 22. místě s pouhými osmi body. Rozdíl pouhého jednoho bodu mezi oběma celky předznamenává vyrovnaný souboj, ve kterém může každý výsledek zásadně zamíchat pořadím v zóně sestupu.

Pro oba kluby představuje tento zápas absolutní vrchol důležitosti. Domácí Hartlepool vstupuje do utkání s bilancí tří výher a sedmi porážek, přičemž jeho poslední forma LLLLW naznačuje alespoň náznak stabilizace. Hosté z Tamworth mají na kontě dvě výhry, dvě remízy a šest proher, přičemž jejich nedávná forma LWLLD ukazuje na problémy s konzistentností. S kurzy od bookmakera Bet365 nastavenými na Hartlepool 2.2, remízu 3.6 a Tamworth 2.8 vypadá 1X2 trh mimořádně vyrovnaně, což odpovídá aktuálnímu postavení obou týmů v tabulce.

Taktická rozbuška u dna tabulky: Jak Hartlepool a Tamworth přistoupí k záchranářskému duelu?

Sobotní střetnutí na Victoria Park představuje pro oba celky jasný záchranářský souboj. Domácí Hartlepool aktuálně okupuje 21. příčku s devíti body po třech výhrách a sedmi porážkách, zatímco Tamworth je na 22. místě s pouhými osmi body. Podle kurzů Bet365 jsou domácí mírným favoritem s kurzem 2.20 na výhru, remíza je oceněna na 3.60 a výhra Tamworth na 2.80. Tyto hodnoty naznačují vyrovnané šance, což odpovídá momentální formě obou mužstev.

Hartlepool vstupuje do zápasu s bilancí LLLLW, což ukazuje na zoufalou snahu vymanit se ze sestupových vod. Absence gólového produktu (0 GF v uvedených statistikách) naznačuje chroniczní problém v útočné fázi, který bude třeba urgentně řešit. Hosté z Tamworth mají nedávnou formu LWLLD — o něco stabilnější výsledky, ale stále nedostatečné na bezpečné bodové konto. Oba týmy mají k dispozici stejný počet dní odpočinku (7 dní), takže fyzická únava by neměla hrát zásadní roli. Klíčové bude, která defenziva udrží nervy a která ofenziva dokáže prolomit impotentní střeleckou statistiku.

Takticky lze očekávat obezřetný přístup s důrazem na poziční disciplínu. Hartlepool jako domácí celek pravděpodobně zkusí aktivněji pressingovat, aby svého soupeře zatlačil, zatímco Tamworth může sázet na kompaktní defenzivu a rychlé protiútoky. Vzhledem k tomu, že oba celky bojují o ligovou existenci, gólový maniaktismus ustoupí do pozadí — očekávejme spíše vyrovnanou partii plnou nervozity, kde jediná chyba může rozhodnout. Kurs 3.60 na remízu u Bet365 se jeví jako zajímavá možnost pro opatrné tipéry, neboť historie obou mužstev naznačuje, že body si budou obě strany hlídat jako oko v hlavě.

Hartlepool vs. Tamworth: Vzájemná bilance hovoří jasně

Při pohledu na vzájemné zápasy mezi Hartlepoolem a Tamworthem se okamžitě vynořuje jeden výrazný trend – série remíz. Ze čtyř posledních střetnutí tři skončila nerozhodně, přičemž pouze Hartlepool dokázal v této sérii zvítězit, a to v srpnu 2024. Tamworth naopak v posledních čtyřech zápasech neoslavil ani jedno vítězství, což naznačuje, že má v tomto match-upu historicky problémy.

Průměrný počet branek v těchto utkáních činí 2,25 na zápas, což odpovídá spíše nižšímu poctu gólů. Zajímavější je však statistika BTTS, která se v 75 % případů naplnila – konkrétně ve třech ze čtyř zápasů skórovaly obě mužstva. I přes celkově nižší průměr gólů jsou tedy obě mužstva schopna se prosadit na straně soupeře.

Nejnovější vývoj této bilance ukazuje vyrovnanost obou celků, když Hartlepool v srpnu 2024 dominoval výhrou 1:0, ale od té doby následovaly tři remízy za sebou – 2:2, 1:1 a opět 1:1. Pro sázkaře nabízejícího kurz na trh 1X2 může být zajímavá statistika, že domácí celek v posledních dvou domácích zápasech proti Tamworthu neprohrál, přičemž v aktuální sezóně patří Tamworth mezi týmy s vysokou mírou remízových výsledků. Trend opakovaných remíz naznačuje, že i tentokrát by mohlo být remíza velmi reálným výsledkem.

Hartlepool vs Tamworth: Analýza formy a gólových trendů před 12. kolem

Při pohledu na aktuální formu obou celků před sobotním střetnutím na Victoria Parku je patrný výrazný rozdíl v herní stabilitě. Domácí Hartlepool prožívá velmi náročné období, o čemž svědčí bilance pouhých tří výher v deseti odehraných kolech. V posledních pěti zápasech sezony svěřenci trenéra Kena McGowana trápí především v defenzívě — inkasovali v průměru 1,5 gólu na zápas, přičemž ve čtyřech z posledních pěti utkáních kapitulovali minimálně jednou. Konkrétně to byly porážky 1:4 na půdě Scunthorpe, 1:3 doma s Worthing, 1:2 v Altrinchamu a 0:2 v Kidderminster Harriers. Jediným světlým momentem v jinak temném období bylo vítězství 1:0 nad Woking, které ovšem neznamenalo obrat v celkovém trendu.

Tamworth na tom není o mnoho lépe z hlediska bodového zisku, avšak jejich herní projev je diametrálně odlišný. Hosté vykazují alarmující defenzivní statistiky — v deseti zápasech neudrželi ani jednou čistý konto a průměrně inkasují 2,8 gólu na utkání. Přestože jsou v defenzivě jedním z nejhorších týmů soutěže, jejich útočná aktivita je naopak impozantní s průměrem 1,7 vstřelené branky na zápas. Důkazem budiž poslední výsledky: remíza 2:2 s Boston United, porážky 1:3 na půdě Southendu a Harrogate Town, vítězství 2:1 nad Wealdstone či debakl 1:5 na hřišti Aldershot Town. Tamworth se prezentuje ofenzivním stylem, který však velmi často otevírá prostor pro protiútoky soupeřů.

Statistika BTTS nabývá v kontextu tohoto utkání mimořádného významu. zatímco Hartlepool dokázal udržet čisté konto ve 30 % svých zápasů a BTTS mu vychází v 40 % případů, Tamworth je na tom zcela opačně — v každém jednom z posledních deseti zápasů padly góly na obou stranách, což znamená stoprocentní statistiku BTTS. Vzhledem k tomu, že Hartlepool skóruje v průměru pouze 0,8 gólu na zápas, avšak zároveň inkasuje pravidelně, a Tamworth inkasuje v průměru 2,8 gólu při solidním útočném výkonu 1,7 vstřelené branky, scenario s góly na obou stranách působí jako velmi pravděpodobný výsledek. Při srovnání útočné síly (Hartlepool pouhých 18 % oproti Tamworth 82 %) je zřejmé, že hosté mají výrazně navrch v produktivitě, ale jejich obrana představuje zranitelné místo, které může domácí celek využít.

Pro sázející nabízí tento duel několik zajímavých perspektiv. Nízká forma Hartlepoolu v posledních kolech (čtyři porážky v řadě před výhrou nad Woking) naznačuje psychickou nepohodu, která se může projevit i na defenzivní organizaci. Tamworth naopak se svými statistikami 100% BTTS a nulovým čistým kontem v posledních deseti zápasech představuje typický celek, který živí naději na gólovou přestřelku bez ohledu na výsledek. Analýza formy favorizuje hosty s 57 % oproti 43 % pro domácí, avšak extraligové gólové průměry Tamworthu (2,8 inkasovaných) v kombinaci s průměrnou útočnou silou Hartlepoolu (0,8 vstřelených) vytváří zajímavý kontrast, který může vést k nečekanému výsledku na půdě, kde domácí potřebují body jako sůl.

Hartlepool vs Tamworth: Kurzy, hodnota a hlavní tip na 12. kolo

Dvanácté kolo National League přinese na Victoria Park souboj dvou týmů, které se aktuálně nacházejí ve spodní části tabulky a potřebují body jako sůl. Hartlepool figuruje na 21. pozici s devíti body po třech výhrách a sedmi porážkách, zatímco Tamworth je na 22. místě s pouhými osmi body. Bookmakeři sice favorizují domácí celek, ale kurz 2.25 na výhru Hartlepoolu naznačuje značnou nejistotu trhu a otevírá prostor pro pečlivou analýzu hodnoty.

Podíváme-li se na ofenzivní statistiky obou mužstev, zjistíme, že Hartlepool inkasoval 19 gólů v 11 zápasech a Tamworth dokonce 19 branek, přičemž hosté vstřelili jen 14 gólů. Ani jeden z týmů nevykazuje stabilní defenzivní výkony, což potvrzuje naši predikci BTTS: ano s 62% konfidencí. Vzájemná forma obou celků jasně nahrává variantě, že obě mužstva najdou cestu k brance soupeře. Pro sázkaře hledající vyšší kurz nabízí varianta obou týmů vstřelí gól hodnotu, jelikož marže bookmakerů na tomto trhu reflektuje spíše průměrné ligové statistiky než aktuální formu mužstev.

Kurz 3.6 na remízu u Bet365 představuje nejzajímavější možnost na tento výsledek mezi nabízenými bookmakery. Implikovaná pravděpodobnost remízy činí 27.4%, což odpovídá vyrovnanému střetnutí dvou celků s podobnými problémy. Pro konzervativnější sázkaře nabízí dvojitá šance 12 s kurzem kolem 1.36 slušnou pravděpodobnost zhodnocení vkladu, ačkoli konfidence pouhých 37% varuje před vysokými vklady na tento trh. Celkem 2.5 gólu s 59% konfidencí dále podporuje teorii otevřeného zápasu s více brankovými příležitostmi na obou stranách.

Navzdory tomu, že Hartlepool figuruje v kurzovém kurzu jako favorit, jejich domácí bilance 3-0-3 naznačuje, že výhoda hřiště není v tomto případě rozhodujícím faktorem. Naše predikce směřuje k hlavnímu tipu 1 s 42% konfidencí, ale hodnota leží spíše v kombinaci BTTS a více 2.5, která reflektuje aktuální problémy obou obran. Při hledání optimálního kurzu doporučujeme využít Betano pro sázku na Hartlepool, kde je dostupný kurz 2.25 shodný s tržním průměrem.

Hartlepool vs Tamworth: Naše nejlepší sázka na závěr

Po důkladné analýze aktuální formy obou týmů se jako nejpravděpodobnější výsledek jeví domácí výhra. Přestože Hartlepool figuruje v tabulce pouze o jednu příčku před Tamworth, disponuje lepší skórející schopností na domácím hřišti, což by mělo hrát klíčovou roli. Kurz na výhru domácích kolem 2.20 reflektuje vyrovnanost obou celků, přičemž implikovaná pravděpodobnost kolem 45 % odpovídá našemu vlastnímu odhadu.

Pro konzervativnější sázkaře doporučujeme kombinaci 1X2 s kurzovým sázením na remízu jako záložní variantu, protože oba celky vykazují tendenci k remízovým výsledkům. Vysoká pravděpodobnost BTTS na úrovni 62 % nabízí zajímavý doplněk k hlavní sázce. UOVER 2.5 gólů je statisticky nejsilnější volbou s pravděpodobností 59 %, přičemž defenzivní problémy obou týmů tento scénář výrazně podporují.

Náš výběrAnoObě strany skórují@1.48 · 62%
Nejlepší HodnotaHartlepoolVýsledek zápasu (1X2)@1.98 · 42%
Naše tipy: Hartlepool vs Tamworth — Hartlepool — Vítězství (44%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Hartlepool vs Tamworth: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá Hartlepool s 44% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na Hartlepool vs Tamworth?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 37% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Kdo nejspíše skóruje v zápase Hartlepool vs Tamworth?
Naším tipem na střelce je Vanylson Silva.
Hartlepool vs Tamworth: jaký je náš tip na Asijský handicap?
Náš tip na Asijský handicap je Hartlepool -0.50 s 49% jistotou.
Kolik gólů padne v Hartlepool vs Tamworth?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (59% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Kdy a kde se hraje Hartlepool vs Tamworth?
Hartlepool vs Tamworth se hraje 3. 10. 2026 na Victoria Park.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1Boreham WoodBoreham Wood1614204417+2744
2Harrogate TownHarrogate Town1610243423+1132
3SouthendSouthend168533827+1129
4AFC FyldeAFC Fylde169253024+629
5Yeovil TownYeovil Town168443520+1528
6WorthingWorthing168443225+728
7AltrinchamAltrincham169162424028
8CarlisleCarlisle167543223+926
9BarrowBarrow157442619+725
10FC Halifax TownFC Halifax Town167362820+824
11Sutton UtdSutton Utd167362021-124
12WokingWoking166372524+121
13Kidderminster HarriersKidderminster Harriers165651716+121
14Aldershot TownAldershot Town166371919021
15AFC HornchurchAFC Hornchurch167091826-821
16Forest Green RoversForest Green Rovers145452324-119
17EastleighEastleigh165471925-619
18WealdstoneWealdstone165382329-618
19Boston UnitedBoston United165382129-818
20TamworthTamworth155282532-717
21HartlepoolHartlepool1650111827-915
22Solihull MoorsSolihull Moors1641111940-2113
23ScunthorpeScunthorpe1531111930-1110
24GatesheadGateshead151113934-254
Liga Mistrů
Evropská Liga
Konferenční liga
Sestup

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Hartlepool
VPVPP
10Odehráno
2Vítězství
0Remízy
8Prohry
Body/Hru0.6
Procent Výher %20%
Góly/Hru3.6
Průměr Gólů1.3
Průměr Inkasa2.3
Obě skórují70%
Čisté konta0%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

31. 10.Pu Boreham Wood3-4
27. 10.Pu AFC Fylde1-3
24. 10.Vvs AFC Hornchurch2-1
17. 10.Pvs Marine0-2
10. 10.Vu Forest Green Rovers4-2
Tamworth
VPPVP
10Odehráno
4Vítězství
0Remízy
6Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %40%
Góly/Hru3.2
Průměr Gólů1.4
Průměr Inkasa1.8
Obě skórují70%
Čisté konta20%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

31. 10.Pvs Woking0-1
27. 10.Vvs Scunthorpe4-1
17. 10.Pu Carlisle1-2
10. 10.Pvs Barrow1-2
3. 10.Vu Hartlepool1-0

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů5
Průměr Gólů2
Obě skórují60%
Více než 2.5 Góly20%
Více než 1.5 Góly60%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Hartlepool51 na hru
Tamworth51 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Hartlepool1 (20%)
Tamworth1 (20%)
3. 10. 2026Národní ligaHartlepool0-1Tamworth
7. 2. 2026Národní ligaTamworth1-1Hartlepool
27. 9. 2025Národní ligaHartlepool1-1Tamworth
11. 2. 2025Národní ligaHartlepool2-2Tamworth
20. 8. 2024Národní ligaTamworth0-1Hartlepool

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika