Naše tipy: Universitatea Cluj — Vítězství (38%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Betano | 1.98 | 3.25 | 1.78 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Betano | 1.98 | 3.25 | 1.78 |
| Nejlepší kurzy | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.5 | Pod 3.5 | Přes 4.5 | Pod 4.5 | Přes 2.0 | Pod 2.0 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 3.0 | Pod 3.0 | Přes 5.5 | Pod 5.5 | Přes 6.5 | Pod 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.28 | 3.25 | 1.89 | 1.81 | 3.00 | 1.30 | 5.85 | 1.10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 1.32 | 3.40 | 1.98 | 1.87 | 3.35 | 1.33 | 6.20 | 1.13 | 1.50 | 2.67 | 1.07 | 8.75 | 2.70 | 1.50 | 11.00 | 1.04 | 16.00 | 1.02 |
| Nejlepší kurzy | 1.32 | 3.40 | 1.98 | 1.87 | 3.35 | 1.33 | 6.20 | 1.13 | 1.50 | 2.67 | 1.07 | 8.75 | 2.70 | 1.50 | 11.00 | 1.04 | 16.00 | 1.02 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 2.04 |
| Betano | 1.72 | 2.05 |
| Nejlepší kurzy | 1.78 | 2.05 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.55 | 1.31 | 1.45 |
| Nejlepší kurzy | 1.55 | 1.31 | 1.45 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 | Doma +1.5 | Hosté +1.5 | Doma -0.5 | Hosté -0.5 | Doma +0.5 | Hosté +0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.99 | 1.73 | 1.16 | 4.40 | - | - | - | - |
| Betano | - | - | - | - | 2.80 | 1.47 | 1.57 | 2.47 |
| Nejlepší kurzy | 1.99 | 1.73 | 1.16 | 4.40 | 2.80 | 1.47 | 1.57 | 2.47 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.75 | 8.25 | 13.00 | 29.00 | 80.00 | 300.00 | 1,250.00 | 8.75 | 6.60 | 10.00 | 22.00 | 60.00 | 200.00 | 900.00 | 15.50 | 10.75 | 14.00 | 32.00 | 90.00 | 300.00 | 35.00 | 25.00 | 35.00 | 65.00 | 200.00 | 700.00 | 110.00 | 75.00 | 100.00 | 200.00 | 500.00 | 400.00 | 300.00 | 400.00 | 800.00 |
| Nejlepší kurzy | 8.75 | 8.25 | 13.00 | 29.00 | 80.00 | 300.00 | 1,250.00 | 8.75 | 6.60 | 10.00 | 22.00 | 60.00 | 200.00 | 900.00 | 15.50 | 10.75 | 14.00 | 32.00 | 90.00 | 300.00 | 35.00 | 25.00 | 35.00 | 65.00 | 200.00 | 700.00 | 110.00 | 75.00 | 100.00 | 200.00 | 500.00 | 400.00 | 300.00 | 400.00 | 800.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.50 | 2.16 | 3.07 |
| Betano | 3.45 | 2.07 | 3.15 |
| Nejlepší kurzy | 3.50 | 2.16 | 3.15 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní | Remíza/Remíza | Doma/Doma | Remíza/Doma | Hosté/Doma | Hosté/Remíza | Hosté/Hosté |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 14.00 | 30.00 | 5.70 | 4.90 | 4.70 | 6.30 | 32.00 | 14.00 | 4.10 |
| Nejlepší kurzy | 14.00 | 30.00 | 5.70 | 4.90 | 4.70 | 6.30 | 32.00 | 14.00 | 4.10 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.5 | Pod 3.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.66 | 1.38 | 6.15 | 1.09 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.95 | 1.40 | 6.80 | 1.10 | 12.50 | 1.02 | 1.45 | 2.77 | 1.98 | 1.85 |
| Nejlepší kurzy | 2.95 | 1.40 | 6.80 | 1.10 | 12.50 | 1.02 | 1.45 | 2.77 | 1.98 | 1.85 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| Betano | 4.40 | 1.67 | 4.05 |
| Nejlepší kurzy | 4.40 | 1.67 | 4.05 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.15 | 2.50 | 2.85 |
| Nejlepší kurzy | 3.15 | 2.50 | 2.85 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 | Doma -0.5 | Hosté -0.5 | Doma +0.5 | Hosté +0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.96 | 1.75 | - | - | - | - |
| Betano | - | - | 3.40 | 1.32 | 1.37 | 3.15 |
| Nejlepší kurzy | 1.96 | 1.75 | 3.40 | 1.32 | 1.37 | 3.15 |
| Sázková kancelář | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.40 | 9.50 | 2.55 | 3.60 | 7.60 |
| Nejlepší kurzy | 3.40 | 9.50 | 2.55 | 3.60 | 7.60 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 6.10 | 1.10 | 12.00 | 1.02 | 2.07 | 1.70 |
