Naše tipy: Shams Azar Qazvin — Vítězství (37%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.43 | 3.07 | 2.60 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.43 | 3.07 | 2.60 |
| Nejlepší kurzy | 2.43 | 3.07 | 2.60 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.0 | Pod 2.0 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.0 | Pod 3.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.40 | 2.64 | 1.74 | 1.93 | 2.38 | 1.49 | 3.99 | 1.19 |
| Nejlepší kurzy | 1.40 | 2.64 | 1.74 | 1.93 | 2.38 | 1.49 | 3.99 | 1.19 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.02 | 1.67 |
| Nejlepší kurzy | 2.02 | 1.67 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.35 | 1.25 | 1.41 |
| Nejlepší kurzy | 1.35 | 1.25 | 1.41 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.77 | 1.89 |
| Nejlepší kurzy | 1.77 | 1.89 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:0 | 2:2 | 2:0 | 2:1 | 3:0 | 3:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 7.19 | 6.65 | 10.00 | 10.00 | 5.79 | 10.00 | 10.00 | 6.36 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 7.19 | 6.65 | 10.00 | 10.00 | 5.79 | 10.00 | 10.00 | 6.36 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.19 | 1.95 | 3.37 |
| Nejlepší kurzy | 3.19 | 1.95 | 3.37 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.29 | 1.27 | 1.40 | 2.54 | 2.09 | 1.63 |
| Nejlepší kurzy | 3.29 | 1.27 | 1.40 | 2.54 | 2.09 | 1.63 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 1.88 |
| Nejlepší kurzy | 1.78 | 1.88 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 1.88 |
| Nejlepší kurzy | 1.78 | 1.88 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.28 | 1.50 |
| Nejlepší kurzy | 2.28 | 1.50 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.02 | 1.64 |
| Nejlepší kurzy | 2.02 | 1.64 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.54 | 4.34 | 10.00 | 4.15 | 8.20 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.54 | 4.34 | 10.00 | 4.15 | 8.20 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.04 | 4.43 | 10.00 | 4.23 | 7.13 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 3.04 | 4.43 | 10.00 | 4.23 | 7.13 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.21 | 1.64 | 1.23 |
| Nejlepší kurzy | 1.21 | 1.64 | 1.23 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.24 | 1.53 | 1.27 |
| Nejlepší kurzy | 1.24 | 1.53 | 1.27 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.66 | 1.39 | 1.29 | 3.04 | 1.71 | 1.97 |
| Nejlepší kurzy | 2.66 | 1.39 | 1.29 | 3.04 | 1.71 | 1.97 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.20 | 1.54 |
| Nejlepší kurzy | 2.20 | 1.54 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.96 | 1.68 |
| Nejlepší kurzy | 1.96 | 1.68 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.80 | 1.76 |
| Nejlepší kurzy | 1.80 | 1.76 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 1.58 |
| Nejlepší kurzy | 2.04 | 1.58 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.95 | 1.64 |
| Nejlepší kurzy | 1.95 | 1.64 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.96 | 2.14 | 3.14 |
| Nejlepší kurzy | 2.96 | 2.14 | 3.14 |
| Sázková kancelář | Přes 1 | Pod 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.94 | 1.73 |
| Nejlepší kurzy | 1.94 | 1.73 |
| Sázková kancelář | Přes 1 | Pod 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.84 | 1.82 |
| Nejlepší kurzy | 1.84 | 1.82 |
| Body/Hru | 0.5 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 1.9 |
| Průměr Gólů | 0.6 |
| Průměr Inkasa | 1.3 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 0.6 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 1.6 |
| Průměr Gólů | 0.6 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 0.6 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 0.4 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 0.7 |
| Procent Výher % | 10% |
| Góly/Hru | 2.4 |
| Průměr Gólů | 0.7 |
| Průměr Inkasa | 1.7 |
| Obě Týmy To Score | 50% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 50% |
| Body/Hru | 0.6 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 3 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 2.2 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 0.4 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.4 |
| Průměr Inkasa | 1.8 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 60% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 2 |
| Průměr Gólů | 2 |
| Obě Týmy To Score | 50% |
| Více než 2.5 Góly | 50% |
| Více než 1.5 Góly | 50% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Shams Azar Qazvin | 2 | 1 na hru |
| Sanat Naft | 2 | 1 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Shams Azar Qazvin | 1 (50%) |
| Sanat Naft | 1 (50%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 2 |
| Průměr Gólů | 2 |
| Obě Týmy To Score | 50% |
| Více než 2.5 Góly | 50% |
| Více než 1.5 Góly | 50% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Shams Azar Qazvin | 2 | 1 na hru |
| Sanat Naft | 2 | 1 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Shams Azar Qazvin | 1 (50%) |
| Sanat Naft | 1 (50%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.