Naše tipy: FC Botošani — Vítězství (54%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Nejlepší kurzy | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.5 | Pod 3.5 | Přes 4.5 | Pod 4.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.33 | 2.87 | 2.04 | 1.68 | 3.50 | 1.24 | 6.50 | 1.08 |
| Nejlepší kurzy | 1.33 | 2.87 | 2.04 | 1.68 | 3.50 | 1.24 | 6.50 | 1.08 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 1.78 |
| Nejlepší kurzy | 2.04 | 1.78 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 | Doma -1.5 | Hosté -1.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.27 | 3.30 | 2.82 | 1.34 |
| Nejlepší kurzy | 1.27 | 3.30 | 2.82 | 1.34 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.32 | 2.17 | 5.46 |
| Nejlepší kurzy | 2.32 | 2.17 | 5.46 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.82 | 1.34 | 6.85 | 1.07 |
| Nejlepší kurzy | 2.82 | 1.34 | 6.85 | 1.07 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 | Doma -1.5 | Hosté -1.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.32 | 2.92 | 5.85 | 1.10 |
| Nejlepší kurzy | 1.32 | 2.92 | 5.85 | 1.10 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.12 | 2.46 | 4.70 |
| Nejlepší kurzy | 2.12 | 2.46 | 4.70 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.63 | 2.09 |
| Nejlepší kurzy | 1.63 | 2.09 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.91 | 1.79 |
| Nejlepší kurzy | 1.91 | 1.79 |
| # | Tým | P | V | R | P | GF | GA | GD | Body | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31 | 9 | +22 | 33 | |
| 2 |
|
14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | +24 | 32 | |
| 3 |
|
14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | +10 | 30 | |
| 4 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26 | 20 | +6 | 25 | |
| 5 |
|
14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 18 | +1 | 24 | |
| 6 |
|
14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 21 | +2 | 23 | |
| 7 |
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 20 | 0 | 21 | |
| 8 |
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 19 | |
| 9 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 18 | |
| 10 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 19 | -3 | 18 | |
| 11 |
|
14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 15 | |
| 12 |
|
14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 14 | |
| 13 |
|
14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 12 | |
| 14 |
|
14 | 3 | 3 | 8 | 8 | 16 | -8 | 12 | |
| 15 |
|
14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 31 | -17 | 8 | |
| 16 |
|
14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 5 |
| Body/Hru | 0.9 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.7 |
| Průměr Gólů | 1.3 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 50% |
| Čisté konta | 30% |
| Nezapsal | 30% |
| Body/Hru | 0.6 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 3 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 2 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.8 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 2.6 |
| Průměr Gólů | 1.8 |
| Průměr Inkasa | 0.8 |
| Obě Týmy To Score | 20% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 0.4 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 3 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 2 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 0.8 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.7 |
| Průměr Gólů | 1.1 |
| Průměr Inkasa | 1.6 |
| Obě Týmy To Score | 70% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 10% |
| Body/Hru | 0 |
| Procent Výher % | 0% |
| Góly/Hru | 3.2 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 2.2 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 0.8 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 0.6 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 3.2 |
| Průměr Gólů | 1.2 |
| Průměr Inkasa | 2 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 0% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 20 |
| Průměr Gólů | 2.3 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Více než 2.5 Góly | 35% |
| Více než 1.5 Góly | 70% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| FC Botošani | 25 | 1.25 na hru |
| FC Voluntari | 21 | 1.05 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| FC Botošani | 6 (30%) |
| FC Voluntari | 3 (15%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 19 |
| Průměr Gólů | 2.26 |
| Obě Týmy To Score | 58% |
| Více než 2.5 Góly | 32% |
| Více než 1.5 Góly | 68% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| FC Botošani | 24 | 1.26 na hru |
| FC Voluntari | 19 | 1 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| FC Botošani | 6 (32%) |
| FC Voluntari | 3 (16%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 1 |
| Průměr Gólů | 3 |
| Obě Týmy To Score | 100% |
| Více než 2.5 Góly | 100% |
| Více než 1.5 Góly | 100% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| FC Botošani | 1 | 1 na hru |
| FC Voluntari | 2 | 2 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| FC Botošani | 0 (0%) |
| FC Voluntari | 0 (0%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.