Tipy

Typy sázek

Ligy

Týmy

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Čeština

Nastavení

Formát kurzů
Příklad 2.50
Časové pásmo
Join us on Telegram
Peru
Primera División
Kolo 7

Atlético Grau vs FBC Melgar Tipy na sázení

Ambrosio Maco Arroyo, Piura

Naše tipy: FBC Melgar — Vítězství (35%); Pod 2.5; Obě strany skórují: Ano.

Nejlepší sázka
Náš výběr
Celkem gólů
Pod 2.5
@ 1.62
58%
Důvěra

Tipy na sázky

35%
31%
35%
Atlético Grau Remíza FBC Melgar
Výsledek
Atlético Grau
@ 2.35
Sázet
36%
Obě týmy skórují
Ano
@ 1.85
Sázet
50%
Dvojitá šance
Doma/Venkovní
@ 1.33
Sázet
35%
Asijský handicap
Atlético Grau -0.25
@ 2.17
Sázet
46%
Polčas
Remíza
@ 1.89
Sázet
45%
HT/FT
Remíza/Doma
@ 5.60
Sázet
17.9%

Další trhy

Celkem rohy
Under 9.5
@ 1.56
Sázet
58.9%
Kdo dá kdykoliv
Raul Ruidiaz
38.5% @ 2.60 Sázet
Adrian Fernandez
33.3% @ 3.00 Sázet
Bernardo Cuesta
31.3% @ 3.20 Sázet
Cristian Bordacahar
29.4% @ 3.40 Sázet
Pablo Erustes
29.4% @ 3.40 Sázet
Pablo Lavandeira
27.8% @ 3.60 Sázet
Kurzy aktualizovány každou hodinu
Tipy jsou přepočítávány každé 2 hodiny
Zamčeno 2 hodiny před začátkem

Expertíza

Alexey Andrianov Zakladatel a hlavní analytik
60.3% 30+ let
14 min čtení

Fotbalový stadion Ambrosio Maco Arroyo v Piřeře se v pondělí 31. srpna 2026 od 22:00 SELČ stane dějištěm důležitého utkání sedmého kola Clausury peruánské Primera División. Domácí Atlético Grau se na svém trávníku představí proti ambicióznímu FBC Melgar, přičemž oba týmy vstupují do tohoto střetnutí...

Přečtěte si plnou analýzu

Klíčové Statistiky

2
4 Remízy
4
1.8 Prům. Gólů
30% Obě Týmy To Score
50% Přes 2.5
15 bře 2026 FBC Melgar 0-0 Atlético Grau
5 říj 2025 Atlético Grau 0-0 FBC Melgar
18 kvě 2025 FBC Melgar 1-1 Atlético Grau
24 zář 2024 FBC Melgar 0-0 Atlético Grau
21 dub 2024 Atlético Grau 1-2 FBC Melgar
Zobrazit všechna utkání

Kurzy

Sázková kancelář1X2
10Bet 1.80 3.10 1.90
1xBet 2.80 2.80 2.75
Bet365 1.80 3.10 1.91

Kompletní analýza

Alexey Andrianov
Zakladatel a hlavní analytik

Gravita souboj ve středu tabulky: Atlético Grau hostí FBC Melgar v rámci Clausury

Fotbalový stadion Ambrosio Maco Arroyo v Piřeře se v pondělí 31. srpna 2026 od 22:00 SELČ stane dějištěm důležitého utkání sedmého kola Clausury peruánské Primera División. Domácí Atlético Grau se na svém trávníku představí proti ambicióznímu FBC Melgar, přičemž oba týmy vstupují do tohoto střetnutí s odlišnou motivací a formou. Pro diváky v České republice začíná zápas v pozdních večerních hodinách, což slibuje atraktivní podívanou pro všechny nadšence jihoamerického fotbalu.

Hosté z FBC Melgar mají v tomto utkání jasný cíl – posunout se v tabulce směrem k pozicím zajišťujícím kvalifikaci do Copa Sudamericana. Jejich forma DWLDW v posledních pěti kolech naznačuje stabilní výkony a bojovnost, která je žene za tabulkovým posunem. Naopak Atlético Grau, momentálně na desátém místě se zápisem WWDLL, působí v posledních vystoupeních nevyrovnaně. Kurzy od bookmakera Bet365 na výhru domácích atakují hodnotu 2.55, remíza je oceněna na 3.1 a favorizovaný výsledek hostů se obchoduje kolem 2.7 – tyto hodnoty naznačují vyrovnaný duel s minimální marží mezi jednotlivými možnostmi. Otázkou zůstává, zda domácí prostředí a desetidenní odpočinek dokážou vyvážit motivovanějšího soupeře usilujícího o postupovou pozici.

Sestavy a klíčoví hráči

Domácí Atlético Grau nastoupí pravděpodobně v rozestavení 4-2-3-1 s brankářem P. Álvarezem před čtveřicí obránců v čele s E. Rodasem. Dvojici defenzivních záložníků vytvoří R. Guarderas a C. Neira, kteří budou mít za úkol korigovat útočnou aktivitu hostů. V ofenzivní trojici se o kreativitu postarají E. Franco, A. Vásquez a D. Barreto, přičemž na hrotu útoku je připraven R. Ruidíaz, jehož herní přehled a pohyb v šestnáctce budou klíčové pro domácí střelecké pokusy. Trenér Atlético Grau bude spoléhat na Ruidíazovu schopnost zachycovat míče zhluboka a pokládat je pro spoluhráče za sebou.

FBC Melgar vyrukuje s formací 4-4-2, kde mezi tyčemi stane C. Cáceda. Čtyřčlenná obrana bude zahuštěna kolem středu s A. Deneumostierem a Matiasem Zegarrou jako středními obránci, zatímco J. Alcántar a W. Tandazo zaujmou pozice na krajích. Záložní řada nabídne kombinaci H. Orzána a J. Vidalese ve středu pole s podporou M. Laza na křídle. V útoku se představí dvojice C. Bordacahar a B. Cuesta, přičemž Bordacahar je s dvěma brankami nejlepším střelcem svého týmu v sezóně. Cuesta kromě jedné vstřelené branky přidal také asistenci, což z něj činí nebezpečnou zbraň v kombinovaném útoku Melgaru.

Očekávané sestavy vycházejí z dosavadních statistik sezónních startů obou mužstev. Pro Atlético Grau bude klíčové, jakým způsobem Ruidíaz zvládne pressování a přechod do protiútoku, zatímco Melgar se bude snažit využít rychlost Bordacahara a Cuesty na stranách svého útoku. Obě mužstva mají v sestavách hráče schopné rozhodnout zápas individuálním výkonem, což slibuje vyrovnaný souboj v každé formaci hřiště.

Vzájemná bilance: Vyrovnaná historie s vysokým počtem remíz

Při pohledu na vzájemnou bilanci obou celků z posledních pěti utkání zjistíme vyrovnaný obrázek. FBC Melgar dokázal zvítězit ve čtyřech případech, zatímco Atlético Grau slavilo výhru dvakrát. Zajímavostí je vysoký počet remíz – celkem čtyři z deseti posledních střetnutí skončily nerozhodně, což naznačuje vyrovnanou sílu obou týmů a častou neschopnost jedné strany převzít jasnou kontrolu nad výsledkem.

Co se týče produktivity, průměrný počet branek na zápas činí 1.8, přičemž v 30 % případů padly góly na obou stranách. Poslední měření sil ukazují na velmi defenzivní pojetí ze strany obou celků – tři z posledních pěti utkání skončily bezbrankovou remízou 0-0. V posledním vzájemném střetnutí v březnu 2026 se oba týmy rozešly smírně opět bez gólů.

Pro sázejícího může být klíčové, že Atlético Grau naposledy porazilo FBC Melgar v dubnu 2024 poměrem 2-1, což zůstává jediným případem, kdy jeden z týmů vstřelil více než jeden gól v vzájemném střetnutí. Nízká hodnota BTTS na úrovni 30 % potvrzuje, že vzájemné duely mezi těmito celky jsou typicky záležitostí minimálního počtu branek s možností remízy.

Taktické pojetí zápasu: Obranná stabilita vs. ofenzivní hrozba v závěrečné fázi

Utkání mezi domácím Atlético Grau a hostujícím FBC Melgar nabídne zajímavý střet dvou odlišných herních stylů. Atlético Grau nastoupí s formací 4-2-3-1, která klade důraz na kompaktní defenzivní řád a rychlé přechody do útoku. S pouhými třemi obdrženými góly v šesti zápasech a jedním čistým kontem se domácí prezentují jako organizovaný celek, který preferuje nízko nastavenou přehrávací hru. Dvojice defenzivních záložníků před obranou má za úkol narušovat protihráčův postup a eliminovat nebezpečí ve středu hřiště. Přestože Atlético Grau vstřelil pouze minimální počet branek, jejich schopnost udržet defenzivní integritu může být klíčová v zápasech, kde se očekává vyrovnaný průběh.

FBC Melgar naopak sází na formaci 4-4-2, která nabízí větší ofenzivní sílu a šířku na obou křídlech. Hosté disponují čtyřmi vstřelenými góly a jejich nebezpečnost výrazně narůstá v závěrečné čtvrthodině zápasů – celých 50 % jejich branek padlo v minutách 76 až 90. Tato statistika naznačuje, že FBC Melgar dokáže trpělivě čekat na chyby protivníka a udeřit v momentech, kdy soupeřova koncentrace ochabuje. S osmi dny odpočinku oproti deseti dnům u domácích vstoupí hosté do zápasu s lehce příznivější přípravou, a především s výrazně vyšší motivací – boj o kvalifikaci do Copa Sudamericana dodává mužstvu potřebný drive. Kurz od bookmakera Bet365 na výhru domácích činí 2.55, remízu 3.1 a výhru hostů 2.7, přičemž kurzy reflektují vyrovnanost obou celků.

Rozhodujícím faktorem tohoto střetnutí bude schopnost Atlético Grau udržet defenzivní pořádek proti Melgaru, který je nejnebezpečnější právě v závěrečných minutách, kdy se projevuje jejich fyzická kondice a trpělivost v kombinaci s přechodovou rychlostí útočné dvojice. Domácí budou muset najít rovnováhu mezi opatrnou hrou a využitím minima gólových příležitostí, zatímco FBC Melgar bude usilovat o co nejrychlejší vstřelení gólu, aby donutil soupeře otevřít defenzivní strukturu. Zápas slibuje napětí až do posledních minut, přičemž kurzy na remízu kolem hodnoty 3.1 naznačují, že bookmaker Bet365 očekává vyrovnanou bitvu s minimálním rozdílem ve kvalitě obou mužstev.

Forma obou celků před vzájemným soubojem v Clausuře

Atlético Grau vstupuje do tohoto střetnutí jako outsider s bilancí WWDLL v posledních pěti kolech. Mužstvo z Piury nabídlo v této sérii vyrovnaný mix úspěchů i zklamání — dvě výhry přišly stylem, který naznačuje schopnost proměňovat šance, konkrétně vítězství 3:1 na hřišti FC Cajamarca a těsná výhra 1:0 nad Comerciantes Unidos. Mezi těmito triumfy však stojí dvě porážky, které odhalují zranitelnost defenzivní linie: prohra 0:1 s Sport Boys a nepříznivý výsledek 0:2 na půdě Sport Huancayo. Remíza 0:0 na hřišti Juan Pablo II College pak ukazuje, že Atlético Grau dokáže být v některých zápasech velmi kompaktní, ale problémem zůstává konzistence — průměr 1 vstřelené branky na zápas je v kontextu Clausury spíše podprůměrný, přičemž 40% čistých sheetů v posledních deseti utkáních signalizuje solidní defenzivní základ, nicméně aktuální forma naznačuje spíše průměrný výkon v obou směrech hry.

FBC Melgar naopak prochází výrazně aktivnější fází sez� u s bilancí DWLDW, která odráží ofenzivní potenciál mužstva. Výhra 2:1 nad Sporting Cristal představuje nejcennější skalp v aktuální sérii a ukazuje schopnost Melgaru konkurovat favoritům, zatímco triumf 3:0 na hřišti Club Deportivo Los Chankas demonstroval drtivou střeleckou sílu. Prohra 2:4 s FC Cajamarca je ovšem varovným signálem — vysoký počet obdržených branek naznačuje, že defenziva Melgaru není neprostupná. Remízy 1:1 s Alianza Lima a 0:0 na půdě UCV Moquegua potvrzují, že tým má tendenci ztrácet body v zápasech, kde by měl dominovat. Klíčovou statistikou je 80% BTTS v posledních deseti utkáních a průměr 2 vstřelených branek na zápas — Melgar prostřílí téměř každého soupeře, ale zároveň inkasuje příliš mnoho gólů na to, aby byl považován za defenzivně spolehlivý tým.

Srovnání formy jednoznačně favorizuje FBC Melgar v poměru 59% ku 41%, přičemž drtivá převaha v útoku (71% ku 29%) odráží rozdíl ve střelecké produktivitě obou celků. Atlético Grau má naopak mírnou výhodu v defenzivních ukazatelích (64% ku 36%), což odpovídá vyššímu procentu čistých sheetů, avšak nízká střelecká aktivita činí z tohoto týmu defenzivně orientovaný celek bez výraznější střelecké hrozby. Pro vzájemný zápas to znamená, že Atlético Grau bude pravděpodobně hrát kompaktně zezadu a spoléhat na brejkové situace, zatímco FBC Melgar bude mít poziční převahu a kontrolu míče. Otázkou zůstává, zda Melgar dokáže překonat organizovanou obranu domácího celku, nebo zda Atlético Grau potvrdí svou schopnost hrát vyrovnané zápasy a udržet alespoň bod.

Hodnota v kurzech? Atlético Grau – FBC Melgar

Peruánský souboj mezi domácím Atlético Grau a FBC Melgar nabízí před víkendovým kolem Clausury poměrně vyrovnanou konstelaci kurzů, která může skrývat zajímavou hodnotu pro zkušené sázkaře. Dle dostupných kurzů na 1X2 trh jsou oba týmy oceněny velmi podobně – výhra domácích je k dispozici až do 2.9 u Unibet, remíza sahá k 3.15 u Dafabet a výhra hostů nepřesahuje 2.75 u 1xBet. Při pohledu na tyto hodnoty je zřejmé, že bookmakeři přisuzují každému výsledku přibližně třetinovou pravděpodobnost, což odpovídá vyrovnanému postavení obou celků v tabulce Clausury.

Náš model přisuzuje domácímu týmu 36% pravděpodobnost výhry, což je mírně nad implikovanou pravděpodobností z nejlepšího dostupného kurzu 2.9. Tato diskrepance naznačuje, že sázka na výhru Atlético Grau by mohla představovat hodnotu, byť rozdíl není dramatický. Podstatnější je ovšem signál směrem k trhu s počtem gólů – model vidí 58% pravděpodobnost, že padne méně než 2.5 branky, což je výrazně nad hranicí 50%. Kurzy na méně 2.5 nejsou v datech explicitně uvedeny, avšak tato predikce koresponduje s obezřetným ofenzivním profilem obou mužstev v aktuální sezoně Clausury.

Zajímavým faktorem je predikce BTTS – oba týmy vstřelí gól – s 50% spolehlivostí. Zde je situace ošidná, protože kurz na „ano" v BTTS je férový nebo minimálně velmi blízký skutečné pravděpodobnosti. Sázkaři by měli zvážit, zda kombinace nízkého počtu gólů (méně 2.5 při 58%) spolu s vysokou šancí na BTTS (50%) nedává smysl pouze v případě remízy 1:1 nebo 2:0 s gólem hostů. Právě proto náš model preferuje DC 12 (výhra bez remízy) s 35% spolehlivostí – jde o zajištění proti těsným výsledkům, které se v této soutěži pravidelně vyskytují.

Doporučení pro sázkaře: hlavní hodnota leží v kurzu 2.9 na domácí výhru u Unibet, případně v opatrném přístupu k méně 2.5 gólům s vysokou vlastní jistotou modelu. Trh DC 12 nabízí solidní alternativu pro ty, kdo preferují nižší riziko. Při rovnoměrném rozložení sil doporučujeme vyhnout se přehnaným sázkám a soustředit se na hodnotu v kurzech, které přesahují férové ocenění.

Další zajímavé příležitosti k sázení na duel v Piře

Vedle hlavního trhu 1X2 nabízí bookmakeři řadu zajímavých alternativ. Na remízu po prvním poločase s kurzem 1.89 a spolehlivostí 45 % sázkaři často vsázejí v kombinaci sdalšími trhy. Statistika rohů ukazuje na hodnotu pod 9.5 s kurzem 1.43 při 61% jistotě, což reflektuje defenzivní nastavení obou celků. Na karty doporučuji pod 5.5 s kurzem 1.60 a 52% pravděpodobností, přičemž rozhodčí R. Mendez v průměru uděluje 5.3 karet na zápas, což tento trend potvrzuje.

Pro kurzové nadšence nabízí sázka na Raua Ruidiaze jako anytime goalscorera zajímavou hodnotu při kurzu 2.60 a 38% pravděpodobnosti. Tento útočník má potenciál skórovat v libovolném okamžiku zápasu a bookmakeři jej v tomto ohledu cenově podhodnocují. Kombinace nízkého počtu rohů sremízou vpoločase vytváří solidní základ pro konzervativní tiket s vyšší mírou jistoty.

Hodnota v kurzech spočívá videntifikaci trhů, kde model vidí vyšší pravděpodobnost než bookmaker. Trh s kartami pod 5.5 při 52% spolehlivosti a kurzem 1.60 představuje spravedlivou hodnotu, zatímco rohy pod 9.5 s61% jistotou nabízejí nejstabilnější příležitost pro menší vklad. Všechny uvedené kurzy jsou aktuální k datu zveřejnění a mohou se změnit v závislosti na sázkové aktivitě před výkopem.

Naše finální volba pro duel v Piře

Na základě analýzy formy obou mužstev a dostupných dat se jako nejpravděpodobnější scénář jeví nízký počet branek. Sázka na O/U méně 2.5 nabízí nejvyšší spolehlivost ze všech tipů, přičemž pravděpodobnost tohoto výsledku přesahuje hranici 50 %. Pokud jde o výsledek utkání, mírně favorizujeme domácí Atlético Grau, nicméně rozdíl v kurzech mezi oběma týmy je minimální. Z tohoto důvodu doporučujeme DC 12 jako vhodnou alternativu s příznivějším poměrem rizika a možného zisku. BTTS ano sice reflektuje ofenzivní schopnosti obou celků, avšak v kontextu nízkého očekávaného počtu gólů představuje spíše doplňkový tip než primární volbu.

Pro konzervativnější sázkaře nabízí kombinace 1X2 s O/U méně 2.5 vyvážený poměr mezi jistotou a potenciálním výnosem. Všem tipérům doporučujeme pečlivě zvážit vlastní toleranci k riziku před finálním rozhodnutím.

Náš výběrMéně 2.5Přes/Pod góly@1.62 · 58%
Nejlepší HodnotaAtlético GrauVýsledek zápasu (1X2)@2.35 · 36%

Časté dotazy

Atlético Grau vs FBC Melgar: kdo je favoritem na výhru?
Náš model předpovídá Atlético Grau s 36% jistotou na základě formy, vzájemných zápasů a statistické analýzy.
Atlético Grau vs FBC Melgar: jaký je náš tip na PP/KV?
Náš tip na PP/KV je X/1 s 18% jistotou.
Kolik gólů padne v Atlético Grau vs FBC Melgar?
Očekáváme Pod 2.5 gólů (58% jistota) na základě útočných a obranných statistik.
Skórují oba týmy v Atlético Grau vs FBC Melgar?
Oba týmy skórují: Ano (50% jistota).
Je dvojitá šance 12 dobrá sázka na Atlético Grau vs FBC Melgar?
Náš tip na dvojitou šanci je 12 s 35% jistotou — pokrývá dva výsledky s nižším rizikem.
Kdy a kde se hraje Atlético Grau vs FBC Melgar?
Atlético Grau vs FBC Melgar se hraje 1 zář 2026 na Ambrosio Maco Arroyo.

Další informace

Atlético Grau

Nejlepší střelci

Žádná data

Asistence

Žádná data

Žluté karty

F. OncoyZáložník
10
I. CamargoÚtočník
10
I. TapiaObránce
10
FBC Melgar

Nejlepší střelci

C. BordacaharZáložník
2Góly
B. CuestaÚtočník
1Góly

Asistence

B. CuestaÚtočník
1Asistence
M. LazoObránce
1Asistence
Matias ZegarraObránce
1Asistence

Žluté karty

M. LazoObránce
20
C. BordacaharZáložník
10
B. CuestaÚtočník
10
Matias ZegarraObránce
10
J. AlcántarObránce
10

Podrobná Forma & Nedávné Zápasy

Atlético Grau
VVRPP
10Odehráno
5Vítězství
1Remízy
4Prohry
Body/Hru1.6
Procent Výher %50%
Góly/Hru1.8
Průměr Gólů1
Průměr Inkasa0.8
Obě Týmy To Score30%
Čisté konta40%
Nezapsal40%

Nedávné Zápasy

21 srpVu FC Cajamarca3-1
14 srpVvs Comerciantes Unidos1-0
8 srpRu Juan Pablo II College0-0
1 srpPvs Sport Boys0-1
25 čvcPu Sport Huancayo0-2
FBC Melgar
RVPRV
10Odehráno
5Vítězství
4Remízy
1Prohry
Body/Hru1.9
Procent Výher %50%
Góly/Hru3.1
Průměr Gólů2
Průměr Inkasa1.1
Obě Týmy To Score80%
Čisté konta20%
Nezapsal10%

Nedávné Zápasy

23 srpRvs Alianza Lima1-1
15 srpVu Club Deportivo Los Chankas3-0
9 srpPvs FC Cajamarca2-4
2 srpRu UCV Moquegua0-0
26 čvcVvs Sporting Cristal2-1

Vzájemná Historie

Sázkové Statistiky

MetrikaHodnota
Celkem Zápasů10
Průměr Gólů1.8
Obě Týmy To Score30%
Více než 2.5 Góly50%
Více než 1.5 Góly60%

Góly podle Týmu

TýmCelkemPrůměr
Atlético Grau70.7 na hru
FBC Melgar111.1 na hru

Čisté konta

TýmČisté konta
Atlético Grau4 (40%)
FBC Melgar6 (60%)
15 bře 2026 První španělská liga FBC Melgar 0-0 Atlético Grau
5 říj 2025 První španělská liga Atlético Grau 0-0 FBC Melgar
18 kvě 2025 První španělská liga FBC Melgar 1-1 Atlético Grau
24 zář 2024 První španělská liga FBC Melgar 0-0 Atlético Grau
21 dub 2024 První španělská liga Atlético Grau 1-2 FBC Melgar
7 čvc 2023 První španělská liga FBC Melgar 3-0 Atlético Grau
4 úno 2023 První španělská liga Atlético Grau 3-0 FBC Melgar
24 říj 2022 První španělská liga Atlético Grau 2-1 FBC Melgar
25 čvn 2022 První španělská liga FBC Melgar 1-0 Atlético Grau
14 říj 2020 První španělská liga FBC Melgar 3-0 Atlético Grau

Důležité Upozornění: Zodpovědné Hazardní Hry a Prohlášení o Vyloučení Odpovědnosti

18+

MUSÍTE MÍT 18+ LET PRO SÁZENÍ. Sázení zahrnuje riziko a může být návykové. Prosím, sázejte odpovědně a sázejte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Naše fotbalové předpovědi jsou založeny na statistické analýze a měly by být používány pouze pro zábavní účely. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.

Nejsme licencovaní finanční nebo sázkové poradci. Vždy se poraďte s odborným poradenstvím před rozhodnutími o sázení.

18+Místní zdroje pro odpovědné hraní — Česká republika