Naše tipy: Fajr Sepasi — Vítězství (45%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ne.
Analýza se připravuje
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Sázková kancelář | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.99 | 2.94 | 3.72 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.99 | 2.94 | 3.72 |
| Nejlepší kurzy | 1.99 | 2.94 | 3.72 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 2.0 | Pod 2.0 | Přes 2.5 | Pod 2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.55 | 2.23 | 2.10 | 1.62 | 2.87 | 1.34 |
| Nejlepší kurzy | 1.55 | 2.23 | 2.10 | 1.62 | 2.87 | 1.34 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.39 | 1.48 |
| Nejlepší kurzy | 2.39 | 1.48 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.18 | 1.28 | 1.62 |
| Nejlepší kurzy | 1.18 | 1.28 | 1.62 |
| Sázková kancelář | Doma -1 | Hosté -1 | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.47 | 1.24 | 1.42 | 2.59 |
| Nejlepší kurzy | 3.47 | 1.24 | 1.42 | 2.59 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 3:0 | 3:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 6.44 | 7.14 | 10.00 | 4.76 | 5.95 | 10.00 | 7.90 | 9.90 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 6.44 | 7.14 | 10.00 | 4.76 | 5.95 | 10.00 | 7.90 | 9.90 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.79 | 1.84 | 4.81 |
| Nejlepší kurzy | 2.79 | 1.84 | 4.81 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.87 | 1.20 | 1.51 | 2.27 | 2.47 | 1.45 |
| Nejlepší kurzy | 3.87 | 1.20 | 1.51 | 2.27 | 2.47 | 1.45 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.46 | 2.45 |
| Nejlepší kurzy | 1.46 | 2.45 |
| Sázková kancelář | Doma +0 | Hosté +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.47 | 2.43 |
| Nejlepší kurzy | 1.47 | 2.43 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.93 | 1.31 |
| Nejlepší kurzy | 2.93 | 1.31 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.58 | 1.39 |
| Nejlepší kurzy | 2.58 | 1.39 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.27 | 5.32 | 10.00 | 3.55 | 9.60 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.27 | 5.32 | 10.00 | 3.55 | 9.60 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.66 | 5.32 | 10.00 | 3.54 | 8.20 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Nejlepší kurzy | 2.66 | 5.32 | 10.00 | 3.54 | 8.20 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.11 | 1.72 | 1.31 |
| Nejlepší kurzy | 1.11 | 1.72 | 1.31 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Doma/Venkovní | Remíza/Venkovní |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.12 | 1.59 | 1.37 |
| Nejlepší kurzy | 1.12 | 1.59 | 1.37 |
| Sázková kancelář | Přes 1.5 | Pod 1.5 | Přes 0.5 | Pod 0.5 | Přes 1.0 | Pod 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.10 | 1.30 | 1.37 | 2.66 | 1.97 | 1.71 |
| Nejlepší kurzy | 3.10 | 1.30 | 1.37 | 2.66 | 1.97 | 1.71 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.13 | 1.57 |
| Nejlepší kurzy | 2.13 | 1.57 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.90 | 1.73 |
| Nejlepší kurzy | 1.90 | 1.73 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.81 | 1.75 |
| Nejlepší kurzy | 1.81 | 1.75 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.12 | 1.54 |
| Nejlepší kurzy | 2.12 | 1.54 |
| Sázková kancelář | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.01 | 1.60 |
| Nejlepší kurzy | 2.01 | 1.60 |
| Sázková kancelář | Doma | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.56 | 2.02 | 4.46 |
| Nejlepší kurzy | 2.56 | 2.02 | 4.46 |
| Sázková kancelář | Přes 0.5 | Pod 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.65 | 2.01 |
| Nejlepší kurzy | 1.65 | 2.01 |
| Sázková kancelář | Přes 1 | Pod 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.75 | 1.92 |
| Nejlepší kurzy | 1.75 | 1.92 |
| Body/Hru | 1.2 |
| Procent Výher % | 30% |
| Góly/Hru | 1.9 |
| Průměr Gólů | 0.7 |
| Průměr Inkasa | 1.2 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 1 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 1.8 |
| Průměr Gólů | 0.4 |
| Průměr Inkasa | 1.4 |
| Obě Týmy To Score | 20% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 60% |
| Body/Hru | 2.2 |
| Procent Výher % | 60% |
| Góly/Hru | 1.4 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 0.4 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 40% |
| Body/Hru | 0.8 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.8 |
| Průměr Gólů | 0.8 |
| Průměr Inkasa | 2 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 20% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.6 |
| Procent Výher % | 30% |
| Góly/Hru | 1.9 |
| Průměr Gólů | 1.2 |
| Průměr Inkasa | 0.7 |
| Obě Týmy To Score | 50% |
| Čisté konta | 50% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 2.4 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 1 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.4 |
| Procent Výher % | 20% |
| Góly/Hru | 1.8 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Průměr Inkasa | 0.8 |
| Obě Týmy To Score | 60% |
| Čisté konta | 40% |
| Nezapsal | 20% |
| Body/Hru | 1.8 |
| Procent Výher % | 40% |
| Góly/Hru | 2 |
| Průměr Gólů | 1.4 |
| Průměr Inkasa | 0.6 |
| Obě Týmy To Score | 40% |
| Čisté konta | 60% |
| Nezapsal | 20% |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 3 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Obě Týmy To Score | 33% |
| Více než 2.5 Góly | 0% |
| Více než 1.5 Góly | 33% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Fajr Sepasi | 1 | 0.33 na hru |
| Aluminium Arak | 2 | 0.67 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Fajr Sepasi | 1 (33%) |
| Aluminium Arak | 2 (67%) |
| Metrika | Hodnota |
|---|---|
| Celkem Zápasů | 3 |
| Průměr Gólů | 1 |
| Obě Týmy To Score | 33% |
| Více než 2.5 Góly | 0% |
| Více než 1.5 Góly | 33% |
| Tým | Celkem | Průměr |
|---|---|---|
| Fajr Sepasi | 1 | 0.33 na hru |
| Aluminium Arak | 2 | 0.67 na hru |
| Tým | Čisté konta |
|---|---|
| Fajr Sepasi | 1 (33%) |
| Aluminium Arak | 2 (67%) |
MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.
Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.