| Nejlepší kurzy | 6.10 | 1.10 | 12.00 | 1.02 | 2.07 | 1.70 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.35 | 1.19 | 9.75 | 1.03 | 1.72 | 2.05 |
| Nejlepší kurzy | 4.35 | 1.19 | 9.75 | 1.03 | 1.72 | 2.05 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 3.55 | 1.27 |
| Nejlepší kurzy | 3.55 | 1.27 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 5.90 | 1.07 |
| Nejlepší kurzy | 5.90 | 1.07 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.75 | 1.23 |
| Betano | 4.20 | 1.20 |
| Nejlepší kurzy | 4.20 | 1.23 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 3.00 | 1.35 |
| Nejlepší kurzy | 3.00 | 1.35 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 4:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.72 | 4.40 | 13.50 | 60.00 | 350.00 | 4.70 | 7.00 | 22.00 | 90.00 | 500.00 | 15.00 | 23.00 | 65.00 | 300.00 | 70.00 | 110.00 | 300.00 | 400.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.72 | 4.40 | 13.50 | 60.00 | 350.00 | 4.70 | 7.00 | 22.00 | 90.00 | 500.00 | 15.00 | 23.00 | 65.00 | 300.00 | 70.00 | 110.00 | 300.00 | 400.00 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.36 | 1.65 | 1.31 |
| Nejlepší kurzy | 1.36 | 1.65 | 1.31 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.42 | 1.50 | 1.36 |
| Nejlepší kurzy | 1.42 | 1.50 | 1.36 |
| Sázková kancelář | Doma | Hosté |
|---|---|---|
| Betano | 1.93 | 1.78 |
| Nejlepší kurzy | 1.93 | 1.78 |
| Sázková kancelář | Doma | Hosté |
|---|---|---|
| Betano | 1.95 | 1.78 |
| Nejlepší kurzy | 1.95 | 1.78 |
| Sázková kancelář | 0 | more 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.75 | 16.00 | 4.60 | 3.50 | 4.05 | 5.80 | 10.75 | 22.00 |
| Nejlepší kurzy | 8.75 | 16.00 | 4.60 | 3.50 | 4.05 | 5.80 | 10.75 | 22.00 |
| Sázková kancelář | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.72 | 12.50 | 2.52 | 4.15 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.72 | 12.50 | 2.52 | 4.15 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| Betano | 9.25 | 1.18 | 8.50 |
| Nejlepší kurzy | 9.25 | 1.18 | 8.50 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.10 | 1.72 | 4.30 | 1.21 | 1.25 | 3.85 |
| Nejlepší kurzy | 2.10 | 1.72 | 4.30 | 1.21 | 1.25 | 3.85 |
| Sázková kancelář | Remíza | 1st Half | 2nd Half |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.30 | 3.15 | 1.98 |
| Nejlepší kurzy | 3.30 | 3.15 | 1.98 |
| Sázková kancelář | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.10 | 10.25 | 2.50 | 3.80 | 8.50 |
| Nejlepší kurzy | 3.10 | 10.25 | 2.50 | 3.80 | 8.50 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 6.50 | 1.09 | 12.50 | 1.01 | 2.20 | 1.62 |
| Nejlepší kurzy | 6.50 | 1.09 | 12.50 | 1.01 | 2.20 | 1.62 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.70 | 1.17 | 10.50 | 1.03 | 1.80 | 1.93 |
| Nejlepší kurzy | 4.70 | 1.17 | 10.50 | 1.03 | 1.80 | 1.93 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 3.85 | 1.23 |
| Nejlepší kurzy | 3.85 | 1.23 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 6.50 | 1.06 |
| Nejlepší kurzy | 6.50 | 1.06 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| Betano | 1.93 | 1.85 |
| Nejlepší kurzy | 1.93 | 1.85 |
| Sázková kancelář | Doma/Ano | Remíza/Ano | Hosté/Ano | Doma/Ne | Remíza/Ne | Hosté/Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 5.20 | 4.15 | 4.70 | 4.90 | 8.75 | 4.30 |
| Nejlepší kurzy | 5.20 | 4.15 | 4.70 | 4.90 | 8.75 | 4.30 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.00 | 2.49 | 2.70 |
| Betano | 3.05 | 2.47 | 2.75 |
| Nejlepší kurzy | 3.05 | 2.49 | 2.75 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| Betano | 1.80 | 1.93 |
| Nejlepší kurzy | 1.80 | 1.93 |
| Sázková kancelář | Doma | Hosté |
|---|---|---|
| Betano | 1.83 | 1.72 |
| Nejlepší kurzy | 1.83 | 1.72 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.5 | Pod 3.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.24 | 1.55 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.32 | 1.57 | 5.00 | 1.15 | 9.50 | 1.04 | 1.29 | 3.40 |
| Nejlepší kurzy | 2.32 | 1.57 | 5.00 | 1.15 | 9.50 | 1.04 | 1.29 | 3.40 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.5 | Pod 2.5 | Přes 3.5 | Pod 3.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.43 | 1.45 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.50 | 1.50 | 5.50 | 1.13 | 10.25 | 1.03 | 1.34 | 3.10 |
| Nejlepší kurzy | 2.50 | 1.50 | 5.50 | 1.13 | 10.25 | 1.03 | 1.34 | 3.10 |
| # | Tým | P | V | R | P | GF | GA | GD | Body | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 10 | 3 | 2 | 32 | 11 | +21 | 33 | |
| 2 |
|
14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | +24 | 32 | |
| 3 |
|
14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | +10 | 30 | |
| 4 |
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20 | 18 | +2 | 27 | |
| 5 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26 | 20 | +6 | 25 | |
| 6 |
|
14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 21 | +2 | 23 | |
| 7 |
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 20 | 0 | 21 | |
| 8 |
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 19 | |
| 9 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 18 | |
| 10 |
|
15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 20 | -4 | 18 | |
| 11 |
|
15 | 4 | 3 | 8 | 10 | 17 | -7 | 15 | |
| 12 |
|
14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 15 | |
| 13 |
|
14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 14 | |
| 14 |
|
14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 12 | |
| 15 |
|
14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 31 | -17 | 8 | |
| 16 |
|
14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 5 |
| Body/Hru | 1.6 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 3 |
| Průměr Gólů | 1.5 |
| Průměr Inkasa | 1.5 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 1.8 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 4 |
| Průměr Gólů | 1.8 |
| Průměr Inkasa | 2.2 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 0% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 2.6 |
| Procent Výher % | 80% |
| Góly/Hru | 4.4 |
| Průměr Gólů | 2.8 |
| Průměr Inkasa | 1.6 |
| Obě Týmy To Score | 80% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.2 |
| Průměr Gólů | 0.6 |
| Průměr Inkasa | 1.6 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 2.2 |
| Procent Výher % | 70% |
| Góly/Hru | 3.3 |
| Průměr Gólů | 2.1 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 50% |
| Nezapsal | 10% |
| Body/Hru | 2 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 3.8 |
| Průměr Gólů | 2.4 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 0% |
| Body/Hru | 2 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 3.2 |
| Průměr Gólů | 2 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 0% |
| Body/Hru | 2.4 |
| Procent Výher % | 80% |
| Góly/Hru | 3.4 |
| Průměr Gólů | 2.2 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 9 |
| Průměr Gólů | 1.78 |
| Obě Týmy To Score | 44% |
| Více než 2.5 Góly | 11% |
| Více než 1.5 Góly | 67% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Farul Constanța | 6 | 0.67 na hru |
| Universitatea Cluj | 10 | 1.11 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Farul Constanța | 1 (11%) |
| Universitatea Cluj | 4 (44%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 9 |
| Průměr Gólů | 1.78 |
| Obě Týmy To Score | 44% |
| Více než 2.5 Góly | 11% |
| Více než 1.5 Góly | 67% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Farul Constanța | 6 | 0.67 na hru |
| Universitatea Cluj | 10 | 1.11 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Farul Constanța | 1 (11%) |
| Universitatea Cluj | 4 (44%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.