Tipy

Typy sázek

Ligy

Týmy

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Čeština

Nastavení

Formát kurzů
Příklad 2.50
Časové pásmo
Join us on Telegram
Rumunsko
Cupa României
Kolo Group Stage

Chindia Târgoviște vs FC Voluntari Tipy na sázení

Stadionul Eugen Popescu, Targoviste
Nejlepší sázka
Náš výběr
Asijská handikap
FC Voluntari -0.25
@ 1.31
0 : 1
76%
Důvěra

Tipy na sázky

30%
28%
43%
Chindia Târgoviște Remíza FC Voluntari
Výsledek
FC Voluntari
@ 1.92
44%
Celkem gólů
Přes 2.5
@ 1.86
50%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
@ 1.26
36%
Asijský handicap
FC Voluntari -0.25
@ 1.31
76%
Polčas
Remíza
@ 2.00
42%
HT/FT
Remíza/Hosté
@ 5.00
20%
Správný výsledek
1:2
@ 7.00
14.3%

Další trhy

Celkem rohy
Under 9.5
@ 1.80
51.5%
Celkem karet
Over 3.5
@ 1.47
61.5%
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
12 min čtení

V Târgovišti na Stadionul Eugen Popescu se ve středu 2. září 2026 odehraje zápas skupinové fáze Cupa României, který přivede do vzájemného střetu domácí Chindii Târgoviște a FC Voluntari. Výkop je stanoven na 16:00 SELČ, přičemž sázkové kurzy od bookmakeru Bet365 nabízejí na domácí výhru kurz 2.9, n...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

5
4 Remízy
4
1.85 Prům. Gólů
31% Obě Týmy To Score
31% Přes 2.5
1 zář 2026 Chindia Târgoviște 0-1 FC Voluntari
19 kvě 2023 Chindia Târgoviște 2-2 FC Voluntari
13 bře 2023 Chindia Târgoviște 1-1 FC Voluntari
22 říj 2022 FC Voluntari 0-3 Chindia Târgoviște
22 led 2022 Chindia Târgoviște 0-0 FC Voluntari
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
10Bet 2.25 3.25 1.53
1xBet 3.04 3.25 2.16
Bet365 2.25 3.40 1.57

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Zakladatel a hlavní analytik

Chindia Târgoviște vs FC Voluntari: Analýza kurzu 1X2 před duelem Cupa României

V Târgovišti na Stadionul Eugen Popescu se ve středu 2. září 2026 odehraje zápas skupinové fáze Cupa României, který přivede do vzájemného střetu domácí Chindii Târgoviște a FC Voluntari. Výkop je stanoven na 16:00 SELČ, přičemž sázkové kurzy od bookmakeru Bet365 nabízejí na domácí výhru kurz 2.9, na remízu 3.3 a na výhru hostů 2.15 v rámci trhu 1X2.

Oba celky vstupují do tohoto střetnutí se značně odlišnou herní vytížeností v posledních deseti dnech. zatímco FC Voluntari absolvoval dva zápasy během uplynulého týdne, Chindia Targoviște nemá na kontě žádný soutěžní duel za posledních 21 dní, což jí poskytlo dostatek času na důkladnou přípravu. Pro sázkaře hledající hodnotu v kurzech může být tento fakt klíčový při hodnocení šancí obou týmů na úspěch.

Taktická výzva: Jak povede rozdílný herní rytmus k formaci na Eugen Popescu?

Utkání Cupa României mezi Chindia Târgoviște a FC Voluntari nabízí fascinující taktický střet především kvůli výraznému rozdílu v herním rytmu obou celků. Domácí tým má k dispozici 21 dní odpočinku bez jediného soutěžního utkání, zatímco FC Voluntari vstoupí do souboje s pouhými pěti dny pauzy po dvou zápasech v posledních deseti dnech. Tato asymetrie nutně ovlivní herní připravenost a pravděpodobně i herní model, který oba celky zvolí. zatímco Voluntari bude muset spoléhat na kompaktnost a rychlé přechody.

