Naše tipy: Persepolis — Vítězství (57%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.34 | 3.43 | 1.58 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.34 | 3.43 | 1.58 |
| Nejlepší kurzy | 5.34 | 3.43 | 1.58 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.0 | Pod 2.0 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.0 | Pod 3.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.40 | 2.65 | 1.73 | 1.94 | 2.37 | 1.49 | 3.93 | 1.19 |
| Nejlepší kurzy | 1.40 | 2.65 | 1.73 | 1.94 | 2.37 | 1.49 | 3.93 | 1.19 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.29 | 1.52 |
| Nejlepší kurzy | 2.29 | 1.52 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.06 | 1.20 |
| Nejlepší kurzy | 2.06 | 1.20 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 | Doma +1 | Hosté +1 | Doma +1.5 | Hosté +1.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.92 | 1.19 | 1.55 | 2.23 | 1.31 | 3.05 |
| Nejlepší kurzy | 3.92 | 1.19 | 1.55 | 2.23 | 1.31 | 3.05 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 2:0 | 2:1 | 2:2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 7.21 | 4.80 | 6.27 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 6.67 | 8.70 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 7.21 | 4.80 | 6.27 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 6.67 | 8.70 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 6.05 | 2.01 | 2.24 |
| Nejlepší kurzy | 6.05 | 2.01 | 2.24 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.29 | 1.27 | 1.40 | 2.54 | 2.09 | 1.63 |
| Nejlepší kurzy | 3.29 | 1.27 | 1.40 | 2.54 | 2.09 | 1.63 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.35 | 1.26 |
| Nejlepší kurzy | 3.35 | 1.26 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.26 | 1.27 |
| Nejlepší kurzy | 3.26 | 1.27 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.79 | 1.83 |
| Nejlepší kurzy | 1.79 | 1.83 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.61 | 2.07 |
| Nejlepší kurzy | 1.61 | 2.07 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.54 | 3.12 | 8.85 | 10.00 | 6.63 | 9.40 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.54 | 3.12 | 8.85 | 10.00 | 6.63 | 9.40 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.04 | 3.18 | 7.70 | 10.00 | 6.76 | 8.15 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 3.04 | 3.18 | 7.70 | 10.00 | 6.76 | 8.15 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.49 | 1.60 |
| Nejlepší kurzy | 1.49 | 1.60 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.58 | 1.48 |
| Nejlepší kurzy | 1.58 | 1.48 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.66 | 1.39 | 1.29 | 3.04 | 1.71 | 1.97 |
| Nejlepší kurzy | 2.66 | 1.39 | 1.29 | 3.04 | 1.71 | 1.97 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.20 | 1.26 |
| Nejlepší kurzy | 3.20 | 1.26 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.80 | 1.34 |
| Nejlepší kurzy | 2.80 | 1.34 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.80 | 1.76 |
| Nejlepší kurzy | 1.80 | 1.76 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 1.58 |
| Nejlepší kurzy | 2.04 | 1.58 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.95 | 1.64 |
| Nejlepší kurzy | 1.95 | 1.64 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.72 | 2.22 | 2.06 |
| Nejlepší kurzy | 5.72 | 2.22 | 2.06 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 1 | Pod 1 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.03 | 1.67 | 1.39 | 2.70 |
| Nejlepší kurzy | 2.03 | 1.67 | 1.39 | 2.70 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.77 | 1.85 |
| Nejlepší kurzy | 1.77 | 1.85 |
| Body/Hru | 1.3 |
| Procent Výher % | 30% |
| Góly/Hru | 2.8 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.2 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 3.4 |
| Průměr Gólů | 1.8 |
| Průměr Inkasa | 1.6 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 0% |
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 2.4 |
| Průměr Gólů | 1.2 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 3 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 1.6 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.3 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 2.7 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 1.3 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 2 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 2.8 |
| Průměr Gólů | 2 |
| Průměr Inkasa | 0.8 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 2.4 |
| Procent Výher % | 80% |
| Góly/Hru | 3.2 |
| Průměr Gólů | 2.2 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 0% |
| Body/Hru | 0.8 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 40% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 4 |
| Průměr Gólů | 3 |
| Obě Týmy To Score | 100% |
| Více než 2.5 Góly | 100% |
| Více než 1.5 Góly | 100% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Kheybar Khorramabad | 6 | 1.5 na hru |
| Persepolis | 6 | 1.5 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Kheybar Khorramabad | 0 (0%) |
| Persepolis | 0 (0%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 4 |
| Průměr Gólů | 3 |
| Obě Týmy To Score | 100% |
| Více než 2.5 Góly | 100% |
| Více než 1.5 Góly | 100% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Kheybar Khorramabad | 6 | 1.5 na hru |
| Persepolis | 6 | 1.5 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Kheybar Khorramabad | 0 (0%) |
| Persepolis | 0 (0%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.