ArgentinaArgentina
Liga profesionálůProfesionální liga
Kolo 3

Gimnasia M. vs Union Santa Fe Tipy na sázení

Víctor Legrotaglie, Mendoza
Špatně
Náš výběr
Asijská handikap
Union Santa Fe -0.25
@ 1.44
2 : 0
FT
Sportovní bonus 200 %Bonus na MS 2026
Získat
+100 % první vkladOdpovídající vkladový bonus
Získat

Tipy na sázky

32%
28%
40%
Gimnasia M.RemízaUnion Santa Fe
Výsledek
Union Santa Fe
40%
Celkem gólů
Pod 2.5
61%
Obě týmy skórují
Ne
53%
Dvojitá šance
Remíza/Venkovní
35%
Asijská handikap
H. Hosté -0.25
@ 1.44
69%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
14 min čtení

Duel mezi Gimnasií Mendoza a Unionem Santa Fe nabízí v rámci 3. kola Clausury vyrovnanou podívanou, kterou bookmaker Bet365 reflektuje velmi těsnými kurzy — domácí celek na výhru atakuje hranici 2,88, remíza se pohybuje kolem 2,9 a na triumf hostů najdeme kurz 2,6. Rozdíl mezi favoritem a outsiderem...

Přečtěte si plnou analýzu

Fakta zápasu

Gimnasia M.
Union Santa Fe
Union Santa Fe inkasovali v každém ze svých posledních 13 zápasů

Klíčové Statistiky

Gimnasia M.2
0Remízy
1Union Santa Fe
3Prům. Gólů
33%Obě skórují
67%Přes 2.5
1. 8. 2026Gimnasia M.2-0Union Santa Fe
3. 2. 2026Union Santa Fe4-0Gimnasia M.
18. 4. 2024Union Santa Fe1-2Gimnasia M.
Zobrazit všechna utkání

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Zakladatel a hlavní analytik
60.3% Úspěšnost «Náš Tip»
30+ Let Zkušeností
16.2k Sledované Predikce
Gimnasia M. vs Union Santa Fe — předpověď a náhled zápasu
Gimnasia M.
VPVVV
Aktuální formavs
Union Santa Fe
VPPVV

Gimnasia Mendoza vs Union Santa Fe: 1X2 sázka v rámci 3. kola Clausury

Duel mezi Gimnasií Mendoza a Unionem Santa Fe nabízí v rámci 3. kola Clausury vyrovnanou podívanou, kterou bookmaker Bet365 reflektuje velmi těsnými kurzy — domácí celek na výhru atakuje hranici 2,88, remíza se pohybuje kolem 2,9 a na triumf hostů najdeme kurz 2,6. Rozdíl mezi favoritem a outsiderem je tedy minimální, přestože oba týmy vstupují do tohoto střetnutí s odlišnou bodovou bilancí.

Gimnasia Mendoza zatím v novém ročníku Clausury působí suverénněji — jedno vítězství a třetí příčka v tabulce svědčí o solidním vstupu do soutěže. Union Santa Fe naopak dosud nezvítězil, odehrál jednu remízu a nachází se na osmé příčce, což ho řadí do role mírného outsidera. Sázkaři by však neměli přehlížet, že oba celky měly k dispozici stejný počet dnů na přípravu — rovněž osm dní odpočinku před tímto kláním může hrát vyrovnávající roli.

Zápas se odehraje v sobotu 1. srpna 2026 na stadiónu Victor Legrotaglie v Mendoze s úvodním výkopem ve 20:30 SELČ. Právě domácí prostředí může být tím faktorem, který nakloní misku vah na stranu Gimnasie, byť kurzy Bet365 naznačují, že bookmaker považuje oba výsledky za takřka rovnocenné. Pro sázkaře hledající hodnotu bude klíčové zohlednit aktuální formu obou mužstev a skutečnost, že Union Santa Fe zatím v sezoně nedokázal své soupisce vnutit herní identitu potřebnou k zisku plného počtu bodů.

Klíčoví hráči a pravděpodobné sestavy

Před vzájemným duelem se oba týmy prezentují velmi vyrovnaným skórováním, když každý z gólových protagonistů zaznamenal pouze jednu branku v aktuální sezoně. Za domácí Gimnasii M. je jediným střelcem útočník F. Lencioni, který by měl vést ofenzivu ve dvojici s A. Módicou. Jeho schopnost operovat na hrotu útoku bude klíčová pro vytváření tlaku na obranu hostů. Hosté z Union Santa Fe disponují hned třemi stejně produktivními hráči – R. Profini, C. Tarragona a M. Estigarribia se dělí o roli hlavních střelců týmu, což dává trenérovi větší flexibilitu při sestavování útočné formace.

Pravděpodobná základní jedenáctka Gimnasia M. nastoupí v rozestavení 4-4-2 s brankářem C. Rigamontim před obranou složenou z L. Paredese, E. Muñoze, I. Gonzáleze a L. Carrery. Záložní řada zahrnuje U. Sáncheze, zmíněného F. Lencioniho, J. Ceballose a N. Barbozu, přičemž útok doplní V. Simoni společně s A. Módicou. Union Santa Fe pravděpodobně nasadí stejný formát 4-4-2 s M. Mansillou v brance a čtveřicí beků M. Rodríguez, M. Del Blanco, L. Vargas a B. Pittón. Zálohu vytvoří M. Pittón, zmíněný R. Profini a J. Palacios, na křídlech pak operují F. Fragapane a jeden ze střelců C. Tarragona nebo M. Estigarribia. S ohledem na absenci výrazného kanonýra v obou kádrech lze očekávat vyrovnané utkání s důrazem na defenzivní pořádek a využívání standardních situací jako potenciálního zdroje brankových příležitostí.

Union Santa Fe vs Gimnasia M.: Bilance a statistiky vzájemných střetnutí

Vzájemná historie mezi Unionem Santa Fe a Gimnasií Mendoza je v posledních dvou zápasech vyrovnaná. Každý tým si připsal po jednom vítězství, přičemž Union Santa Fe zvítězil nejvýraznějším možným způsobem 4:0 na začátku roku 2026, zatímco Gimnasia Mendoza si připsala výhru 2:1 o necelé dva roky dříve. Tato vzájemná vyrovnanost naznačuje, že vzájemná utkání těchto soupeřů jsou vždy vysoce непредсказуемая a žádný z týmů nemá jasnou psychologickou převahu.

Co se týče analytického obrazu, průměrný počet vstřelených branek v těchto dvou zápasech činí 3,5 gólu na zápas, což je poměrně vysoká hodnota naznačující otevřený fotbal. Statistik BTTS se zastavila na 50%, což znamená, že v polovině případů oba týmy skórovaly. V aktuálním vzájemném střetnutí je třeba vzít v úvahu, že poslední duel skončil shutoutem pro poražený tým, což může ovlivnit případné sázkové kurzy na trh BTTS nebo počet branek.

Gimnasia M. vstupuje do Clausura - 3 ve vynikající formě, Union Santa Fe hledá první výhru sezóny

Gimnasia M. působí před sobotním střetnutím na Victoru Legrotaglie v opticky výrazně lepší pozici než její soupeř. Tým drží třetí příčku v tabulce Clausura se sedmi body a jeho aktuální forma WWLWD naznačuje stabilní výkonnost s jasnou tendencí k úspěchu. Dvě poslední ligová utkání proměnila ve vítězství — nejtěsnějším možným způsobem porazila Central Córdoba de Santiago 1:0 a následně přehrála Defensa y Justicia poměrem 2:1. Právě tyto výsledky ukazují schopnost týmu proměňovat klíčové momenty v závěrečných fázích zápasů, což může být rozhodující faktor i proti Union Santa Fe.

Statistiky však odhalují určitou zranitelnost v defenzivní struktuře Gimnasie M. Průměr 1,3 inkasovaného gólu na zápas a pouze 30% čistých kont v posledních deseti utkáních naznačují, že obrana není tak pevná, jak by mohla být. Především venkovní porážka 1:5 od Independiente Rivadavia působí jako výrazná anomálie v jinak solidních výkonech. Přestože celkový průměr vstřelených branek činí 1,1 gólu na zápas, schopnost nastřádat alespoň jeden gól se jeví jako reálná — BTTS statistika dosahuje 60% a nedávné zápasy s Central Córdoba a Defensa y Justicia potvrzují, že útok dokáže být produktivní i proti organizovaným obranám.

Union Santa Fe na tomtéž vzorku deseti zápasů vykazuje horší bilanci W3 D3 L4 a nachází se na osmém místě s pouhými třemi body. Tým má za sebou sérii tří zápasů bez výhry (D L L), přičemž dvakrát inkasoval dvě branky od Independiente a Belgrano Córdoba. Venkovní remíza 2:2 s Platense ukazuje, že Union dokáže být nebezpečný v ofenzivě — průměr 1,4 vstřeleného gólu na zápas je dokonce vyšší než u domácího celku. Nicméně defenzivní problémy jsou zřejmé: pouhých 20% čistých kont a průměr 1,5 inkasovaného gólu naznačují, že obrana bude mít problémy udržet krok s útočnou aktivitou Gimnasie M.

V kontextu Clausura — 3. kola přijíždí Union Santa Fe do Mendoza s jasným cílem odčinit slabší vstup do sezóny. Jediné vítězství v posledních pěti zápasech (2:1 venku nad Independiente Rivadavia) poskytuje určitou naději, ale celkový obrázek formy favoritovi jasně nahrává. Srovnání formy 67% ku 33% ve prospěch Gimnasie M. a vyrovnané hodnocení defenzivy (50:50) naznačují, že domácí tým má navrch především v konzistenci výkonů a schopnosti proměňovat šance ve výhry.

Taktické rozestavení a herní styl obou celků

Oba soupeři vstupují do tohoto střetnutí Clausura – 3 s identickým systémem 4-4-2, což slibuje zajímavý duel na středu hřiště. Gimnasia Mendoza, momentálně třetí v tabulce se třemi body, vsadila ve svých dosavadních vystoupeních na rychlý vstup do zápasu. Třicet tři procent všech branek této Argentinec padlo v úvodních patnácti minutách, což jasně signalizuje filozofii útočit od samého začátku a překvapit soupeře dříve, než se ten stačí adaptovat. Ofenzivní aktivita Gimnasie je však doprovázena paradoxní defenzivní statistikou – s pěti obdrženými brankami při pouhých dvou vstřelených gólech tým prokazuje, že spoléhá spíše na defenzivní stabilitu než na explozivní útok. Dvě čistá konta v řadě naznačují, že defenzivní blok je dobře organizovaný a dokáže eliminovat nebezpečné situace, byť s vysokým počtem obdržených střel.

Naproti tomu Union Santa Fe, nacházející se na osmé příčce s jedním bodem, buduje svou herní identitu na diametrálně odlišném principu. S padesáti procenty všech gólů vstřelených v závěrečné čtvrthodině zápasu tým prokazuje pozoruhodnou fyzickou kondici a taktickou trpělivost. Union systematicky šetří síly během středních fází utkání a stupňuje tlak v momentech, kdy soupeřovy nohy začínají těžknout. Kombinace pěti vstřelených branek při pouhých třech obdržených ukazuje na efektivitu v koncovce a schopnost udržet výsledek i v hektických momentech. Bookmaker Bet365 nabízí na výhru Union Santa Fe kurz 2.6, což odráží vyrovnanou sílu obou celků podle aktuálních dat.

Klíčovým faktorem sobotního střetnutí bude časování tlaku. Zatímco Gimnasia Mendoza bude usilovat o rychlý gól a aktivní presink v úvodní dvacetiminutovce, Union Santa Fe bude pravděpodobně ustupovat do kompaktního bloku a čekat na chyby. Zajímavým aspektem jsou kurzy na remízu stanovené na 2.9, které naznačují, že bookmaker bere v potaz možnost vyrovnaného průběhu. Dvacetiminutové okn о mezi 16. a 35. minutou, ve kterém oba celky skórovaly minimálně, se jeví jako nejpravděpodobnější scénář pro případný průlom. Se třemi žlutými kartami na kontě Gimnasie a šesti u Unionu lze očekávat fyzicky náročný souboj ve středu pole, kde se rozhodne o tom, který tým donutí soupeře k chybám v klíčových momentech.

Analýza kurzů a tipy na zápas Gimnasia Mendoza vs Union Santa Fe

Sázková kancelář vypsala na sobotní duel Clausura 3. kola poměrně vyrovnané kurzy, přičemž mírným favoritem je hostující Union Santa Fe s kurzem 2.5 (implikovaná pravděpodobnost 36,3 %). Domácí Gimnasia Mendoza, která vstoupila do sezóny výhrou, dostává kurz 2.8, zatímco remíza je oceněna kurzem 2.9. Nejlepší dostupné kurzy naleznete u sázkové kanceláře Betano, kde můžete vsadit na výhru domácích až za 2.95, respektive na výhru hostů za 2.67. Sázková kancelář 1xBet nabízí nejvýhodnější kurz na remízu – 3.1. Při pohledu na tabulkové postavení obou mužstev (3. místo domácích versus 8. místo hostů) a absenci vstřelených branek hostů v jejich prvním utkání se jeví kurz 2.67 na výhru Union Santa Fe u Betano jako zajímavá hodnota.

Náš model přisuzuje výhře hostů 38% pravděpodobnost, což koresponduje s aktuální formou obou celků. Union Santa Fe vstoupilo do Clausury remízou, zatímco Gimnasia Mendoza slavila výhru, ale právě domácí prostředí a tříbodový zisk mohou vytvářet určitý tlak na favorita. Analýza očekává nízký počet branek s 62% jistotou – pod 2.5 gólu. Tento tip se opírá o defenzivní charakter obou mužstev a skutečnost, že Union Santa Fe v úvodním kole nevstřelilo žádnou branku, což naznačuje opatrný přístup na půdě soupeře.

Pro tip BTTS – ne s 55% konfidencí hovoří statistiky úvodního kola obou týmů. Domácí sice skórovali, ale hosté zůstali střelecky neproduktivní, což naznačuje, že obrana Union Santa Fe je schopna eliminovat ofenzivní výpady soupeře. Dvojitá chance X2 s 34% konfidencí představuje konzervativnější volbu pro opatrné sázkaře – kombinace remízy nebo výhry hostů zahrnuje dvě ze tří možností a při kurzu kolem 1.45 (vypočítáno z aktuálních kurzů) nabízí slušný poměr rizika a výnosu.

Celkově doporučujeme vsadit na výhru Union Santa Fe za nejlepší dostupný kurz 2.67 u sázkové kanceláře Betano, případně zvážit kombinaci s tipem pod 2.5 gólu. Sázkaři hledající vyšší value by měli zvážit remízu za 3.1 u 1xBet, neboť úvodní kolo naznačilo, že obě mužstva preferují kompaktní defenzivní rozestavení. Přestože Gimnasia Mendoza má domácí výhodu a aktuálně lepší bodový zisk, kurz na favorita je dostatečně vysoký na to, aby ospravedlnil risk. Očekáváme vyrovnané utkání s minimem branek, kde může rozhodnout jediná momentální indispozice v defenzivních řadách domácích.

Další sázkové trhy: argentinská konfrontace v Mendze

Kromě tradičního trhu 1X2 nabízí bookmakeři na sobotní duel v Mendze několik zajímavých alternativních příležitostí s různou úrovní jistoty. Nejvýraznější hodnotu podle našeho modelu skrývá AH na Union Santa Fe -0.25, kde je kurz 1.51 při důvěře 66 %. Tento handicap reflektuje mírnou formu hostů a jejich schopnost minimálně remizovat, což odpovídá aktuálnímu postavení Union v tabulce. Sázkaři by měli zvážit, zda je marže bookmakera dostatečně kompenzována statistickou pravděpodobností tohoto výsledku.

Co se týče výsledku po prvním poločase, model preferuje remízu PP/KV s kurzem 1.87 a střední důvěrou 47 %. Gimnasia na domácí půdě často vstupuje do zápasů opatrně, což podporuje teorii vyrovnaného prvního dějství. Nejpravděpodobnější přesný výsledek CS 0:1 nabízí kurz 5.75 při 17% pravděpodobnosti — sázka s vysokým kurzem a odpovídajícím rizikem. Pro konzervativnější tipstery je k dispozici trh s počtem rohů: pod 9.5 s kurzem 1.47 a důvěrou 63 %, což odpovídá defenzivnějšímu pojetí argentinského fotbalu.

Union Santa Fe má navrch, ale favorizace je opatrná

Na základě aktuální formy obou mužstev se jeví jako nejpravděpodobnější scénář, že Union Santa Fe neprohraje, případně zvítězí v zápase 1X2. Hosté vstoupili do Clausury bez porážky, zatímco domácí Gimnasia sice drží lepší bodový zisk, ten však vychází pouze z jednoho odehraného utkání. Rozdíl v kvalitě soupisky nemusí být tak markantní, jak by mohla naznačovat tabulková pozice. Sázka na X2 při nízké quotě představuje konzervativní volbu pro opatrné tipéry.

Defenzivní charakter obou mužstev podporuje sázku na nízký počet gólů. Kurs na méně 2.5 nabízí solidní hodnotu při 62% pravděpodobnosti a odpovídá hernímu profilu obou celků v úvodních kolech Clausury. I když přesný výsledek nelze s jistotou určit, kombinace nízkého skóre a toho, že obě mužstva neskórují současně, vytváří vyšší šanci na úspěch než jednotlivé kurzy samostatně.

Náš výběrMéně 2.5Přes/Pod góly@1.49 · 62%
Nejlepší HodnotaUnion Santa FeVýsledek zápasu (1X2)@2.25 · 38%
Naše tipy: Gimnasia M. vs Union Santa Fe — Union Santa Fe — Vítězství (40%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne

Časté dotazy

Kdo vyhraje Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Náš model předpovídá Union Santa Fe s 40% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Kolik gólů padne v Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Očekáváme Pod 2.5 gólů (61% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Oba týmy skórují: Ne (53% jistota).
Je dvojitá šance X2 dobrá sázka na Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Náš tip na dvojitou šanci je X2 s 35% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Kdo nejspíše skóruje v zápase Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Naším tipem na střelce je Ricardo Solbes.
Kdy a kde se hraje Gimnasia M. vs Union Santa Fe?
Gimnasia M. vs Union Santa Fe se hraje 1. 8. 2026 na Víctor Legrotaglie.

Další informace

Gimnasia M.Gimnasia M.

Nejlepší střelci

F. Lencioni
F. LencioniZáložník
1Góly

Asistence

S. Rodríguez
S. RodríguezÚtočník
1Asistence

Žluté karty

F. Saavedra
F. SaavedraObránce
11
C. Rigamonti
C. RigamontiBrankář
10
J. Ceballos
J. CeballosZáložník
10
V. Simoni
V. SimoniÚtočník
10
Union Santa FeUnion Santa Fe

Nejlepší střelci

R. Profini
R. ProfiniZáložník
1Góly
C. Tarragona
C. TarragonaÚtočník
1Góly
M. Estigarribia
M. EstigarribiaÚtočník
1Góly
D. Díaz
D. DíazÚtočník
1Góly

Asistence

J. Palacios
J. PalaciosZáložník
1Asistence
J. Ludueña
J. LudueñaObránce
1Asistence
E. Álvarez
E. ÁlvarezObránce
1Asistence

Žluté karty

L. Vargas
L. VargasObránce
30
C. Tarragona
C. TarragonaÚtočník
10
M. Pittón
M. PittónZáložník
10
M. Rodríguez
M. RodríguezObránce
10
V. Fascendini
V. FascendiniObránce
01

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Gimnasia M.
VPVVV
10Odehráno
7Vítězství
0Remízy
3Prohry
Body/Hru2.1
Procent Výher %70%
Góly/Hru2.7
Průměr Gólů1.6
Průměr Inkasa1.1
Obě skórují40%
Čisté konta40%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

30. 8.Vu Independiente3-0
22. 8.Vu Gimnasia LP3-2
18. 8.Vvs Talleres Córdoba3-1
9. 8.Pu Instituto Córdoba0-1
1. 8.Vvs Union Santa Fe2-0
Union Santa Fe
VPPVV
10Odehráno
4Vítězství
1Remízy
5Prohry
Body/Hru1.3
Procent Výher %40%
Góly/Hru2.9
Průměr Gólů1.4
Průměr Inkasa1.5
Obě skórují60%
Čisté konta0%
Nezapsal40%

Nedávné Zápasy

28. 8.Vvs Sarmiento Junín4-1
21. 8.Vu Aldosivi3-1
15. 8.Pu San Lorenzo0-1
11. 8.Pvs Central Córdoba de Santiago1-2
6. 8.Vvs Lanús2-1

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů3
Průměr Gólů3
Obě skórují33%
Více než 2.5 Góly67%
Více než 1.5 Góly100%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Gimnasia M.41.33 na hru
Union Santa Fe51.67 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Gimnasia M.1 (33%)
Union Santa Fe1 (33%)
1. 8. 2026Profesionální ligaGimnasia M.2-0Union Santa Fe
3. 2. 2026Profesionální ligaUnion Santa Fe4-0Gimnasia M.
18. 4. 2024Kopaná ArgentinaUnion Santa Fe1-2Gimnasia M.

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika