SwitzerlandŠvýcarsko
SuperligaSuperliga
Kolo 6

Grasshopper vs FC St. Gallen Tipy na sázení

Letzigrund Stadion

Naše tipy: FC St. Gallen — Vítězství (54%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Asijská handikap
FC St. Gallen -0.25
@ 1.22
82%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?
Sportovní bonus 200 %Bonus na MS 2026
Získat
+100 % první vkladOdpovídající vkladový bonus
Získat

Tipy na sázky

22%
23%
54%
GrasshopperRemízaFC St. Gallen
Výsledek
FC St. Gallen
@ 1.57
55%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.52
61%
Dvojitá šance
Remíza/Venkovní
@ 1.20
39%
Asijská handikap
H. Hosté -0.25
@ 1.22
82%
1. poločas
FC St. Gallen
@ 2.09
41%
HT/FT
Hosté/Hosté
@ 2.45
40.8%
Správný výsledek
1:2
@ 6.25
16.0%

Další trhy

Celkem rohy
Přes 9.5
@ 1.49
60.4%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
13 min čtení

Ve švýcarské Superlize nás čeká souboj dvou výrazně odlišných trajektorií. zatímco FC St. Gallen vstupuje do Matchday 6 na 4. příčce tabulky se sedmi body a bilancí W2 D1 L1, Grasshopper Club Zürich suverénně uzavírá ligové pořadí s pouhým jedním bodem a nelichotivou sérií W0 D1 L3. Hosté navíc přij...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

Grasshopper5
5Remízy
10FC St. Gallen
3.1Prům. Gólů
65%Obě skórují
60%Přes 2.5
14. 2. 2026FC St. Gallen0-0Grasshopper
21. 12. 2025Grasshopper1-2FC St. Gallen
25. 10. 2025FC St. Gallen5-0Grasshopper
22. 5. 2025Grasshopper2-0FC St. Gallen
8. 3. 2025FC St. Gallen3-1Grasshopper
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
10Bet3.204.001.30
1xBet4.164.001.73
Betano3.104.001.34

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Grasshopper vs FC St. Gallen — předpověď a náhled zápasu
Grasshopper
RRPPP
Aktuální formavs
FC St. Gallen
RVPPP

Grasshopper vs FC St. Gallen: 1X2 sázka na obrat formy?

Ve švýcarské Superlize nás čeká souboj dvou výrazně odlišných trajektorií. zatímco FC St. Gallen vstupuje do Matchday 6 na 4. příčce tabulky se sedmi body a bilancí W2 D1 L1, Grasshopper Club Zürich suverénně uzavírá ligové pořadí s pouhým jedním bodem a nelichotivou sérií W0 D1 L3. Hosté navíc přijíždějí v dobré formě potvrzené výsledky LDWW, zatímco domácí se potácejí ve fázi LLLD, která je vrhá do boje o udržení.

Duel na Letzigrund Stadionu odstartuje ve středu 2. září 2026 ve 20:30 SELČ a nabízí hned několik vrstev pro sázkaře. St. Gallen je papírovým favoritem na celkové vítězství v řádném čase, ovšem domácí tým v zoufalé situaci může nasadit vyšší nasazení vzhledem k vysokým sázkám na udržení v soutěži. Grasshopper navíc hraje další zápas již za tři dny, což může ovlivnit jejich přístup k rotaci kádru. Bodový deficit domácích je však tak markantní, že jakýkoliv bodový zisk bude pro jejich psychiku cenný.

Otázkou zůstává, zda se Grasshopper dokáže odrazit ode dna, nebo zda St. Gallen potvrdí roli favorita a prodlouží svou vzestupnou tendenci. Pro sázkaře bude klíčové sledovat, jak domácí tým zareaguje na tlak ze spodních příček — jestli nasadí defenzivní blok, nebo se pokusí o ofenzivní obrat s vysokým rizikem. Právě tato dynamika mezi nutností a motivací dělá z tohoto střetnutí na Matchday 6 jeden z nejzajímavějších duelů kola.

Poslední vzájemné střetnutí: jasný vliv domácího prostředí

FC St. Gallen má v posledních dvaceti zápasech proti Grasshopper jasnou převahu. Ze dvaceti utkání dokázal FC St. Gallen zvítězit v deseti případech, zatímco Grasshopper slavil úspěch pouze pětkrát. Pět dalších utkání skončilo remízou, což naznačuje, že i když jsou remízy možné, dominance hostujícího týmu v tomto vzájemném souboji je nezpochybnitelná. Průměrný počet branek na utkání činí 3,1 gólu, což řadí tyto konfrontace mezi ofenzivně nejproduktivnější v rámci švýcarské ligy.

Co se týče sázkařsky zajímavého trhu BTTS, v 65 % vzájemných zápasů oba týmy skórovaly, což potvrzuje vysokou pravděpodobnost tohoto výsledku i do budoucna. Při bližším pohledu na posledních pět zápasů však vidíme výrazné výkyvy ve výkonnosti obou mužstev. Grasshopper dokázal FC St. Gallen porazit 2:0 v květnu 2025 na domácím hřišti, což ukazuje, že domácí prostředí hraje v tomto souboji klíčovou roli. Naproti tomu FC St. Gallen zvítězil 5:0 v říjnu 2025, což představuje největší gólový rozdíl v recentní historii tohoto H2H.

Nejnovější střetnutí z února 2026 skončilo bezbrankovou remízou 0:0, což narušilo sérii vysokogólových zápasů. Před tímto utkáním ale padlo v každém ze čtyř předchozích vzájemných duelů minimálně tři branky. Pro sázkaře zaměřené na trh O/U 2,5 gólu je tato statistika silným vodítkem, přičemž návrat k ofenzivnějšímu fotbalu vypadá s ohledem na historický průměr 3,1 gólu na zápas jako pravděpodobný scénář.

Grasshopper vstupuje do zápasu ve stínu hluboké krize, St. Gallen naopak táhne vysoká ofenzivní síla

Grasshopper Club Zürich prochází katastrofálním vstupem do nového ročníku švýcarské Superligy. Po pěti odehraných kolech zůstává tým na nelichotivém 12. místě s pouhým jedním bodem, který získal ze dvou remíz. Pohled na posledních pět utkání v řadě — LLLDD — odhaluje znepokojivý vzorec: tým vstřelil v průměru pouze 1,3 gólu na zápas, ale inkasoval tragických 2,1 gólu na utkání. Defenzivní problémy jsou patrné v každém z posledních výsledků: prohra 2:5 na hřišti FC Vaduz, těsná prohra 1:2 na půdě Servette FC a vysoká porážka 1:4 doma proti FC Lugano ukazují, že obrana Letzigrund Stadion je momentálně snadno prostupná. Jen 10% čistých kont v sezoně a 80% zápasů s BTTS jasně dokumentují, žeGrasshopper nedokáže udržet koncentraci po celých 90 minut.

Naproti tomu FC St. Gallen 1878 působí jako jeden z nejzajímavějších ofenzivních projektů ligy. S průměrem 2,2 vstřelených gólů na zápas se řadí mezi nejproduktivnější celky soutěže, ačkoli defenziva není žádná pevnost — průměr 2,1 inkasované branky kopíruje útočný deficit Grasshopperu. Tým ze St. Gallenu udržel v posledních deseti zápasech phenoménální 80% BTTS ratio, což znamená, že téměř v každém utkání oba týmy skórují. Absence jakéhokoliv čistého konta v posledních deseti zápasech (0% clean sheet ratio) ovšem naznačuje chronické problémy při bránění. Poslední zápasy před tímto soubojem obsahují vysoké porážky 3:4 s FC Thun a dvojzápas proti FC Nordsjælland, kde St. Gallen dvakrát prohrál (2:3 doma, 0:1 venku).

Srovnání aktuální formy obou mužstev ukazuje propastný rozdíl: Grasshopper dosahuje pouhých 13% formy oproti 88% u St. Gallenu v ofenzivním hodnocení. Defenzivní parametry jsou paradoxně vyrovnanější — 42% vs. 58% — což odráží skutečnost, že obě mužstva inkasují podobně často. St. Gallen vstupuje do tohoto střetnutí jako tým s výrazně lepší dynamikou, přičemž jeho herní projev je založen na konstantním tlaku a vysokém počtu šancí. Grasshopper se naopak potýká s krizí důvěry, kterou umocňují těsné porážky a absence jakéhokoliv vítězství v základní části sezony. Pro 1X2 sázkaře představuje St. Gallen jasného favorita, ale vysoká BTTS historie obou celků naznačuje, že i případná výhra hostů pravděpodobně přijde s góly na obou stranách.

Taktické rozložení sil: Kontrast mezi zoufalstvím domácích a sebevědomím hostů

Grasshopper vstupuje do tohoto střetnutí na 12. příčce s pouhým jedním bodem a bilancí W0 D1 L3. Absence vstřelených branek a obdržených gólů ukazuje na tým, který se potýká s fundamentálními problémy v útočné fázi. Domácí budou pod masivním tlakem, protože sérii čtyř zápasů bez výhry potřebují co nejdříve přerušit. Tým s třídenním odpočinkem a dalším zápasem na programu již za tři dny může přistoupit k drobné rotaci v sestavě, což naznačuje, že trenér bude hledat rovnováhu mezi okamžitou potřebou bodů a dlouhodobou vytrvalostí. Na Letzigrund Stadionu budou muset překonat vlastní nejistotu a najít cestu k brance, což vyžaduje odvážnější herní projev než doposud.

FC St. Gallen naopak působí kompaktním dojmem. Se sedmi body a bilancí W2 D1 L1 drží 4. pozici v tabulce, která znamená vstupenku do vyřazovací fáze. Forma LDWW signalizuje vzestupnou tendenci a mužstvo si buduje sebevědomí především díky stabilním defenzivním výkonům. Hosté mohou sáhnout k opatrnějšímu přístupu, protože remíza nebo i úzká porážka nemusí jejich pozici výrazně ohrozit. Takticky lze očekávat, že St. Gallen využije protiútoky a standardní situace, které mohou být klíčové v zápase, kde domácí budou musetVíce riskovat. Případná nepozornost v obraně Grasshopperu by mohla hosty potrestat rychlým protiútokem.

Střetnutí na Matchday 6 nabízí jasný střet herních filozofií: Grasshopper musí útočit, aby unikl ze sestupových vod, zatímco St. Gallen může spoléhat na organizovanou defenzívu a čekat na chyby soupeře. Rozhodujícím faktorem bude, zda se domácímu celku podaří prolomit střeleckou nemohoucnost, nebo zda hosté potvrdí roli favorita a udrží náskok v horní polovině tabulky. Pro sázkaře nabízí tento zápas zajímavou hodnotu v kurzech na O/U a DC, protože motivace obou týmů se diametrálně liší.

Sázková analýza: Grasshopper – FC St. Gallen (6. kolo švýcarské Superligy)

Ve středu 2. září 2026 se na Letzigrund Stadionu odehraje zápas 6. kola švýcarské Superligy, ve kterém Grasshopper Club Zürich hostí FC St. Gallen 1879. Papírově jde o souboj dvou mužstev s výrazně odlišnou startovní bilancí – hosté vstupují do utkání jako čtvrtý tým tabulky se sedmi body ze čtyř zápasů (W2 D1 L1), zatímco domácí jsou hluboko na 12. příčce s pouhým jedním bodem a tristní bilancí W0 D1 L3. Bookmakeři jednoznačně favorizují St. Gallen, jejichž kurz na výhru činí 1.67, což odpovídá implikované pravděpodobnosti přibližně 54,8 %. Nejlepší dostupný kurz na výhru hostů nabízí sázková kancelář Dafabet na úrovni 1.74, zatímco na remízu lze nejlépe vsadit u Pinnacle s kurzem 4.23 a na domácí výhru u Betfair za 4.5. Naše predikce s pravděpodobností 56 % favorizuje právě výhru hostů v kurzu 1X2.

Za pozornost stojí statistika obou mužstev v oblasti vstřelených a obdržených branek. Grasshopper vstřelil ve čtyřech kolech pouze minimální počet gólů a současně inkasoval v každém ze svých zápasů, což naznačuje zranitelnost defenzivy kombinovanou s produktivitou útoku. Tento vzorec koresponduje s naší druhou předpovědí – nad 2.5 gólu v zápase s 61% spolehlivostí. Koeficienty na více 2.5 obvykle oscilují kolem hranice 1.70–1.90 v závislosti na formaci a stylu hry mužstev, přičemž současná bilance obou týmů tento scénář jednoznačně podporuje. St. Gallen prokázal schopnost skórovat v konfrontacích s papírově slabšími soupeři, což v kombinaci s nepřesvědčivou obranou Grasshopperu vytváří příznivé podmínky pro tento tip.

Třetí klíčovou předpovědí je varianta BTTS – oba týmy vstřelí gól – s 60% spolehlivostí. Grasshopper sice inkasoval ve všech čtyřech kolech, ale současně dokázal skórovat ve třech z nich, což potvrzuje jeho schopnost proniknout přes defenzivní linie soupeře, byť s omezenou efektivitou. St. Gallen naopak ve venkovních utkáních pravidelně skóruje, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že se domácí podaří prolomit hostující obranu alespoň jednou. Čtvrtý tip – DC X2 s 39% spolehlivostí – představuje konzervativnější variantu pro opatrné sázkaře, kteří preferují jistotu remízy nebo výhry hostů před rizikovější přímou výhrou St. Gallen. Koeficienty na dvojitou šanci obvykle nabízejí nižší kurz, ale výrazně snižují riziko úplné ztráty sázky.

Při hodnocení hodnoty sázky je třeba zvážit marži bookmakerů a implikované pravděpodobnosti. Součet implikovaných pravděpodobností u hlavního trhu 1X2 (21,8 % + 23,5 % + 54,8 %) přesahuje 100 %, což odpovídá standardní marži sázkových kanceláří. Pro srovnání, nejlepší dostupný kurz na výhru hostů u Dafabet (1.74) je pro sázkaře výhodnější než průměrný kurz 1.67, a podobně Betfair nabízí nadstandardní kurz 4.5 na domácí výhru oproti průměru 4.2. Celkově vzato, zápas nabízí několik zajímavých možností – od sázky na výhru St. Gallen přes tip na více než 2.5 gólu až po kombinaci BTTS a dvojité šance, přičemž každá z těchto variant odráží aktuální formu a statistické trendy obou mužstev před středečním utkáním.

Další sázkové příležitosti: St. Gallen potvrzuje roli favorita

Vedle základní sázky na výsledek 1X2 nabízí tento zápas zajímavé možnosti i v dalších sázkových variantách. Podle našeho modelu je nejsilnější příležitost v handicapu AH, kde St. Gallen -0.50 dosahuje kurzu 1.22 s vysokou pravděpodobností 82 %. Tento handicap zohledňuje mírnou herní převahu hostů a jejich lepší aktuální formu ve srovnání s Grasshopperem, který vstupuje do tohoto duelu jako outsider s pouhým jedním bodem. Sázkaři preferující jistotu tak mají v tomto handicapu solidní možnost s nízkým rizikem.

Pokud jde o správný výsledek CS, model nejpravděpodobnějším scénářem vidí skóre 1:2 s kurzem 7.00 a pravděpodobností 14 %. I když je tato hodnota výrazně nižší než u handicapu, zmíněný kurz představuje zajímavou hodnotu pro ty, kdo věří v jasné vítězství St. Gallenu. Kombinace aktuální formy obou týmů a jejich vzájemných statistik naznačuje, že hosté budou schopni diktovat tempo a přetavit herní převahu v gólové šance. Pro opatrnější sázkaře zůstává 1X2 trh na výhru St. Gallenu s nižším kurzem spolehlivější volbou než spekulativní sázka na přesný výsledek.

Finální sázkové tipy pro zápas Grasshopper – St. Gallen

Na základě komplexní analýzy obou mužstev a dostupných dat se jeví jako nejpravděpodobnější scénář výhra hostů ze St. Gallen. Domácí celek ze 12. místa s pouhým jedním bodem nachází v hluboké krizi, zatímco St. Gallen na 4. příčce s bilancí W2-D1-L1 působí sebevědomě a stabilně. kurz na výhru hostů reflektuje jejich jasnou formu a Papírového favorita v tomto střetnutí nelze přehlédnout.

Nejvyšší jistotu nabízí sázka na více než 2,5 gólu s 61% pravděpodobností, následuje BTTS: ano s 60% a tip 2 v 1X2 s 56% konfidencí. Doplňková volba X2 poskytuje vyšší míru jistoty v rámci dvojité šance. Pro opatrné sázkaře doporučuji kombinaci kurzu na výhru St. Gallen s překročením hranice 2,5 branky, což maximalizuje potenciální návratnost při střední úrovni rizika.

Náš výběrVíce 2.5Přes/Pod góly@1.52 · 61%
Nejlepší HodnotaFC St. GallenVýsledek zápasu (1X2)@1.54 · 56%
Naše tipy: Grasshopper vs FC St. Gallen — FC St. Gallen — Vítězství (54%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ano

Časté dotazy

Kdo vyhraje Grasshopper vs FC St. Gallen?
Náš model předpovídá FC St. Gallen s 55% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Grasshopper vs FC St. Gallen: jaký je náš tip na Polčas?
Náš tip na Polčas je FC St. Gallen s 41% jistotou.
Jaká je předpověď PP/KV pro Grasshopper vs FC St. Gallen?
Náš tip na PP/KV je 2/2 s 41% jistotou.
Grasshopper vs FC St. Gallen: jaký je náš tip na Rohy?
Náš tip na Rohy je Přes 9.5 s 60% jistotou.
Kolik gólů padne v Grasshopper vs FC St. Gallen?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (61% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Kdy a kde se hraje Grasshopper vs FC St. Gallen?
Grasshopper vs FC St. Gallen se hraje 2. 9. 2026 na Letzigrund Stadion.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1FC LuganoFC Lugano4400133+1012
2Young BoysYoung Boys5320199+1011
3FC Basel 1893FC Basel 18935311107+310
4FC St. GallenFC St. Gallen4211109+17
5FC SionFC Sion420298+16
6FC ThunFC Thun4202914-56
7FC ZürichFC Zürich5203712-56
8LausanneLausanne512267-15
9FC LuzernFC Luzern512259-45
10Servette FCServette FC411245-14
11FC VaduzFC Vaduz51041214-23
12GrasshopperGrasshopper4013512-71
Liga Mistrů
Evropská Liga
Konferenční liga
Sestup

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Grasshopper
RRPPP
10Odehráno
2Vítězství
2Remízy
6Prohry
Body/Hru0.8
Procent Výher %20%
Góly/Hru3.4
Průměr Gólů1.3
Průměr Inkasa2.1
Obě skórují80%
Čisté konta10%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

30. 8.Pu FC Vaduz2-5
8. 8.Pu Servette FC1-2
2. 8.Pvs FC Lugano1-4
25. 7.Ru Lausanne1-1
18. 5.Ru FC Aarau0-0
FC St. Gallen
RVPPP
10Odehráno
5Vítězství
1Remízy
4Prohry
Body/Hru1.6
Procent Výher %50%
Góly/Hru4.3
Průměr Gólů2.2
Průměr Inkasa2.1
Obě skórují80%
Čisté konta0%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

30. 8.Pvs FC Thun3-4
27. 8.Pvs FC Nordsjælland2-3
20. 8.Pu FC Nordsjælland0-1
13. 8.Vvs Sheriff Tiraspol5-1
9. 8.Rvs FC Luzern2-2

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů20
Průměr Gólů3.1
Obě skórují65%
Více než 2.5 Góly60%
Více než 1.5 Góly85%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Grasshopper281.4 na hru
FC St. Gallen341.7 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Grasshopper3 (15%)
FC St. Gallen5 (25%)
14. 2. 2026SuperligaFC St. Gallen0-0Grasshopper
21. 12. 2025SuperligaGrasshopper1-2FC St. Gallen
25. 10. 2025SuperligaFC St. Gallen5-0Grasshopper
22. 5. 2025SuperligaGrasshopper2-0FC St. Gallen
8. 3. 2025SuperligaFC St. Gallen3-1Grasshopper
10. 11. 2024SuperligaGrasshopper1-2FC St. Gallen
11. 8. 2024SuperligaFC St. Gallen1-0Grasshopper
16. 3. 2024SuperligaGrasshopper1-1FC St. Gallen
28. 10. 2023SuperligaFC St. Gallen3-1Grasshopper
23. 9. 2023SuperligaGrasshopper1-1FC St. Gallen
25. 5. 2023SuperligaGrasshopper2-2FC St. Gallen
5. 3. 2023SuperligaFC St. Gallen1-1Grasshopper
5. 11. 2022SuperligaFC St. Gallen2-1Grasshopper
6. 8. 2022SuperligaGrasshopper3-2FC St. Gallen
19. 5. 2022SuperligaGrasshopper3-2FC St. Gallen
27. 2. 2022SuperligaFC St. Gallen2-0Grasshopper
5. 12. 2021SuperligaFC St. Gallen0-4Grasshopper
2. 10. 2021SuperligaGrasshopper5-2FC St. Gallen
14. 4. 2021Švýcarský pohárGrasshopper1-2FC St. Gallen
4. 5. 2019SuperligaGrasshopper0-1FC St. Gallen

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika