Svět
Kolo 2
FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys Tipy na sázení
Centralnyj Stadion, Kostanay
Naše tipy: FK Tobol Kostanaj — Vítězství (73%); Přes 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Nejlepší sázka
Náš výběr
Výsledek
FK Tobol Kostanaj
@ 1.17
74%
DůvěraTipy na sázky
FK Tobol KostanajRemízaPanevėžys
Výsledek
FK Tobol Kostanaj
@ 1.17
74%
Celkem gólů
Přes 2.5
@ 1.68
55%
Obě týmy skórují
Nejlepší HodnotaNe
@ 1.57
59%
Dvojitá šance
Domácí/Remíza
@ 1.03
45%
Asijská handikap
H. Domácí -1.75
@ 1.89
53%
1. poločas
FK Tobol Kostanaj
@ 1.56
53%
HT/FT
Doma/Doma
@ 1.61
62.1%
Správný výsledek
3:0
@ 5.50
18.2%
Další trhy
Celkem rohy
Přes 9.5
@ 1.47
63.0%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem
Expertíza
Analýza se připravuje
Náš odborník přezkoumá poslední statistiky, formu a kurzy tohoto zápasu. Kompletní analýza bude brzy k dispozici.
Klíčové Statistiky
1Remízy
0
2Prům. Gólů
100%Obě skórují
0%Přes 2.5
23. 7. 2026Panevėžys1-1FK Tobol Kostanaj
Kurzy
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 10Bet | 1.25 | 5.10 | 10.75 |
| 1xBet | 1.25 | 5.35 | 11.60 |
| Bet365 | 1.07 | 4.50 | 7.50 |
Časté dotazy
Kdo vyhraje FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys?
Náš model předpovídá FK Tobol Kostanaj s 74% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Jaká je nejlepší sázka na FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys?
Naše hlavní doporučení je Ne s 59% jistotou.
Jaký výsledek se předpovídá pro FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys?
Nejpravděpodobnější přesný výsledek je 3:0 (18.2% implikovaná pravděpodobnost).
Jaká je předpověď Asijský handicap pro FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys?
Náš tip na Asijský handicap je FK Tobol Kostanaj -1.75 s 53% jistotou.
FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys: jaký je náš tip na Polčas?
Náš tip na Polčas je FK Tobol Kostanaj s 53% jistotou.
Kdy a kde se hraje FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys?
FK Tobol Kostanaj vs Panevėžys se hraje 30. 7. 2026 na Centralnyj Stadion.
Podrobná Forma & Nedávné Zápasy
R
1Odehráno
0Vítězství
1Remízy
0Prohry
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě skórují | 100% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 0% |
Nedávné Zápasy
23. 7.Ru Panevėžys1-1
R
1Odehráno
0Vítězství
1Remízy
0Prohry
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě skórují | 100% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 0% |
Nedávné Zápasy
23. 7.Rvs FK Tobol Kostanaj1-1
Vzájemná Historie
Sázkové Statistiky
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 1 |
| Průměr Gólů | 2 |
| Obě skórují | 100% |
| Více než 2.5 Góly | 0% |
| Více než 1.5 Góly | 100% |
Góly podle Týmu
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| FK Tobol Kostanaj | 1 | 1 na hru |
| Panevėžys | 1 | 1 na hru |
Čisté konta
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| FK Tobol Kostanaj | 0 (0%) |
| Panevėžys | 0 (0%) |
23. 7. 2026UEFA Konferenční LigaPanevėžys1-1FK Tobol Kostanaj

