RomaniaRumunsko
Liga ILiga I
Kolo 4

CFR Cluj vs Universitatea Cluj Tipy na sázení

Naše tipy: CFR Cluj — Vítězství (36%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Celkem gólů
Pod 2.5
@ 1.75
55%
Důvěra
Souhlasíte s touto předpovědí?
Sportovní bonus 200 %Bonus na MS 2026
Získat
+100 % první vkladOdpovídající vkladový bonus
Získat

Tipy na sázky

36%
30%
34%
CFR ClujRemízaUniversitatea Cluj
Výsledek
CFR Cluj
@ 2.35
37%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.82
51%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
@ 1.33
36%
Asijská handikap
H. Domácí -0.25
@ 2.27
44%
1. poločas
Remíza
@ 2.02
46%
HT/FT
Remíza/Doma
@ 5.80
17.2%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Analýza se připravuje

Náš odborník přezkoumá poslední statistiky, formu a kurzy tohoto zápasu. Kompletní analýza bude brzy k dispozici.

Klíčové Statistiky

CFR Cluj7
3Remízy
4Universitatea Cluj
3.36Prům. Gólů
64%Obě skórují
64%Přes 2.5
25. 4. 2026CFR Cluj1-0Universitatea Cluj
16. 3. 2026Universitatea Cluj2-1CFR Cluj
7. 2. 2026CFR Cluj3-2Universitatea Cluj
29. 9. 2025Universitatea Cluj2-2CFR Cluj
3. 5. 2025CFR Cluj1-0Universitatea Cluj
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
1xBet2.603.102.70
Betano1.853.101.90

Časté dotazy

CFR Cluj vs Universitatea Cluj: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá CFR Cluj s 37% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Kolik gólů padne v CFR Cluj vs Universitatea Cluj?
Očekáváme Pod 2.5 gólů (55% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v CFR Cluj vs Universitatea Cluj?
Oba týmy skórují: Ano (51% jistota).
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na CFR Cluj vs Universitatea Cluj?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 36% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Jaká je nejlepší sázka na CFR Cluj vs Universitatea Cluj?
Naše hlavní doporučení je Pod 2.5 s 55% jistotou.
Kdy a kde se hraje CFR Cluj vs Universitatea Cluj?
CFR Cluj vs Universitatea Cluj se hraje 10. 8. 2026.

Další informace

#TýmPVRPGFGAGDbodyForma
1FCSBFCSB220040+46
2RapidRapid211021+14
3OţelulOţelul211043+14
4CFR ClujCFR Cluj210162+43
5Dinamo BucureștiDinamo București210152+33
6Farul ConstanțaFarul Constanța210132+13
7Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara210132+13
8Universitatea ClujUniversitatea Cluj21012203
9Petrolul PloieștiPetrolul Ploiești21011103
10Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova21015503
11Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe21011103
12Argeș PiteștiArgeș Pitești210112-13
13FC BotošaniFC Botošani20203302
14UTA AradUTA Arad201126-41
15FC VoluntariFC Voluntari201127-51
16ČikszeredaČikszereda200205-50
Liga Mistrů
Evropská Liga
Konferenční liga
Sestup

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

CFR Cluj
RRRPV
10Odehráno
4Vítězství
4Remízy
2Prohry
Body/Hru1.6
Procent Výher %40%
Góly/Hru1.9
Průměr Gólů1.2
Průměr Inkasa0.7
Obě skórují40%
Čisté konta50%
Nezapsal30%

Nedávné Zápasy

27. 7.Vvs FC Voluntari5-0
18. 7.Pu Oţelul1-2
22. 5.Rvs Argeș Pitești1-1
16. 5.Ru Dinamo București0-0
8. 5.Rvs Universitatea Craiova0-0
Universitatea Cluj
RRVRP
10Odehráno
3Vítězství
3Remízy
4Prohry
Body/Hru1.2
Procent Výher %30%
Góly/Hru2.1
Průměr Gólů0.8
Průměr Inkasa1.3
Obě skórují40%
Čisté konta30%
Nezapsal40%

Nedávné Zápasy

26. 7.Pu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe0-1
23. 7.Rvs Brann2-2
19. 7.Vvs Farul Constanța2-1
9. 7.Ru Dynamo Kyjev0-0
23. 5.Rvs Dinamo București1-1

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů14
Průměr Gólů3.36
Obě skórují64%
Více než 2.5 Góly64%
Více než 1.5 Góly79%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
CFR Cluj282 na hru
Universitatea Cluj191.36 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
CFR Cluj4 (29%)
Universitatea Cluj1 (7%)
25. 4. 2026Liga ICFR Cluj1-0Universitatea Cluj
16. 3. 2026Liga IUniversitatea Cluj2-1CFR Cluj
7. 2. 2026Liga ICFR Cluj3-2Universitatea Cluj
29. 9. 2025Liga IUniversitatea Cluj2-2CFR Cluj
3. 5. 2025Liga ICFR Cluj1-0Universitatea Cluj
31. 3. 2025Liga IUniversitatea Cluj1-0CFR Cluj
9. 12. 2024Liga IUniversitatea Cluj3-2CFR Cluj
4. 8. 2024Liga ICFR Cluj2-3Universitatea Cluj
21. 12. 2023Liga ICFR Cluj4-0Universitatea Cluj
2. 11. 2023Kupa RumunskaUniversitatea Cluj1-1CFR Cluj
21. 8. 2023Liga IUniversitatea Cluj3-4CFR Cluj
13. 3. 2023Liga ICFR Cluj4-0Universitatea Cluj
23. 10. 2022Liga IUniversitatea Cluj1-2CFR Cluj
20. 10. 2022Kupa RumunskaUniversitatea Cluj1-1CFR Cluj

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika