Naše tipy: Real Cartagena — Vítězství (60%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.20 | 3.90 | 4.33 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.20 | 3.90 | 4.33 |
| Nejlepší kurzy | 1.20 | 3.90 | 4.33 |
| Sázková kancelář | Přes 2.5 | Pod 2.5 |
|---|---|---|
| Bet365 | 1.95 | 1.85 |
| Nejlepší kurzy | 1.95 | 1.85 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.12 | 1.25 | 2.38 |
| Nejlepší kurzy | 1.12 | 1.25 | 2.38 |
| Sázková kancelář | Doma -1 | Hosté -1 |
|---|---|---|
| Bet365 | 1.90 | 1.90 |
| Nejlepší kurzy | 1.90 | 1.90 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 6:0 | 6:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 9.50 | 15.00 | 29.00 | 51.00 | 6.50 | 8.00 | 21.00 | 41.00 | 7.00 | 10.00 | 21.00 | 51.00 | 10.00 | 15.00 | 34.00 | 67.00 | 19.00 | 26.00 | 51.00 | 34.00 | 41.00 | 81.00 | 51.00 | 81.00 |
| Nejlepší kurzy | 9.50 | 15.00 | 29.00 | 51.00 | 6.50 | 8.00 | 21.00 | 41.00 | 7.00 | 10.00 | 21.00 | 51.00 | 10.00 | 15.00 | 34.00 | 67.00 | 19.00 | 26.00 | 51.00 | 34.00 | 41.00 | 81.00 | 51.00 | 81.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.05 | 2.25 | 5.50 |
| Nejlepší kurzy | 2.05 | 2.25 | 5.50 |
| Sázková kancelář | Doma -0.5 | Hosté -0.5 |
|---|---|---|
| Bet365 | 2.10 | 1.70 |
| Nejlepší kurzy | 2.10 | 1.70 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 3:0 | 3:1 | 4:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.88 | 7.50 | 29.00 | 81.00 | 3.60 | 9.50 | 41.00 | 7.50 | 21.00 | 67.00 | 21.00 | 41.00 | 51.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.88 | 7.50 | 29.00 | 81.00 | 3.60 | 9.50 | 41.00 | 7.50 | 21.00 | 67.00 | 21.00 | 41.00 | 51.00 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.12 | 1.57 | 1.73 |
| Nejlepší kurzy | 1.12 | 1.57 | 1.73 |
| Sázková kancelář | Přes 2.5 | Pod 2.5 |
|---|---|---|
| Bet365 | 1.92 | 1.88 |
| Nejlepší kurzy | 1.92 | 1.88 |
| Sázková kancelář | Přes 1 | Pod 1 |
|---|---|---|
| Bet365 | 1.85 | 1.95 |
| Nejlepší kurzy | 1.85 | 1.95 |
| # | Tým | P | V | R | P | GF | GA | GD | Body | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 | |
| 1 |
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 | 4 | |
| 2 |
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 | 4 | |
| 2 |
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 3 |
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | |
| 3 |
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 4 |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 0 | |
| 4 |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | |
| 9 |
|
15 | 4 | 8 | 3 | 17 | 20 | -3 | 20 | |
| 10 |
|
15 | 4 | 6 | 5 | 11 | 14 | -3 | 18 | |
| 11 |
|
15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 21 | -5 | 18 | |
| 12 |
|
15 | 5 | 3 | 7 | 17 | 23 | -6 | 18 | |
| 13 |
|
15 | 4 | 5 | 6 | 11 | 14 | -3 | 17 | |
| 14 |
|
15 | 4 | 4 | 7 | 11 | 17 | -6 | 16 | |
| 15 |
|
15 | 3 | 5 | 7 | 18 | 22 | -4 | 14 | |
| 16 |
|
15 | 3 | 5 | 7 | 12 | 22 | -10 | 14 |
| Body/Hru | 1.2 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 1.2 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 0.8 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 2.6 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 20% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 2 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.8 |
| Procent Výher % | 50% |
| Góly/Hru | 1.5 |
| Průměr Gólů | 0.9 |
| Průměr Inkasa | 0.6 |
| Obě Týmy To Score | 30% |
| Čisté konta | 50% |
| Nezapsal | 50% |
| Body/Hru | 1.2 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 0.6 |
| Průměr Gólů | 0.2 |
| Průměr Inkasa | 0.4 |
| Obě Týmy To Score | 0% |
| Čisté konta | 80% |
| Nezapsal | 80% |
| Body/Hru | 1.6 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 1.2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 0.4 |
| Obě Týmy To Score | 20% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 2 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 1.6 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 0.6 |
| Obě Týmy To Score | 20% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 40% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 9 |
| Průměr Gólů | 1.89 |
| Obě Týmy To Score | 56% |
| Více než 2.5 Góly | 44% |
| Více než 1.5 Góly | 67% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Real Cartagena | 8 | 0.89 na hru |
| Real Cundinamarca | 9 | 1 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Real Cartagena | 3 (33%) |
| Real Cundinamarca | 3 (33%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 9 |
| Průměr Gólů | 1.89 |
| Obě Týmy To Score | 56% |
| Více než 2.5 Góly | 44% |
| Více než 1.5 Góly | 67% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Real Cartagena | 8 | 0.89 na hru |
| Real Cundinamarca | 9 | 1 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Real Cartagena | 3 (33%) |
| Real Cundinamarca | 3 (33%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.