Při pohledu na nabídku Bet365, kde je kurz na výhru FC Voluntari stanoven na 2.15, remíza na 3.3 a výhra domácích na 2.9 v rámci trhu 1X2, je patrná mírná preference hostujícího celku. Tento kurz implikuje pravděpodobnost kolem 46 % na výhru Voluntari, což odráží jejich herní rytmus a potenciálně vyšší herní tempo. Domácí prostředí Stadionul Eugen Popescu však může tento rozdíl vyrovnat, neboť Chindia bude mít možnost využít dlouhý herní rytmus k pečlivému naplánování defenzivní struktury proti nebezpečným protiútokům soupeře.

Takticky bude klíčové, jakým způsobem oba týmy zorganizují středovou linii a jak efektivně dokáží přecházet z obrany do útoku. Voluntari s kratší přípravou pravděpodobně sáhne k agresivnějšímu pressingovému modelu, který jim umožní kompenzovat menší herní načasování fyzickou intenzitou. Naopak Chindia může využít čerstvých nohou k vysokému pressingovému vyběhání nebo naopak hlubokému defensivnímu bloku, který znemožní Voluntari rozvinout jejich standardní herní plán. Pro sázející může být zajímavá analýza toho, jak rychle se Voluntari prosadí v prvním poločase, neboť jejich herní praxe naznačuje lepší vstup do zápasů ve srovnání s týmy bez zápasové rutiny.

Historická bilance: Vzájemná souboje mezi oběma celky

Analýza vzájemné bilance nabízí cenný vhled do dynamiky tohoto rumunského ligového souboje. V posledních dvanácti vzájemných střetnutích si Chindia Târgoviște připsala pět vítězství, zatímco FC Voluntari dokázal zvítězit pouze ve třech případech. Čtyři remízy vypovídají o vyrovnanosti obou mužstev, nicméně celkový obraz přece jen nahrává Chindii Târgoviște, která v tomto hodnocení vede.

Co se týče produktivity vzájemných duelů, průměrný počet vstřelených branek činí 1,92 na zápas, což řadí tyto střetnutí spíše mezi méně gólové. Výrazným rysem je nízká míra BTTS, která dosahuje pouhých 33 procent – to znamená, že ve většině případů alespoň jedno mužstvo udrželo clean sheet. Tato statistika naznačuje, že vzájemné zápasy mají často defenzivní charakter.

Pohled na nejnovější výsledky ukazuje zajímavé trendy. V posledních čtyřech zápasech FC Voluntari nevyhrál, přičemž v tomto období si připsal pouze dvě remízy a dvě porážky. Naposledy se oba celky střetly v květnu 2023, když zápas skončil remízou 2:2. Předchozí měření sil v březnu téhož roku přineslo stejný výsledek 1:1. Jednoznačně nejpřesvědčivější výhrou v recentní historii bylo říjnové vítězství Chindie Târgoviște v poměru 3:0. Naopak FC Voluntari naposledy slavil úspěch v srpnu 2021. Tyto výsledky naznačují, že Chindia Târgoviște si v posledních letech vybudovala vůči svému soupeři herní a taktickou převahu.

Chindia Târgoviște vyzývá Volturari – Analýza formy a střeleckých trendů obou týmů

Při pohledu na aktuální ligovou formu obou celků se rýsuje poměrně zřetelný kontrast mezi stabilitou domácího celku a hlubokou krizí hostujícího mužstva. Chindia Târgoviște se představuje v pozoruhodně vyrovnané sérii, která zahrnuje pět posledních utkání s bilancí WDWDD, tedy dvě výhry a tři remízy bez jediné porážky. Tato neporazitelnost v posledních pěti zápasech buduje na tribunách Eugen Popescu pevnou psychickou základnu a dává mužstvu sebevědomí do středečního pohárového klání. Defenzivní stabilita je patrná z průměru 0,9 obdržené branky na zápas a solidních 40% čistých sheetů v posledních deseti utkáních, což řadí Chindii mezi defenzivně spolehlivější celky v soutěži.

Střelecký projev Chindie Târgoviște osciluje kolem průměru 1,6 vstřelené branky na zápas, přičemž 60% zápasů obsahovalo BTTS – tedy situaci, kdy oba týmy skórovaly. Konkrétní příklady z posledních výsledků ukazují naofenzivní variabilitu: domácí celek remizoval 3-3 s Farul Constanța, což demonstruje schopnost skórovat i ve vysoce produktivních zápasech, ale zároveň odhaluje určitou defenzivní zranitelnost v momentech, kdy protivník stupňuje tlak. Dvě výhry 2-1 a 3-1 venku proti Flacăra Moreni potvrzují, že mužstvo dokáže produktivně hrát i na soupeřově půdě. Zajímavostí je, že Chindia Târgoviște sehrála v posledních týdnech dva přípravné či nižší ligové zápasy právě proti FC Voluntari, oba skončily remízou 2-2 a 1-1 – statistika, která naznačuje vyrovnanou rivalskou bilanci mezi oběma celky.

FC Voluntari na tom je naopak zcela opačně. Deset posledních utkání přinesla bilanci pouhých dvou výher, dvou remíz a šesti porážek, což katapultuje tým do hluboké formativní krize. Ofenzivní produkce 1,3 branky na zápas je sice solidní, avšak defenzivní statistiky jsou alarmující – průměr 2,9 obdržené branky na utkání a pouhých 20% čistých sheetů vypovídají o systémových problémech v zadních řadách. Kanonáda 0-4 venku proti Dinamo București a porážka 1-3 na hřišti Universitatea Craiova jasně ilustrují, jakou měrou Voluntari v současnosti propouští góly. Jediným pozitivním momentem z posledních výsledků je domácí výhra 1-0 proti UTA Arad, která alespoň částečně narušila sérii porážek, nicméně následná remíza 2-2 s Oţelul a další ztráty naznačují, že mužstvo nedokáže přenést jednorázový úspěch do stabilnější formy.

Z pohledu srovnávacích metrik nabývá Chindia Târgoviște výrazného náskoku: celková forma favorizuje domácí v poměru 57 % ku 43 %, v ofenzivním hodnocení dokonce 75 % ku 25 %. Paradoxně však defenzivní skóre uděluje 0 % domácímu celku a plných 100 % hostům – zdánlivě nelogická statistika vysvětlitelná faktem, že FC Voluntari má v absolutních číslech vyšší průměr obdržených branek, což v metodologii srovnání znamená, že "brání" lépe v absolutním smyslu (byť je to paradox), neboť jejich xG proti je vysoké a hodnocení pracuje s inverzí. Pro sázejícího je podstatné, že Chindia Târgoviște nabízí konzistentní formu a spolehlivou obranu, zatímco Voluntari představuje nepředvídatelný element s vysokým gólovým potenciálem na obou stranách – což reflektuje i shodných 60% BTTS u obou celků v posledních deseti zápasech.

Kurzová nabídka a hlavní tip na zápas Chindia Târgoviște – FC Voluntari

Při pohledu na kurzovou nabídku sázkových kanceláří je patrná výrazná vyrovnanost mezi remízou a výhrou domácích. Kurs 3,00 na výhru Chindie Târgoviște odpovídá implikované pravděpodobnosti přibližně 29,7 %, přičemž nejlepší dostupný kurs 3,05 nabízí Betano. Remíza je ohodnocena kursem 3,00 (rovněž 29,7 % implikované pravděpodobnosti) s nejlepší možností 3,35 opět u Betano. Hosté z FC Voluntari jsou favoritem trhu 1X2 s kursem 2,20, což odpovídá 40,5% šanci na výhru, přičemž sázkaři naleznou nejlepší hodnotu u Unibet s kursem 2,45. Rozpětí marže mezi jednotlivými bookmakery naznačuje prostor pro kurzové srovnání před vlastním vsazením.

Náš model přisuzuje FC Voluntari 41% pravděpodobnost výhry, což představuje mírný edge oproti tržnímu ocenění. Kurs 2,45 u Unibet na výhru hostů se jeví jako nejzajímavější volba v rámci hlavního trhu 1X2. Doplňkový tip dvojitá šance 12 (domácí nebo hosté) s 36% konfidencí nabízí nižší, ale stabilnější pravděpodobnost úspěchu, jelikož eliminuje riziko remízy. Pro sázkaře vyhledávající vyšší value je právě výhra hostů s kursem 2,45 klíčovou příležitostí v kontextu romúnského pohárového klání.

Zajímavější se jeví trh s více než 2,5 gólu v zápase, kde model dává 52% konfidenci na variantu pod 2,5 branky. Nízké skóre 0:0 nebo 1:0 odpovídá kurzovému nastavení sázkových kanceláří. Překvapivě ale model současně favorizuje variantu BTTS – oba týmy vstřelí gól – s 54% pravděpodobností. Tento rozpor mezi nízkým očekávaným počtem branek a vysokou šancí na oboustranné skórování naznačuje, že případné góly přijdou v krátkém časovém úseku utkání, typicky v prvním poločase nebo během přelomové fáze zápasu.

Pro kombinaci sázek doporučujeme využít nabídku Betano na výhru domácích či remízu (kurz 1,36) spolu s BTTS ano, neboť kombinace obou tipů může nabídnout solidní kursový násobitel. Sázkaři by měli zvážit také bezpečnější variantu s kursem 2,45 na FC Voluntari u Unibet, který představuje nejvyšší hodnotu na trhu 1X2. Při správě bankrollu doporučujeme vsadit maximálně 3-5 % sázkového kapitálu na tento zápas vzhledem k vyrovnanému kursovému poli a absenci výrazného favorita v datovém modelu.

Další sázkové trhy: FC Voluntari potvrzuje roli favorita i na AH

Kromě kurzu na výhru nabízí tento zápas zajímavé možnosti na alternativních trzích. Na trhu AH s příležitostí FC Voluntari -0.25 jsou vypsány kurzy 1.35 s vysokou jistotou 74 %. Tato hodnota naznačuje, že bookmaker a analytický model považují za pravděpodobné, že hosté získají alespoň remízu, případně zvítězí. Rozdílový poloviční handicap znamená, že při remíze obdrží sázející na FC Voluntari poměrnou část vkladu zpět, což snižuje riziko ve srovnání s klasickou sázkou na výhru.

Na trhu s počtem rohů se jeví jako zajímavá volba varianta méně 9.5 s kurzy 1.73 a střední jistotou 53 %. Obě mužstva mají tendenci hrát konzervativně, což by mělo vést k nižšímu počtu rohových kopů. Podobný pattern platí i pro trh s kartami, kde varianta méně 4.5 nese kurzy 1.80 při jistotě 52 %. Oba tyto trhy reflektují defenzivní charakter tohoto utkání a nabízejí možnost, jak doplnit hlavní sázku na výsledek zápasu.

Finální verdikt: Výhra hostů jako nejlepší volba

Na základě dostupných dat představuje sázka na výsledek 2 s 41% jistotou nejzajímavější možnost pro toto střetnutí. FC Voluntari vykazuje lepší vzájemnou bilanci v posledních vzájemných zápasech, což naznačuje, že hosté mohou mít v tomto souboji mírnou psychologickou výhodu. Kombinace nízkého kurzu na jejich výhru a relativně příznivé statistiky z předchozích utkání činí z této volby stabilní základ sázeneckého kupónu.

Doplňková sázka na BTTS: ano při 54% jistotě nabízí zajímavou hodnotu pro ty, kteří hledají vyšší kurz. Obě mužstva mají tendenci nacházet síť soupeře v jejich vzájemných střetnutích, což potvrzuje statistická data z minulých zápasů. Konzervativnější sázkaři pak mohou zvážit DC: 12, která pokrývá výhru jednoho z týmů a minimalizuje riziko remízy. Přestože kurzy nejsou aktuálně k dispozici, doporučená struktura sázky kombinuje jistotu s potenciálem vyššího výnosu.

Náš výběrAnoObě strany skórují@1.70 · 54%
Nejlepší HodnotaFC VoluntariVýsledek zápasu (1X2)@2.05 · 41%

Časté dotazy

Chindia Târgoviște vs FC Voluntari: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá FC Voluntari s 44% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Chindia Târgoviște vs FC Voluntari: jaký je náš tip na PP/KV?
Náš tip na PP/KV je X/2 s 20% jistotou.
Kolik gólů padne v Chindia Târgoviște vs FC Voluntari?
Očekáváme Přes 2.5 gólů (50% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Chindia Târgoviște vs FC Voluntari?
Oba týmy skórují: Ano (54% jistota).
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na Chindia Târgoviște vs FC Voluntari?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 36% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Kdy a kde se hraje Chindia Târgoviște vs FC Voluntari?
Chindia Târgoviște vs FC Voluntari se hraje 1 zář 2026 na Stadionul Eugen Popescu.

Další informace

Chindia Târgoviște
FC Voluntari
0Góly
0Obdržené góly
-Góly/Zápas
0Čisté konta
0Nezapsal
-Formace
0Žluté karty
0Červené karty
0/0Penalty

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Chindia Târgoviște
PVRVR
10Odehráno
4Vítězství
5Remízy
1Prohry
Body/Hru1.7
Procent Výher %40%
Góly/Hru2.6
Průměr Gólů1.6
Průměr Inkasa1
Obě Týmy To Score60%
Čisté konta30%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

1 zářPvs FC Voluntari0-1
12 srpVu Flacăra Moreni2-1
23 kvěRvs Farul Constanța3-3
6 srpVu Flacăra Moreni3-1
19 kvěRvs FC Voluntari2-2
FC Voluntari
VRPPP
10Odehráno
3Vítězství
2Remízy
5Prohry
Body/Hru1.1
Procent Výher %30%
Góly/Hru3.4
Průměr Gólů1.3
Průměr Inkasa2.1
Obě Týmy To Score50%
Čisté konta30%
Nezapsal20%

Nedávné Zápasy

1 zářVu Chindia Târgoviște1-0
28 srpRvs Oţelul2-2
23 srpPu Universitatea Craiova1-3
14 srpPvs Petrolul Ploiești1-2
8 srpPu Dinamo București0-4

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů13
Průměr Gólů1.85
Obě Týmy To Score31%
Více než 2.5 Góly31%
Více než 1.5 Góly62%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Chindia Târgoviște141.08 na hru
FC Voluntari100.77 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Chindia Târgoviște7 (54%)
FC Voluntari4 (31%)
1 zář 2026 Kupa Rumunska Chindia Târgoviște 0-1 FC Voluntari
19 kvě 2023 Liga I Chindia Târgoviște 2-2 FC Voluntari
13 bře 2023 Liga I Chindia Târgoviște 1-1 FC Voluntari
22 říj 2022 Liga I FC Voluntari 0-3 Chindia Târgoviște
22 led 2022 Liga I Chindia Târgoviște 0-0 FC Voluntari
27 srp 2021 Liga I FC Voluntari 2-1 Chindia Târgoviște
10 kvě 2021 Liga I FC Voluntari 0-0 Chindia Târgoviște
5 dub 2021 Liga I Chindia Târgoviște 1-0 FC Voluntari
16 pro 2020 Liga I FC Voluntari 0-2 Chindia Târgoviște
5 srp 2020 Liga I Chindia Târgoviște 2-0 FC Voluntari
1 čvc 2020 Liga I FC Voluntari 2-0 Chindia Târgoviște
14 úno 2020 Liga I Chindia Târgoviște 1-2 FC Voluntari
7 říj 2019 Liga I FC Voluntari 0-1 Chindia Târgoviște

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika